Глобальні оголошення!



Креми та глазурі

Модератор: irinka

Креми та глазурі

Повідомлення Melisa » 02 квітня 2010, 22:59

Білкова глазур

1 склянка цукрової пудри, 2 яєчних білки, 1 ст. ложка лимонного соку. Цукрову пудру просіяти через сито в миску, додати білки й лимонний сік і швидко розтерти дерев’яною ложкою до утворення однорідної глазурі. Білкову глазур можна ароматизировать ромом, кавовим екстрактом, какао й іншими добавками.

Шоколадна глазур

1 склянка цукрової пудри, 2 ст. ложки какао-порошку, 3-4 ст. ложки молока, 1 ст. ложка вершкового масла, ванілін. Цукрову пудру й какао просіяти через сито в миску, додати гаряче молоко, розм’якшене масло,ванілін і розтерти дерев’яною ложкою в однорідну блискучу глазур.



Матусі, поділіться секретами приготування смачних кремів. Я пробувала якось робити заварний, але той, який рекомендують у багатьох кулінарних книжках, мені не сподобався. Чим ви начиняєте заварні тістечка?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Креми та глазурі

Повідомлення гра з вогнем » 08 квітня 2010, 22:54

дівчат, ну скажіть чесно. ви пробували торти з мастикою?
воно вам як добре чи нє?

тіко, якщо ви ті торти на заказ робите, то так зразу і скажіть - супер файне, роблю на заказ.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Креми та глазурі

Повідомлення гра з вогнем » 08 квітня 2010, 22:57

Неля. а ви як робили заварний?
Я колись вже писала про свої заварні креми. але щоб не було так, що вже 100 раз читали і вже всім я очі намозолила своїми дописами про заварний крем (бо якщо що я скопіюю). якщо треба напишу як.

Його головне правильно зробити. Я була раз намутила щось (сама не знаю що. але точно намутила), то не смачний вийшов.

Недавно робила для напалеона, так само як простий заварний тільки яйця додала, а потім масло - мені дуже сподобався!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Креми та глазурі

Повідомлення mari » 12 лютого 2013, 12:21

А мастику для торта хтось робив???
От я знайшла 2 рецепти, може у когось є досвід...

Як зробити мастику для прикраси торта? (2 варіанти)

1. склянка цукрової пудри, стакан сухого молока і банку згущеного молока. Всі інгредієнти вимішувати до стану близького до м'якого пластиліну. В якості самого найпростішого барвника можна використовувати порошок какао.

2. Мастика з маршмеллоу
Склад:
маршмеллоу - 90-100г (одна пачка зефірна цукерок)
лимонний сік або вода - ~ 1 ст. ложка
цукрова пудра - ~ 1-1,5 склянки
Приготування:
Маршмеллоу найчастіше продаються не одноколірними.
Краще всього купити маршмеллоу білого кольору. Маршмеллоу розділити за кольорами - білі половинки скласти в одну посуд, а рожеві в іншу. У маршмеллоу одного кольору додати столову ложку лимонного соку або води і нагріти в мікрохвильовій печі (10-20 секунд) або на водяній бані до збільшення в об'ємі.
Якщо хочете підфарбувати мастику харчовим барвником, то його краще додати після того, як дістали набряклі і підтале маршмеллоу з мікрохвильовки. У цей момент потрібно додати барвник і добре перемішати масу ложкою.
Потім порціями вводити просіяну цукрову пудру і розмішувати масу ложкою або лопаткою. Коли розмішувати ложкою стане важко, викласти масу на посипаний цукровою пудрою стіл і продовжувати розминати руками до тих пір, поки мастика не перестане липнути до рук.
Отриману мастику загорнути в харчову плівку (плівка повинна щільно прилягати з усіх боків до мастиці, щоб повітря не потрапляло всередину пакета) і покласти в холодильник приблизно на 30 хвилин.
Готову мастику дістати з холодильника, викласти на посипаний крохмалем стіл і тонко розкачати.
З готової мастики можна приготувати різні фігурки, квіточки, листочки чи покрити торт тонко розкотив ши
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Креми та глазурі

Повідомлення oksana_tern » 26 липня 2016, 23:38

А хто робив желатинову глазур на торт? Таку красиву красиву дзеркальну???? Хочу такуууу спробуватии, і незнаю чи варто морочитись.
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Креми та глазурі

Повідомлення Dribchuk » 27 липня 2016, 22:27

oksana_tern простіше купити готову в Тортіно і не мучитися :wink:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.


Повернутись до Солодкі рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість