Глобальні оголошення!



Протипокази для щеплень

Розділ тимчасово закритий для запитань

Протипокази для щеплень

Повідомлення Liza » 19 лютого 2010, 13:28

скажіть, будь-ласка, які є?
зокрема мене цікавлять неврологічні протипокази.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: протипокази для щеплень

Повідомлення Natalinda » 19 лютого 2010, 16:16

О, і мене теж неврологічні протипокази цікавлять! і як то правильно має бути: невропатолог має якийсь спеціальний папірчик написати?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: протипокази для щеплень

Повідомлення Liza » 19 лютого 2010, 19:31

а нам, вопшім, написали на результаті УЗД, що є ознаки одної нехорошої штуки (дивилася молода малодосвідчена УЗД-лікарка - ми мали необережність потрапити саме до неї, ане до тої, котру нам рекомендувала невропатолог). про ту нехорошу штуку я прочитала в інтернеті, що вона є протипоказом до всіх щеплень. вот і думаю - яке ж має право наша педіатр "пропонувати" щеплення?!!!!!
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: протипокази для щеплень

Повідомлення Oksana5 » 20 лютого 2010, 18:29

Протипоказів до щеплінь є багато. Якщо коротко - всі гострі захворювання, хронічні захворювання в стадії загострення чи декомпенсації, прогресуючі хвороби.
Коли невропатолог визначає у дитини якесь захворювання, він може надати педіатру своє заключення та сформульований діагноз, а батькам лише усну рекомендацію щодо доцільності щеплень у даний момент. Протипокази до щеплень офіційно надає лише імунолог.
Oksana5 Офлайн


 

Re: протипокази для щеплень

Повідомлення Natalinda » 18 березня 2010, 16:16

Були ніні знов у невропатолога. Нарешті в нас все добре. Але він сказав що до року було б добре ніяких щеплень не робити, написати він звісно нічого не може, дав усну рекомендацію, як ви і написали. Як то тепер правильно поступити, щоб і дитині не нашкодити, і з педіатром дільничним стосунки не зіпсувати, общем щоб всім було добре. І чи варто з року ті щеплення робити, якщо для них терміни вже пройшли, недарма ж розписано коли їх краще робити :?
ПіСі: Синочку зараз 6 місяців.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: протипокази для щеплень

Повідомлення Oksana5 » 21 березня 2010, 15:38

Або звертаєтесь до імунолога, або пишете відмову від щеплень до 1 року ( думаю ваш педіатр поставиться зрозумінням).
Oksana5 Офлайн


 


Повернутись до Педіатр (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron