Глобальні оголошення!



Книжки для самостійного читання молодшими школярами

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Книжки для самостійного читання молодшими школярами

Повідомлення nadusha » 23 березня 2014, 14:09

Артем вчора записався в дитячу бібліотеку на Стуса. Взяв собі "Чарівні окуляри" В. Нестайка, то вже 30 сторінок прочитав (я в шоці :aplo: )
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Книжки для самостійного читання молодшими школярами

Повідомлення Natalinda » 16 жовтня 2016, 16:17

Що читають ваші молодші школярики зараз?
В нас руки нарешті дійшли до Мануель і Діді. Я намірено не читала йому, хоч книжка і давніше у бібліотечці. Перед тим читали "казки для хлопчків" від Країни мрій
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

На канікулах літніх прочитали серію "Читаю сам" від вид-ва Торнадо+Поляков+Талант Харків
Читали перший рівень, усі 4 книжечки. Не скажу що щось надзвичайне, але великий шрифт робив своє, дитина була задоволена що прочитувала ЦІЛУ сторінку))))
Може хтось має 2 рійвень про Китеня Тимка і може дати почитати :rose:

А починали самостійне читання з серії "Казочки-читаночки" з наклейками від Глорії. На той час їх було всього 4, зараз бачу що є 8. Дуже Юрі подобалося.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Думаю що б то підсунути читати далі, бо з Мануель і Діді я сильно зятягла, сьогодні вже три історії прочитав, а ще ж не вечір)))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Книжки для самостійного читання молодшими школярами

Повідомлення oksa_mal » 16 жовтня 2016, 16:53

син зараз читає Чарлі і шоколадна фобрика, перед тим читав Карлсона. А літом Гаррі Поттера читав і Пеппі.
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Книжки для самостійного читання молодшими школярами

Повідомлення Natalinda » 16 жовтня 2016, 19:56

Ох, я так сподівалася що мій теж вже таке читатиме :dreams: наразі ще швидкість читання не дозволяє :sad:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Книжки для самостійного читання молодшими школярами

Повідомлення nelly » 16 жовтня 2016, 22:21

Якщо маєш Ярик і рогатий Мі то алрму мало б швидко піти, сюжeт можe трохи дитячий, алe букви вeликі.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Книжки для самостійного читання молодшими школярами

Повідомлення Natalinda » 16 жовтня 2016, 23:20

oksa_mal доречі хотіла запитати, синок вже сам собі читає я так розумію, невглос? Відколи? Раніше ці книги читала йому? Цікаво йому перечитувати?
Мій наразі не має мотивації читати просто собі, то читає мені)
Ярика не маю, кілька разів мала в руках, але не купила(
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Книжки для самостійного читання молодшими школярами

Повідомлення taranjka » 16 жовтня 2016, 23:29

Natalinda в Даринки залізна мотивація читати просебе - лінь ворушити язиком :hi: :hi:
вона зараз читає такі дівчачі книжки - Невгамовна Кейті (в школі) і Джуді Муді (вдома). Каже щось цікаве. Перша про таке правиильне виховання юної школярки, а друга про дівчинку вигадницю.
Наталя, можу дати кілька наших книг - великий формат, мало тексту на сторінці, яскраві ілюстрації - є про Мишеня музиканта, Ліндгрет (мишеня, яке літати захотіло) і ще щось в тому стилі
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Книжки для самостійного читання молодшими школярами

Повідомлення Natalinda » 16 жовтня 2016, 23:42

taranjka боюся спитати))))) вона Кейті замість букваря читає підозрюю)))))
Воно то смішно збоку, але от згадую брата, який казав "мама, як добре що мене біля віконечка посадили, мені хоч трохи веселіше" (якось так було....) Він напевне читав на тому ж рівні що й Даринка.
Із задоволенням б взяла, от тільки придумати як, щось останнім часом вибратися в місто нереально((((( А ви далеко від суду/рагсу живете?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Книжки для самостійного читання молодшими школярами

Повідомлення taranjka » 16 жовтня 2016, 23:50

Natalinda нє, не замість букваря ( наразі вдалося домовитися, що вона користується букварем читайликом, а не тим вашуленком, де практично без тексту. Вона на перервах читає :crazy:
Якого саме суду? від того що на Новому світі, то не дуже. Біля РАГСу працює моя сестра, можу їй на роботу закинути. Або в вечірній час в неї вдома - вона живе біля швидкої.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Книжки для самостійного читання молодшими школярами

Повідомлення Natalinda » 16 жовтня 2016, 23:53

непадходіт(((( лан писатиму тобі якось в ПП як зорієнтуюся коли б я могла попасти в місто
Ти коміксів від Ірбісу не купувала? Хочеться дати вам щось взамін.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість