Глобальні оголошення!



Дитячі передплатні видання

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячі книжки

Повідомлення Радмила » 09 січня 2011, 21:54

Купили журнал Мамене сонечко. Сподобався. Грались обоє. Там треба вирізати фігурки і можна показувати рухому казку. І ще клеїли каструльку і вирізали овочі та фрукти - варили компот, борщ. Мишку ховали в нірку. Рибок рахували. Ходили пальчиком по лабиринту. На фоні інших видань журнал якийсь світлий і цікаво заповнений. І ним можна багато гратись.
Ще подобається Віні та його друзі. Там більше для старшої. Гарно вчити переказувати. Бо до кожного речення в оповіданні малюнок.
Не сподобався Льодиниковий період. Малюнки погані, зміст не вражає. Купувати хіба за ради іграшки. :nea:
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Дитячі книжки

Повідомлення Перлинка » 09 січня 2011, 23:16

Ми купували подібні журнали з Дашою та Дієго,щось 11 номерів,також сподобались,тільки російською мовою.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячі книжки

Повідомлення krapk@ » 07 грудня 2011, 21:58

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
хтось такево передплачує/купує?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Дитячі книжки

Повідомлення Перлинка » 07 грудня 2011, 22:03

я все хочу купити,але не можу натрапити на номера від 2 до 6 ,правда спеціально не полюю на них
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячі книжки

Повідомлення Natalinda » 08 грудня 2011, 01:51

krapk@ написав:http://posnayko.com.ua/jornals/4/ хтось такево передплачує/купує?


Таня я весь минулий рік купувала. Правда ми ше не читалиі диски не дивилися, тобто я другий номер дивилася мені сподобалося. Планую з нового року почати читати а там може й диски будемо дивитися.

Зараз ми почали читати і виконувати завдання з Маминого сонечка (Не надякуюся Радмилі шо підказала тут на форумі про цей журнал) то малому подобається. Те що треба вирізати обклеюю скотчем щоб можна було кілька разів використовувати.
Вже виписала на наступний рік. А Пізнайка напевне далі купуватиму, якщо теми відрізнятимуться від тих шо ми вже маємо.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Дитячі журнали

Повідомлення happymami » 12 березня 2012, 18:58

Ну от Наталінда десь писала, шо присадила дівчат на дитячий кльовий журнал. А шо за журнал???
А ми купуємо "Ангелятко" і "Ангеляткова наука". То наразі дуже задоволена
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячі журнали

Повідомлення мешканка » 12 березня 2012, 19:07

от і я такі беру час від часу. Теж задоволена. Інші в руках не тримала то не скажу. Між іншим,Ю оце біля нас є дитяча бібліотека, там можна брати почитати журнали, книжки і т.д. І асортимент великий і нової й сучасної літератуи багато.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Дитячі журнали

Повідомлення TanenRom » 12 березня 2012, 19:49

Наталінда нас присадила на Мамине сонечко - журнал з віршиками, є одне повчальне оповідання, завдання, які потрібно з дитиною вирішувати.
дуже і дуже нам подобається.

ще раз Наталі велике - велике дякую :rose: :rose: :rose:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дитячі журнали

Повідомлення happymami » 12 березня 2012, 20:02

Таня, а вирізалок там ніяких? Для якого віку той журнал? І яка ціна?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячі журнали

Повідомлення Тань » 12 березня 2012, 21:57

Ми також виписуємо журнал Мамине сонечко від 2 до 5. Задоволені всі :dance: . Справжній клондайк для дитячої творчості: завданя для розвитку уваги, уяви, мислення, мовлення і т. д. повчальна казка, завдання до казки, віршики, розмальовка, ігри.. А основне, найулюбленіших завдань з вирізалками повно..
Журнал виходить 2 р. в місяць, оплата за 3 місяці здається в районі 40 грн..
Мода - приходить і відходить, а шарм залишається завжди. Коко Шанель
Тань Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 86
З нами з: 11 лютого 2011, 12:29
Дякував (ла): 46 раз.
Подякували: 50 раз.
Діти: Донечка

Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron