Глобальні оголошення!



Дитячі бібліотеки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дитячі бібліотеки

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 березня 2015, 16:38

Розкажіть, мамусі, в які бібліотеки ходять ваші дітки. Які ваші враження від бібліотек та асортименту книг?

Ми з Мартусею записались ще раніше в ту бібліотеку, що на Коперніка. Але ми туди записались в першу чергу через заняття, а за книгами у мене тоді навіть не було можливості позаглядати. То ми так нічого там і не брали. А в нас на масиві є своя дитяча бібліотека №3, і я вже давно хотіла піти ще туди. І от ми сьогодні вибрались з Мартою в цю бібліотеку. Я так довго розказувала їй про бібліотеку, що ми туди підемо, що там є багато-багато книжечок, і вона так із захопленням слухала, казала, що так, підемо, а потім як прийшли туди, вона зразу просилась на вихід. Місце таке там темне досить, не дуже привітне та дитяче.Коли я спитала, де література для дошкільнят, мені показали на два ящика. В нас вдома і то більше, перше що я подумала, але не сказала, і пішла все ж глянути. Майже все з того, що я проглянула, це книжки ще з мого дитинства. Я розумію, що самі художні твори не старіють, але все ж, які зараз розкішні дитячі видання, які ілюстрації. Я спитала, чи є в них взагалі нові поступлення, сучасні видання. Та пані бібліотекар каже, що є, звичайно, просто що ліпше, то майже завжди на руках, швидко розбирають. Хочеться в це вірити.

Планую ще піти в ту на Коперніка позаглядати. Там вибір, все ж більший однозначно.

А ви куди ходите? Де вам подобається?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитячі бібліотеки

Повідомлення Mama3 » 19 березня 2015, 00:31

Ми зі старшими кілька разів були в бібліотеці для молоді на Новому світ, нам близько від садочка. Ходили на заходи, зокрема на майстер-клас з розмальовування писанок (дізналися завдяки Ульканет), зразу і брали книги додому. Там є планшети, то мій малий зацінив, що можна погратися. Тепер маємо вдома, то вже не так рветься. Ще там є дитячий куток з іграшками, то доця гарно гралася, мені особисто теж подобається. Ще ніяк не виберемось на Коперніка. Колись я туди ходила. А на Східному - то на бульварі?
У нас тут на форумі є тема viewtopic.php?f=187&t=9868&p=299596&hilit=%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0+%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%89%D0%B5+%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3#p299596
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Дитячі бібліотеки

Повідомлення nadusha » 19 березня 2015, 00:32

Артем записаний в дитячу на Стуса. Раз в місяць ходимо, вибирає собі книжки, читає. Приміщення теж трохи похмуре, але є колекція іграшок (в цій бібліотеці є Музей іграшки). Про нові видання - не знаю, бачила лише, що приносив хлопчик здавати "Гаррі Поттера". На жаль, на розкішні видання потрібні кошти, яких, я думаю, виділяють недостатньо...
: Водили діток з роботи в дорослу бібліотеку на бульварі на екскурсію до дня народження Т.Шевченка. То дуже мені там сподобалось світле приміщення, багато вишивок, предметів народного побуту (бібліотека спеціалізується на етнографії). Працівники нас дуже привітно зустріли, провели екскурсію, була підготовлена експозиція книг, картин до Шевченківських днів, показали арт-бук (книгу-бандуру з малюнками різною технікою, віршами Кобзаря)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Дитячі бібліотеки

Повідомлення okcana » 19 березня 2015, 07:48

Ми записані в бібліотеку на Коперніка, час від часу беремо книжечки читати, а на заняття ніколи не ходили...
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Дитячі бібліотеки

Повідомлення Natalinda » 19 березня 2015, 09:59

Ми в обласній дитячій записані, більше ніде в Тернополі не була. Записувалися заради занять, але і книги часто брали. Я там просто прозріла в тій бібліотеці!!! Все зовсім не так, як у бібліотеках до яких я звикла і які собі могла уявити. Світло, просторо, привітно!!!! Маса книг і періодики, іграшки, компютери, суперська дошка з проктором, чи як воно там правильно зветься я вже забула. Але таки найосновніше - це привітність!!! Юра досі памятає працівниць, хоч ми давно не були, в нас своя непогана бібліотека вдома, ну і часом ходимо до себе.
З того що памятаю - то новинок там було вдосталь, але вони були в читальному залі, а не на абонементі(((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі бібліотеки

Повідомлення TYulia » 19 березня 2015, 10:52

Natalinda написав:Все зовсім не так, як у бібліотеках до яких я звикла і які собі могла уявити. Світло, просторо, привітно!!!! Маса книг і періодики, іграшки, компютери, суперська дошка з проктором, чи як воно там правильно зветься я вже забула. Але таки найосновніше - це привітність!!!


можу сказати те саме. Ми на заняття ходимо і книжки регулярно там беремо. Деколи щось і нове в них появляється, хоча може і не Абабагаламага чи щось подібне, але нове надходження є. І раз ми прийшли, то нам самі пропонували взяти нову книжечку, значить таки не бояться дати малій дитині нове. Малий дуже любить туди ходити.Його там вже всі знають. Раз з татусем прийшли, а вони до нашого синочка на імя-побатькові, то нашого татуся гордість розпирала :hi: Дійсно просто неймовірно привітно там відносяться. Ще ні разу не чула якогось зауваження до дітей, навіть на заняттях, коли всі іграшки порозкидають, крупи порозсипають, а раз під час танців, то якись хлопчик поліз і компютер з резетки виключив, але всеодно кривого слова не почули. Та привітність починається з самого початку, коли при реєстрації треба заплатити 3 грн в касу, то таки з розумінням мене туди НЕ відправили з малим, як то в нас в країні люблять, а самі занесли.
Та й взагалом, вони там так стараються, деколи приходили, а там мала бути презентація якоїсь книжки, то вони вже там той столик так прикрашали, іграшки наскладували.
З книжок, то для чуть більших діток, бачила - Гаррі Поттера, Про чудовисько, Мумі Тролів. Є багато періодики, але ми щось ще ні разу не брали. Деякі книжечки то по кілька раз вже берем, бо малий вцепиться в неї знов, наприклад "Чи є бабуся в бабуїна".
Одним словом рекомендую, особливо за ПРИВІТНІСТЬ!
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитячі бібліотеки

Повідомлення TaniaPicaSSo » 19 березня 2015, 11:38

Так, на Коперніка мені теж подобається тим, що там світле радісне приміщення, є іграшки. І працівники також привітні. Тільки кажу, що за книгами уважно ще не дивилась.

Бібліотека на Новому світі мені заочно видається чи не найкращою та найцікавішою, але нам туди зовсім не подорозі.

Була теж в тій дорослій біблітеці на бульварі, про яку каже Мама3, то теж дуже сподобалось. Там була виставка картин, на яку я власне прийшла, то мені одній провели екскурсію, приділили купу часу. І гарно там, просторо. Показали заодно ту кімнату-музей і запрошували на якісь майстер-класи по рукоділлю, які в них там проходять.

Ще знаю на вул. Франка є дитяча бібліотека. Цікаво, що там. Я там не була ніколи.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитячі бібліотеки

Повідомлення Тиха » 19 березня 2015, 18:52

ми записалися в дитячу бібліотеку, що на Миру. Була приємно вражена, що є нові поступлення хороших видавництв. Минулого тижня взяли дві книжечки "Видавництва Старого Лева" з цупкими сторінками. Читаємо їх по мільйону разів щодня :crazy: Правда, там небагато книжечок для найенших, більше для старшеньких. І іграшки там є, палатки, машинка, розмальовки. Поряд майданчик, де ми гуляємо, то дитина моя часто мене туди водить. З привітністю в них теж все ок :yes:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Дитячі бібліотеки

Повідомлення TYulia » 29 травня 2015, 12:16

Нове поступлення книжок в обл. Бібліотеці біля першої школи: вид Старогр лева, Про котика і песика, Татусева книга, зайці варять борщ, про Сплета, та ін.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитячі бібліотеки

Повідомлення Тиха » 11 червня 2015, 14:46

так я тут розхвалювала дитячу бібілотеку, що на Миру, а нас сьогодні звідти "попросили" :aggressive: Двері у них завжди відкриті, їхні іграшки/палатки/дитячі книжки видно здалеку, кілька разів намагались проводити з малюками заняття, тобто діти зрозуміли, що гратись там можна. Ну а так як поряд дитячий майданчик, то заглядали туди частенько. А сьогодні завідуюча з траурним виглядом сказала, що якщо ми не читаємо книжк, то просто так буди в бібліотеці не можна, типу, поступила скарга, що в бібліотеці шумно :crazy: Від кого скарга, не зрозуміло, бо там, окрім працівників, ніколи нікого немає.
Ну от не розумію я тієї ситуації. Наскільки я собі склала картинку, в бібліотеку закупили іграшки, щоб якось популяризувати то місце самотніх книг. А тепер звідти женуть... Зробили бібліотеку привабливою для дітей і не дозволяють туди заходити. Майже як машинки/батути :confused:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість