Глобальні оголошення!



Коли дитина зацікавилася книгами?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення Ulkanet » 29 квітня 2015, 12:55

Ameli малювання ??? на піску, манці з підсвіткою???
може якийсь спорт??? або банальні роліки, самокати, ровери??? може туризм її зацікавить??? спортивне орієнтування в лісі і на місцевосці. ????
може гербарій най збирає і робить свою "енциклопедію" рослин з живими зразками????
підіть всією сімєю ловити рибу чи на пікнік, похід.

якщо маєш фотік - придумай їй "Кольоровий марафон" - на кожен день загадуєш колір і завдання, наприклад: "Сині кружечки". Треба знайти предмет на вулиці щоб був синій і в кружечки :hi: Ну наперед можеш піти позаглядати, які там є комбінації кольорів :hi:

най намалює карту подвір'я і заховає "скарб" - а ви всі будете по тій карті шукати :wink:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення Тиха » 29 квітня 2015, 13:32

моя дитина книжками зацікавилась десь в 9 місяців. і пішло - періодами як нахлине на нього, то лише носить мені і каже - "цитати" (зараз синочку 1,7). і все більше запевнююсь, що багато з прочитаного знає на пам"ять, бо чим більше вчиться говорити, тим більше закінчує за мною фрази. я часом в шоці від нього :crazy:
Як на мене, велика увага книгам - то страшно, якщо дитина нормально спілкуєтся з іншими, йде на контакт. А поради Ульканет мені дууже сподобались! :new:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення Ameli » 29 квітня 2015, 14:00

Ulkanet Дуже тобі дякую за підказки і поради будемо пробувати все. а ще тим більше маємо бабцю географа то її навчить орієнтуванню :wink:
Просто сама ще дитина має ХОТІТИ!!!! а в неї це все поверхово. щоб малювати то під настрій і точно не піском))) а такої крутої штуки з підсвіткою щоб малювати піском то і не маю :sad:
На подвірї немає ніц цікавого...хоча як подумати то одного року вона всюди де бачила садила кукурудзу і вона всюди посходила))) ото було прикольно. а ровер є то навіть не витягала і не хоче вчитися на ньому їздити, скорше меньша на нього залізе ніж вона. ролики то навіть не розглядаються бо в нас проблема немає дороги...а з її рухом то страшно щоб під машиною не дай Боже не опинилася.
Але всі твої ідеї Суперові. ще раз тобі щиро вдячна за поради. :rose: :rose: :rose:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення erinaceus » 30 квітня 2015, 00:06

erinaceus написав:Мамусі, а коли ваші дітки зацікавились книжечками? Бо моєму хлопцю вже 1.3, а він до друкованого слова ніякого інтересу не проявляє :cray: І так з самого початку. Маємо величезну кількість книг. І кольорові, і великі, і маленькі, і з різними вставками. А він ніяк :nea: Не хоче ні малюнки дивитися, ні щоб ми йому читали. Це при тому, що ми з чоловіком дуже любимо читати. Думала, хоч трохи генетично передається. А племінниця ще задовго до рочку так полюбила книжечки, що то була її найкраща забавка. Може пізніше, не знаю...


Короче, все вирішилося само собою. На все свій час. У півтори роки книжки таки його зацікавили і тепер без них ніяк ::Р: Читано-перечитано. І віршики, і казки, і буквар, і журнали, і все що під руку попадеться. Різні теми, вподобання періодично змінюються. Так що будемо опрацьовувати ту "величезну кількість книг" :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення 1Liliya » 02 травня 2015, 06:05

моїм 2 і 3 роки, і обидвоє не хочуть слухати, відбирають книжки і самі листають. Добре хочь що дверді, а тоб по всій хаті ходила збирала дрібні листочки :hi:
1Liliya Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 29 квітня 2015, 11:53
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 28 раз.
Діти: Дві дівчинки, хлопчик

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення Ulkanet » 02 травня 2015, 12:33

1Liliya написав:моїм 2 і 3 роки, і обидвоє не хочуть слухати, відбирають книжки і самі листають. Добре хочь що дверді, а тоб по всій хаті ходила збирала дрібні листочки :hi:


ну я з такого не тішилася, а вчила малу що книжка не для того щоб нею кидатися - для того є мяч. В дітях треба виховувати повагу до книг! :В):
Тому мала в мене не кидається книгами і іграшками - лише мячиками :wink:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення 1Liliya » 02 травня 2015, 14:22

Я то розумію книгу треба шанувати, але діти є різні, і важко пояснити в такому віці
1Liliya Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 29 квітня 2015, 11:53
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 28 раз.
Діти: Дві дівчинки, хлопчик

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення Ameli » 07 грудня 2015, 23:53

Про цікаві методи зацікавлення читанням. може не туди то вибачайте.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Коли дитина зацікавилася книгами?

Повідомлення nelly » 07 лютого 2017, 18:24

Замітила ост часом що моя Злата 2.5р стала вeликим поціновувачeм книг. Так щоб ій спeціально то практично нe читали в ряди—годи картонки з віршиками, а якось всe старшій. То вона тeпeр йдe до полички бeрe яку хочe книгу і можe з добрих півгодини іі читати—роздивлятися сама! Або коли пeрeд сном читаємо щось дитячішe то нe дужe хочe слухати, всe пeрeпитую, алe коли вжe читаю для Марго то вона бeрe попeрeдню книжку і собі дивиться малюнки і нас нe чіпає. Чим мeншe щось дитині навязуєш тим більшe в нeі до чогось охоти.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей