Глобальні оголошення!



Знов про гемоглобін (поради педіатра)

Розділ тимчасово закритий для запитань

Знов про гемоглобін (поради педіатра)

Повідомлення Melisa » 26 лютого 2010, 18:11

Привіт! Я от чогось раніше не подумала, що то можна зразу в педіатра, себто у Вас поцікавитись низьким гемоглобіном, тому одразу почала шукати інфо у НЕТі.
Отже, нам рік і два (скоро буде), на днях здавали аналіз крові, моя дільнича сказала, що в малої низький гемоглобін 99-100. Мої питання:
1. Читала, що це може бути пов"язано із глистами. На вид дитинка здорова, їсть мало звісно ж, але Ви, перепрошую, мене не бачили :) . Тому щодо їжі я думаю, то норма. Нальоту на зубках нема. Як виявити, що низький гемоглобін пов"язаний саме з цими "жителями"?
2. Знайшла деяку інфо про те, як його підвищити. Але серед тих продуктів (окрема тема "Низький гемоглобін" в розділі "Здоров"я дитини") є алергени. Думаю, якщо почну піднімати рівень гем-ну, то малу пообкидує неабияк. Як діяти?
3. Інший бік медалі. А, може, це все я перебільшую? Може не варто так хвилюватись, якщо врахувати те, що у мене в самої рівень гемоглобіну все життя був низьким?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Знов про гемоглобін (поради педіатра)

Повідомлення Oksana » 26 лютого 2010, 18:59

І в нас низький. Правда ми якраз перездавали, то в понеділок будемо бачити результат. В доці останній раз був 98, в синочка - 96.
Пробували навіть перший час лікувати препаратом заліза, але результат був дуже низький, гемоглобін піднявся на дві лише поділки. Цього разу закинула залізо і пробувала підняти за рахунок харчів. Правда апетит в нас нормальний. Гречку їмо з превеликим задоволенням, гарбузин, той самий гарбузик з пшоном, борщик. Пробувала по трошки вводити. Реакій алергічних не було, а задоволення ціла купа :) Тепер самій цікаво побивитись на резузлтат роботи. Коли в понеділок отримаю результати, напишу сюди. Якщо помогло, то може і ще комусь пригодиться наше меню :D
До речі, про глисти. Ми недавно з чоловіком вирішили на всякий випадок перевірити чи нема їх в наших карапузів. Просто так, якихось признаків немає. Але так, як це вже дітки, які всюди залізуть, то вирішили що не помішає... ЗАнесли в санепідемстанцію, заплатили гроші, на наступний день прийшли за результатами. Сказали, що все чисто, нічого не має. Але потім, слово за словом і ми сказали тій жіночці, яка робила аналізи, скільки нашим діткам. І саме цікаве... Тут нам сказали, що ми тоді взагалі все це марно робили!!! Мол, в діток до 3-ох років глистів зазвичай не буває. Імунна система їх поборює сама. От мені тепер цікаво, чи це дійно так? :shock:
Бо я чесно кажучи такого ніколи не чула, але думаю, що все одно, зробили та й добре. Лишнім не буде ніколи...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Знов про гемоглобін (поради педіатра)

Повідомлення Oksana » 26 лютого 2010, 19:24

Зубула сказати, нам 1,4 рочки. Три рази в день їмо потрохи прикорм. Десь рази 4 грудне молочко
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Знов про гемоглобін (поради педіатра)

Повідомлення Oksana5 » 07 березня 2010, 16:16

Деяка інформація щодо анемії.
Гемоглобін 110 - 90 г/л це 1 ступінь анемії. Офіційна медицина вважає, що підвищити його одним харчуванням неможливо, бо з їжею ми поповнюємо лише щоденну потребу в залізі. Приймати препарати заліза потрібно тривалий час, і після після нормалізації гемоглобіну згідно схеми (спочатку Гб крові може не підвищуватися, бо будуть поповнюватися його резерви в тканинах)
Іноді, коли зниження Гб є незначним (до 100 г/л), беручи до уваги зовнішні прояви анемії, стан імунітету, можна спробувати коригувати його харчуванням. Але пам"ятайте, що основне джерело заліза - це м"ясо (телятина, язик, кролик, індик, курка). В цих продуктах залізо є у формі гема і засвоюється у 3 рази більше, ніж з рослинних продуктів. Посиляють всмоктування тваринного заліза білкові продусти, овочі, фрукти, віт. С, фруктоза. Зменшують - кальцій, оксалати, фосфати , танин (чай).
Oksana5 Офлайн


 


Повернутись до Педіатр (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron