Глобальні оголошення!



Родимка на грудях

Родимка на грудях

Повідомлення Malavka » 18 травня 2013, 10:28

Доброго дня. Маю таку проблему. На груді на межі ореоли з"явилась плоска родинка, 5 мм в діаметрі, ніби шматочок тіста приліплений, з такими кучерявими краями, коричнева. Ореола 4,5 см від соска в радіусі, і боюсь, що, коли годуватиму, буде травмуватися та родинка, а це ж вже небезпечно. Зараз вона мені не заважає, білизною не зачіпається. То треба до онколога консультуватися йти, чи куди? Видаляти теж боюся, а раптом вона якась з тих "недобрих"... До вагітності на тому місці ніяких родинок не було.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Родинка на грудях

Повідомлення mavpusya » 18 травня 2013, 12:09

Мене теж цікавить, до кого звертатись і чи потрібно видаляти. Маю аналогічну родимку (я б навіть сказала перчик, бо вона фактурна) трішки далі від ареоли, але поки дитина вчилась прикладатись до грудей, не раз травмувала її і вона стала значно більшою :cray: Зараз уже не годуємось, але родимка є...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Родимка на грудях

Повідомлення Malavka » 25 червня 2013, 10:05

Кого цікавить ця тема, відзвітуюся - раз на два тижні в ЖК на Валовій приймає мамолог-онколог з онкодиспансеру. Приймає в п"ятницю, але чи 2-4 чи 1-3 - треба взнавати в старшої медсестри в 6 кабінеті. Вона мене оглянула, ще спрямувала до професора з онкодиспансеру, він подивився під дерматоскопом, що то є таки просто папілома, і в той же день мені її видалив під місцевою анестезією, 5 хвилин тої операції. Завтра знімати шви будуть. Так що хто має таку проблему - обстежтесь і не гризіться.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013


Повернутись до Акушер-гінеколог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron