Глобальні оголошення!



Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Сяна » 03 жовтня 2016, 15:26

Катруся написав:В книжці Енн 13 років.
то тільки в першій книзі їй 13, а далі вона росте, їде вчитися, працює... під кінець ніби уже має сім"ю (маю на увазі останні томи), але не впевнена, не читала
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Катруся » 03 жовтня 2016, 20:20

Так, вона росте, вчиться в коледжі, потім повертається працювати у свою школу, потім вчиться в університеті, знову працює, виходить заміж, народжує дітей. Але перша книжка, де вона ще дівчинка, мені сподобалася найбільше.
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення erinaceus » 10 жовтня 2016, 15:20

Лариса Ніцой "Ярик і рогатий Мі" - цікава і повчальна книжечка для малюків. Про те, як хлопчик переборов свій страх перед місяцем. Гарна історія на ніч. І ілюстрації класні.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення nelly » 16 жовтня 2016, 22:23

Таранька, сподобався дівчатам Шeпіт на вітрі? Порадьтe щe щось такe нe заіжджeнe, що мало хто чув :rose:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення taranjka » 16 жовтня 2016, 23:25

Шепіт сподобався :)
З незаїждженого - Шпага Славка Беркути - української письменниці (забула як зветься, читаєм електронну версію). Але це такий більше школярський роман, про школу, дружбу, перше кохання, розділене і нерозділене, образи і т.д. Але мужу цікаво і читає дівчатам, вони слухають :hi:
Ще гарна книжечка Саджо та її бобри - про індіанців, їх життя, природу. Нам пішло
В нас ще великий запас не читаних книг, про них на разі нічого сказати не можу :)
а, ми перечтуємо про Їжаків (Прохаськи) - гарне, добре і дитяче :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Natalinda » 16 жовтня 2016, 23:48

TYulia написав:Дівчата, як ви читаєте книги з дітьми? якщо книга довга, то читаєте тільки її кілька днів чи паралельно ще щось? Якщо даєте дитині нову книжку (не дуже довгу) читаєте її раз і відкладаєте на полицю чи перечитуєте раз за разом? Як часто добавляєте (даруєте, витягуєте з своїх загашників, купляєте і даєте) дитині нові книги?

Ми паралельно нечитали практично ніколи... Я сама так не люблю, то якось і не спонукала напевне. Дуже рідко читали щось таке щоб через силу. Пепі це напевне було єдине що не пішло, хоча аудіокнижка на ура прослухана двічі чи тричі. От це певне єдине що паралельно то могла бути книга паперова і аудіокнига. Зараз то паралельно одну читаю я, іншу син, ну але то вже поза 6 років))))
Підряд ніколи не перечитували. На полицю, а потім за кілька книг поверталися. Є книги зачитані так би мовити до дір, ті самі кролики, але вони читалися завжди з проміжками на інші книги.. Раніше дуже часто витягала нові книги, в середньму напевне тричі в місяць щось нове було (ну це я Миколая/Новий рік враховую). Зараз рідше, бо в книгах тексту побільше. Але купляти хочеться щодня))))) І не один ящищок схований навиріст))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Kisja » 17 жовтня 2016, 14:15

МИ читаємо на ніч. Можемо книжку по кілька разів читати - так би мовити до дірок.
А останній наш хіт - то зубопротезна техніка 1967 року випуску :crazy: - знайшла на горищі ту книжку і причепилась - читай - то спочатку просто слухала - а тепер ще й перепитує що означає те чи інше слово - я вже знаю що то за зуби премоляри і як їх протезувати :new:
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Zuza » 20 жовтня 2016, 15:51

Розкішна інтерактивна книга. Сподобається і дітям,і дорослим.

Зображення
Zuza Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 22
З нами з: 31 березня 2015, 14:11
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 15 раз.

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення nelly » 09 грудня 2016, 20:53

Поділюся моїм недавнім здивуванням Кучеряві думають, що робити в дощ. Прохасько М.
Книга без жодного слова, тільки малюнки :crazy: То для таких як мій чоловік, для нього текст в книзі не авторітєт, что віжу то і пою :ha: , а я так не можу -не йде в мене тако фантазія лиш дивлячись на малюнок.
Тиха поділися будь-ласка враженнями від книги :rose:
І ще приніс Миколай дівчатам 365 добрих історій на весь рік. В країни Мрій там щось пару таких книг є. Я колись полювала за старішим виданням і коліжанка казала, що в них є і їй не подобається зміст, а тепер от і я розчарована. Крім гарних малюнків і паперу для мене нічого більше доброго. Таки треба сідати в книгарні і вичитувати :sad: Я щось пробіглася очима і думаю куплю, бо інколи дівчата хочуть перед сном читання а я вже падаю з ніг то думала на півсторіночки історію щоб на кожен день. То на разі з тих 10 історій, що ми прочитали всі були без особого змісту. Треба розвивати філософський тип мислення :confused:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Хто ще має таку які ваші враження?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Галина » 09 грудня 2016, 22:13

Моїм чоловік незнайку зараз на ніч читає, Вероніці дуже подобається.
Неля таких книжок не мала але гортала такого типу, то якось мені не дуже...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron