Глобальні оголошення!



Контрацепція і ГВ.

Контрацепція і ГВ.

Повідомлення Лілько-шпілько » 12 квітня 2013, 19:15

Доброго дня.
Хочу знати Вашу думку на рахунок контрацептивів при гв, зокрема про "Лактінет".(Можливо Ви щось інше порадите)
На прийомі поцікавилась у свого гінеколога,вона мені порадила почитати про цей припарат.По її словах він не такий шкідливий як інші гормональні таблетки,і можливий прийом при гв.
Раніше я схилялась до варіанту- спіралі. Але там вроді можна її ставити через три місяці післі відновлення менструації.(А в мене досі місячних немає.Вже 1 рік 6 міс.).Тай сама лікарка моя мене від неї відговорила. Розказала всі нюанси-в неї самої колись була спіраль,закінчилось все кровотечею,і втратою свідомості. В мене відразу відпало будь яке бажання знайомитись з тією штукою.
Тоді я вирішила можливо є шось з таблеток (бо до ще однієї дитинки ми з чоловіком на даний момент не готові).
Буду вдячна за відповідь!!!
Лілько-шпілько Офлайн


 

Re: Контрацепція і ГВ.

Повідомлення Lesya » 12 квітня 2013, 19:45

Сорі що втручаюся, але Вам би симптотермальний метод освоїти, заодне і будете знати, що з циклами робиться. Бо гормони викличуть кровотечі за 2-3 дні після закінчення кожної пластинки. Пошукайте темки на форумі, є багато цікавого і корисного.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Контрацепція і ГВ.

Повідомлення Ніна » 18 травня 2014, 23:00

моїй дитинці 2 місяці годую груддю, в мене вже почалися місячні, порадьте будь ласка як можна не шкідливо але ефективно на перший час незавагітніти???
Ніна Офлайн


 


Повернутись до Акушер-гінеколог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron