Глобальні оголошення!



Антибіотики для немовляти

Розділ тимчасово закритий для запитань

Антибіотики для немовляти

Повідомлення Naya » 19 лютого 2010, 17:31

Вчора ми почали трішки покашлювати.
Ні сопельок, ні температури не було.
Ввечері піднялася температура до 37,1.
Зранку кашель став трохи частішим, але не приступами і таким, наче трохи вологішим.
Температура 37,3 і так і тримається. Малюку майже три місяці.
Лікар послухала і прописала лаферон, хлорофіліпт-спрей і аугментин.
Я до антибіотиків ставлюся досить насторожено, не хочеться такій манюні їх давати.
Я розумію, що дитину тре слухати, її дихання. Але чи завжди виправдана терапія антибіотиками? Тим більше лікар сказала, шо це щось вірусне, а антибіотики хіба діють на віруси? Дитина поводить себе як завджи, не млявий, трохи вередував вночі через забитий носик. Вдома нічого не було під рукою, то розвели дорослий назол перевареною водичкою і закапали носик. Не знаю чи вірно, але дитині стало легше, зміг нормально поїсти. Більше не капали, їсть нормально, як завжди.
Написали нам направлення в дитячу лікарню на випадок якшо буде погіршення.
А я сиджу та думаю за ті антибіотики. Ще чоловік накричав, щоб не давати антибіотик, він пару років тому аугментином лікувався, то наслідки з ШКТ відчуває досі. Чи можна обійтися лиш лафероном та хлорофіліптом?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: антибіотики для немовляти

Повідомлення Naya » 19 лютого 2010, 18:42

І чи можна такій дитині хлорофіліпт-спрей? Щойно чоловік приніс, а він на спирту :(
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: антибіотики для немовляти

Повідомлення Oksana5 » 20 лютого 2010, 18:13

Вибачайте, що довго не була на форумі - через технічні нюанси.
Щодо даної ситуації :
- лікування може призначити лікар, що оглядав дитину, тому можу дати лише загальні рекомендації;
- до вірусної інфекції часто приєднується власна умовно-патогенна бактерійна флора, тоді й застосовують антибіотики. Щоб це встановити, потрібно зробити загальний аналіз крові. А це можливо в умовах медичного закладу. При лікуванні дитини в домашніх умовах педіатр орієнтується лише на огляд дитини та на власний досвід. Думаю тут насторожив лікаря маленький вік дитятка, коли процес може прогресувати дуже швидко.
Oksana5 Офлайн


 

Re: антибіотики для немовляти

Повідомлення Naya » 20 лютого 2010, 20:07

Oksana5 Дякую за відповідь. Скажіть ше про хлорофіліпт, мене тривожить наявність в ньому спирту, але читала шо його часто призначають діткам (але якого віку?) і він дієвий. Ваша думка?

Власне лікар про те й говорила, що не може спрогнозувати, як протікатиме хвороба.
Але ми вирішили трохи зачекати з антибітиком, оскільки і я і чоловік на собі знаємо їх дію, а то все-таки наша дитина.
наразі наші дії такі:
лаферон і антибіотик не даємо, носик промиваємо саліном, чистимо і закапали один раз риназоліном для немовлят. хлорофіліптом два рази в день сприскуємо горлечко.
кімнату провітрюємо частіше та зволожуємо більше повітря, малого не купаємо, не кутаємо, але вдіваємо трохи тепліше ніж завше (він у нас переважно голопопить і купається при 32-33, а при 36-37 плаче)
стараємося його більше носити стовпчиком, рухати, щоб відходило мокротиння, легенько постукуємо по спинці.
температура зранку була 36,8, в обід 37,1, на вечір ше не міряли, але малюк поводиться як завжди - гугукає, не вередує.
наскільки вірні наші дії, що ще можна добавити?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: антибіотики для немовляти

Повідомлення Oksana5 » 21 лютого 2010, 11:43

При обраній вами тактиці можу додати лиш таке:
-нічого не маю проти лаферону (противірусний препарат);
-якщо вас насторожує, що у спреї хлорфіліпту є спирт (хоча його і невелика кількість і якоїсь вираженої шкоди він не зробить), то можете зготувати відвар трави евкаліпту і орошувати слизову через пульверизатор (якщо маєте); єдина обережність, щоб даний преперат не викликав алергії та додаткового набряку слизової;
-в даній ситуації варто давати засіб від кашлю (наприклад суха мікстура від кашлю);
-застосовують нестероїдні протизапальні препарати (парацетамол, ібупрофен), антигістамінні засоби (за призначенням лікаря, який оглядав дитину).
Oksana5 Офлайн


 


Повернутись до Педіатр (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron