Глобальні оголошення!



Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 вересня 2016, 11:52

Ameli написав:Пітер Пен і Венді то любима книжка моєї 8-річної малої. почала читати в 6 і з того часу може вже разів з 10 перечитала. ну явно вона не для дуже маленьких.

Ага, я теж читала цю книгу сама десь в дошкільному віці, то страшенно сподобалось. І мені здається, що як раз на такий вік воно і добре, раніше 6 братися, думаю, не варто.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Marichka » 18 вересня 2016, 13:14

Так,після 6-то точно.Я читаю і часом коментую їй своїми словами
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення TYulia » 30 вересня 2016, 22:01

Дівчата, як ви читаєте книги з дітьми? :yes: якщо книга довга, то читаєте тільки її кілька днів чи паралельно ще щось? Якщо даєте дитині нову книжку (не дуже довгу) читаєте її раз і відкладаєте на полицю чи перечитуєте раз за разом? Як часто добавляєте (даруєте, витягуєте з своїх загашників, купляєте і даєте) дитині нові книги?

Напишу про себе. Якщо читаємо довгу книгу, то стараюсь не добавляти паралельно іншу, хіба малий щось інше дуже попросить. Якщо "нова" книга коротка, то перечитуємо кілька разів. То для мене показник, що книга запала йому в душу і він просить іі читати знову і знову.
А з витяганням нових книг я певно зараз зачастила, після форуму видавців купка є, та й витягаю одну за одною, бо вже руки чешуться щось нове купляти-замовляти, з бібліотеки брати. А у вас як? Як то правильно має бути?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення erinaceus » 02 жовтня 2016, 12:25

TYulia Ми ще таких дуже довгих сюжетних книжок не читаємо. Та й мені більше подобаються окремі коротенькі оповідання. В користуванні переважно 4-5 книжок, їх і читаємо. А міняю тоді, коли мені самій надоїсть :hi: Бо малий би ті самі книжки читав кожного дня тиждень за тиждень. Йому на набридає. Нова книжка затримується на довше. Після разу читання ще ніколи не відкладала. Не знаю, чи дитина в такому віці за один раз все запам'ятає і зрозуміє. Ну а не набридне так точно.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 жовтня 2016, 12:32

Ми читаємо, що дитина захоче. Вона сама вибирає. Тому є багато недочитаного, є читане-перечитане по сто разів. Часом витягне дорослу книжку і каже хочу цю і крапка. То було пару раз, що таки мучила читати. Через 2-3 сторінки вона все ж здавалась, казала, що більше не хоче :hi: Я, звісно, намагаюсь вносити свої пропозиції, кажу, що ось ми цю давно не читали, наприклад. Але останнє слово все одно за нею.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення TYulia » 02 жовтня 2016, 13:02

Так їм точно не надоідає. Ми в Карпати їздили щось на 5 днів, взяла з собою щось 5 книжок. Малий вчепився в одну (Місто Добрих Справ) і ми тільки її всі ті дні читали десь по 3 рази в день.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Сяна » 02 жовтня 2016, 13:59

Ми в основному читаємо одну велику кілька днів, інших у той час не читаємо - і дитина не просить паралельно щось інше читати, і мені так краще - не люблю кілька паралельно читати, якщо книга цікава і дитину захопила, то не бачу сенсу щось нове вклинювати, навпаки, хочеться пошвидше цю одну дочитати, цікаво ж! Це стосується худ.книг, не енциклопедій і науково-популярних.

Ми недавно закінчили читати книгу про Неймовірні пригоди Майї. Книга про маленьку бджілку, яка хоче пізнати світ. Вона у кожноиу розділі знайомиться з іншими комахами, потрапляє в різні ситуації, навіть у полон до шершнів, які планують напад на її рідний вулик! Були у книзі нюанси, які мені не дуже сподобалися, але загалом цікаво було читати
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення nelly » 02 жовтня 2016, 14:27

а хто читав Eнн з зeлeних дахів? На який вона вік?
Ми зараз читаємо Моллі Махлюй 2книгу. Нам з Марго подоб. Лeгкий нe напряжний сюжeт про добру чаклунку.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Катруся » 02 жовтня 2016, 21:30

Я сама недавно прочитала цілу серію книг про Енн із зелених дахів, мене захопило дуже сильно. На мою думку це для дівчаток років з восьми-десяти. В книжці Енн 13 років.
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Marichka » 03 жовтня 2016, 13:45

Я фільм дивилась колись,то дуже сподобався.Дитині теж включала.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей