Глобальні оголошення!



Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення nelly » 29 грудня 2015, 02:32

Прочитали з Маргариткою на двох 4 перекладені укр мовою книги Роальда Даля. Отже:
1. Чарлі і шоколадна фабрика. Це була наша перша велика прочитана книга. Чарлі - хлопчик, який росте у дуже бідній сімї, одного разу він отримує квиток на екскурсію на шоколадну фабрику, яка докорінно змінить його життя. Сподобалася всій нашій сімї. Добра, мальовнича, цікава. Фільм теж гарний. Раджу!
2.Матильда Почала читати Маргаритці, але не йшло їй дуже добре, то дочитувала сама. Мала подивилася кіно. Книга про маленьку дівчинку яка володіла надприродніми розумовими якостями, але батьки її не любили і вважали дурною. Врешті решт її дар побачила перша вчителька, яка і стане ключовою особою в житті Матильди. Суть книги класна і цікаво написана, але не сподобалося багато лайки і надмірна жорстокість директора школи. Мені трохи було важко абстрагуватися.
3. Джейм і гігантський персик Історія про стражденного хлопчика, який втратив дуже рано батьків і потерпав від знущання своїх тіток, але одного разу зустрівся з чарівником, який дав йому подарунок що зміни все його життя. Історія подорожі хлопчика на величезному персику з дивакуватими друзями. Маргаритка цю книгу дослухала до кінця. Їй сподоболася, мені так собі.
4 Великий дружній велетень ВДВ Історія дівчинки сироти, яка однієї темної ночі побачила у вікні велетня, який змушений був забрати її до себе жи ти, щоб вона про нього нікому не розказала. в країні велетнів її чекають небезпечні та веселі пригоди з велетнем який говорить ДУУЖЕ смішною мовою. Респект перекладачам з оригінальність. Вдала книга СТОВІВТОРКОВО :crazy: . Хто прочитає той буде знати що це значить. Деякі вислови мені хотілося навіть собі занотувати ::Р: Марго не читала бо брала читати собі і паралельно читали персика, але пообіцяла на літо вже їй прочитати Раджу!
Маю здогадку що практично всі книги цього письменника написані в стилі про стражденних дітей з якими до кінця книги трапляються просто чудеса і їхнє життя стає дуже добрим)
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення taranjka » 29 грудня 2015, 03:01

О, ми зараз читаємо Чудове чудовисько - обоє слухають Дуже уважно :) книжка досить весела, хоч шкільні приколи їм ще потрібно пояснювати :) те, що Чу рожевий і в горошок найбільше зацікавило Амалію ;) просить ще і ще :ha:
Почали читати книжку Маленька принцеса, теж цікаве, правда розраховане на трішки старших. Але то ж про принцесу :) коли дочитаємо, ще напишу відгук
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Marichka » 29 грудня 2015, 10:27

Нам якраз Миколай приніс Чарлі і шоколадну фабрику.Почали читати.А старшенька каже,що думала,що там будуть рецепти,як робити шоколад :)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Natalinda » 29 грудня 2015, 12:06

Таранька, а ви пeрeчитуєтe прочитанe?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення taranjka » 29 грудня 2015, 13:04

наразі не виходить, тільки невеликі книги. я більше надіюся, що вони коли доростуть, то будуть перечитувати :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Sms » 30 грудня 2015, 07:44

Ваші малюки коментують і переказують прочитане?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення nelly » 30 грудня 2015, 11:50

моя часом як почне коментувати або деталі уточняти або робити умовиводи з приводу якоїсь дії в книзі то її не спинити
:hi: а по переказуванню то не заморочуюся над цим сильно, хоче щось може переказати але починає з цього приводу хвилюватися щоб все дослівно передати... :sad:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення yultsya » 30 грудня 2015, 16:05

Щойно прочитали "Гарбузовий рік" старого лева.
Скажу, що добре, що не купували, а з бібліотеки.
Не сподобалось ні мені,ні малій.
Розмови гарбуза з велосипедом, в перемішку з граком, помідором, порічками, цуциком, потім включається гойдалка і потім Дівчинка і Хлопчик - то занадто.
Потім велосипед пропав. Знадали хлопчика на інвалідній колясці - думала, хоть тут якийсь сюжет розгорнуть, мораль... Ні. Як з'явився так і пропав((
Може ще хтось читав і сподобалось, а я не те бачила.

І відразу, порадьте книжку чи енциклопедію про динозаврів.
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення nelly » 29 січня 2016, 16:26

Плануємо піти на Лускунчика Паклітару, то прочитали казку Лускунчик Гофмана і я ще почитала сама його Чужа дитина. Маргаритка ніби вела у слуханні сюжетну лінію, але чомусь постійно перепитувала таке відчуття що хотіла той процес читання довести швидше до кінця. Гарні казочки, сюжетні, автор старається мальовничо описувати, але з мого не великого читального досвіду відчувається що це німецький письменник. Якось так після прочитаного що і не можу висловити словами, ніби цікаво але водночас мені на душі сухо після прочитаного. Джейм Крюс до речі теж німецький і мені при читанні це якось теж відчувалося. Не подумайте що я тут расизмом займаюся :pardon:
А от після Маленького принца Екзюпері на душі така сумна тепла ніжна перина. Дуже гарний та філософський твір то вже для діток певно після 6 років :rose:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Художня література для дошкільнят (3-6 років)

Повідомлення Dolorosa » 29 січня 2016, 16:52

свого часу Джеймса Крюса оповідки "Мій прадідусь і я" були мною зачитані до дір, дуже душевні
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron