Глобальні оголошення!



Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Vikibee » 05 вересня 2016, 18:26

TYulia, вибач, переплутала :crazy:

Отож, маю колекцію про ведмежа Падінгтона від Ранку, моїм не пішло, там дійсно мало дуже малюнків, ну і сюжет не вразив дітей, мені нормальний. Я подарувала у бібліотеку.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення taranjka » 11 вересня 2016, 10:58

ми прочитали "Джордж і таємний ключ всесвіту" Гокінґів. Дуже класна книжка - пояснюється будова всесвіту, як все створилося з пилу, які планети є і які вони.Ще екологічне питання - що потрібно берегти, а точніше вже рятувати, свою планету. Розповідається в переміжку з пригодами хлопчика. Слухали обоє (7 і 5 р) потім багато обговорювали, кожен розумів все по своєму :hi: загалом книжка для трошки старших, але й дорослим цікаво
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення pan_kotskyy » 11 вересня 2016, 16:14

Так, книга цікава, до речі, вже є друга про Джорджа на українській, бачила рекламу. Але в продажу ще не засікла.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення vikilandi » 11 вересня 2016, 19:50

Хто читав діткам Незнайку? На якій вік вона? Як читалась в українському перекладі?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення nelly » 11 вересня 2016, 19:57

ми читали навeсні 5років, пішла норм
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 вересня 2016, 22:36

vikilandi написав:Хто читав діткам Незнайку? На якій вік вона? Як читалась в українському перекладі?

Моїй дитині неповних 4, то вже третій раз по колу читаємо, дуже вже їй подобається. Але ми лише першу частину читали "Незнайка та його друзі" і потім ще продовження, написане внуком автора, "Острів Незнайки" здається, я десь вище писала. Переклад українською непоганий, але, я вже писала, час від часу якісь такі словечка мені досі невідомі траплялися. До прикладу, читала російською в дитинстві, то точно що незнайомих слів не було. Ілюстрації дуже гарні і багато їх. Хотілось би ще інші частини прочитати, та дуже вже дорогі вони якісь, поки жмуся.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення vikilandi » 11 вересня 2016, 22:48

TaniaPicaSSo, а якого видавництва твої книжечки про Незнайку? Можеш підготувати фото відгук? Дякую!
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення TYulia » 11 вересня 2016, 23:48

А нам бабуся подарувала Аліса в країні чудес. На книжці є примітка що то для 5-го класу. Ми прочитали, але щось мені зовсім не сподобалось. Якоїсь сюжетної лінії описати неможливо. Аліса росте-меншає, росте-меншає і так десятки раз від всього що вона їсть. Величезна кількість героїв, багато діалогів ні про що (чи то я не розумію великої філософії). Одним словом, то все було Алісиним сном, а сни бувають такі каламбурні.
Чи сподобалось моєму хлопчику не знаю, не випитую і не дуже кажу йому свою думку, щоб потім бабці не сказав, що її книжка погана :=):
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення TaniaPicaSSo » 12 вересня 2016, 00:07

TYulia нічого дивного. То і не є дитяча книжка взагалі. Там стільки сатири, символізму, пародії, філософії та багато іншого. Воно то дитині теж може бути цікаве, але я, наприклад, вже за дорослого життя читала цей твір кілька разів, бо з часом забувається. Суть не в сюжеті, а власне в окремих монологах, діалогах та фразах.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Natalinda » 12 вересня 2016, 00:10

Ми Незнайки досі не читали, по причині не про звірят)))) Але от треба витягти з полички))))

А Аліса, хто б мені що не казав, то далеко не на 3-6 років. Мій семирічник якраз аудіокнижку слухає, то ще не все далеко доходить до нього, переказати йому важко, багато чого дивного для нього, хоча сказав що хоче дослухати. Книжка досить доросла, я в свої "чуть старші роки :ha: " якраз багато речей відкриваю як збоку слухаю)))) Напевне наступною теж її прослухаю
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість