Глобальні оголошення!



Дитячі розвиваючі книжки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячі розвиваючі книжки

Повідомлення Natalinda » 15 серпня 2014, 12:11

Довго я збиралася з покупкою цієї книги
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
, бо трохи дорогувато. Але нешкодую ні-ні!!!. Щовечора перед тим як читати щось художнє виконуємо по 1-2 сторіночки. Як їдемо до бабусі, то є чим зайнятися в дорозі, ну і в бабусі є чим з бабусею займатися. Гарно розвиває уважність і закріплює лічбу, трохи пробуємо навіть віднімати і додавати. Типу знайшли 5, а треба 7, то скільки ще залишилося знайти)))) Книга вартує тих грошей, бо поки пройдеш всю, можна заново починати))) бо ж забудеться)))) Але якби я - то поділила б її на кілька маленьких, було б і дешевше і зручніше з собою брати, бо в сумочку її не покладеш, важкувата)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі розвиваючі книжки

Повідомлення TanenRom » 15 серпня 2014, 16:14

Natalinda і у нас ця книга є- уже з два місяці, дуже доні подобається, та що доні, до нас бабуся в гості приїхала то сама сиділа над нею і завдання виконувала )))
ледь відмовила доню не брати її з собою на море, бо реально товста та важка
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дитячі розвиваючі книжки

Повідомлення yultsya » 15 серпня 2014, 16:42

Справді цікава книжечка... Можна відразу і предмети невідомі підучити.
А дітям вистачає терпіння шукати те, що потрібно?
Бо мені шось не вистачило терпцю)))
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Дитячі розвиваючі книжки

Повідомлення Natalinda » 15 серпня 2014, 17:55

yultsya мому вистачає на 2-3-5 сторінок :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі розвиваючі книжки

Повідомлення Сяна » 06 грудня 2014, 19:33

моя доня отримала супернаклейки про принцес (наші перші супернаклейки) - тема дуже актуальна, бо ж доця - теж принцеса :wink:
дякую, Наталю!
дуже гарно нам пішли, поки до середини не дійшли, але доні сподобалося)
питання: 1. чи мають бути усі наклейки бути наклеєними? по логіці, що так, але щось зайві виходять... чи то я не додивилася?
2. чи хтось бачив\має з цієї серії наклейки Герої наших днів (відгук Наталі читала), Спортивні дівчата,Одяг з усього світу, Відважні мандрівники, Свята різних країн? поділіться враженнями!!!
чи, може, десь є фото розворотів? бо я отут дивилася, а фоток нема
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Дитячі розвиваючі книжки

Повідомлення Natalinda » 06 грудня 2014, 19:48

Сяна ось тут розвороти
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі розвиваючі книжки

Повідомлення Ulkanet » 06 грудня 2014, 20:00

Сяна в мене лиш пару вазонів були лишніми - щось я ніяк не могла придумате де вони б мали бути :hi: а так всі приклеєні були :wink:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дитячі розвиваючі книжки

Повідомлення Сяна » 06 грудня 2014, 20:50

Ulkanet, наприклад, одяг дівчаток - топік+спідничка, а в наклейках ще є - блузка\піджачок. то що - взерху по топіку клеїти?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Дитячі розвиваючі книжки

Повідомлення Ulkanet » 06 грудня 2014, 21:01

Сяна ну ми вдіваємо спочатку топ і спідничку, тоді тіпа змерзла, бо дощ пішов тре ще вдіти піджак :ha: чи там ту накидку. але я походу їй сплітаю там ще багато. ніби каже Іринка "Де моя рожеві капчики?? ой сьогодні я одіну капики з квіточками, бо в мене на платі є тоже квточки". "Тобі Іринка буде пасувати фіолетове плаття, бо в иебе фіолетові трусики" ::Р: і в тому дусі. А тоді буцім Жаночка побачила у вікно що там вітер чи дощ чи ще там щось і каже всі щоб оділи піджаки. потім моя мала ліпила з свої татом :ireful: і відривала одяг де хотіла і ліпила як вміла і як знала. то трохи мені тут наробили манки на 3-ох картинках. але я просто поміняла місцями плаття і так вже вийшли з ситуації. бо дехто коли догнав що щось не так - то дуже обідився і мало не плакав. ::Р:
на якій сторінці??? про блузку. :wink:

я спочатку щось тоже не зразу зрозуміла, а тоді догнала що треба так як в житті вдіватися: майку, піджак, туфлі, шапку, пальто ::Р: :hi:
а ще поки догнала де ті ліхтарі мають висіти :hi: ::Р:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дитячі розвиваючі книжки

Повідомлення nelly » 06 грудня 2014, 21:47

Відшукай і полічи то вещ!!! Марго моя до того трохи лінива то її хватає на пару видів знахідок, а от я залюбки деколи можу пошукати, заодно і словниковий запас розширюється :ha: Ще Миколай має принести похресниці яка на рік старша тобто їй 4,5 то буде видно як їй піде.
А в Маргаритки зараз тема вирізалки :dokter: ріже все що баче і дуже дуже акуратно ніколи не думала що мала дитина може так гарно вирізати.
то глоріївськії книги Аплікація в самий раз, майже всі вже зробили за пару днів, вирізає сама і сама клеє
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

і ще від ранку маємо альбом теж гарний, Наталя виставляла на попередній сторінці :rose:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість