Глобальні оголошення!



Толік Головатий вдруге потребує допомоги у боротьбі з лейкоз

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Толік Головатий вдруге потребує допомоги у боротьбі з ле

Повідомлення Романівна » 21 січня 2013, 13:12

після операції восени більше операцій не було.

станом на грудень :

Загальна сума зібраних коштів:1 109 202.50 грн
Потрібно зібрати :914 797.50 грн
ЗображенняЗображення
Вокзал бачив більше щирих поцілунків, аніж ЗАГС. А стіни лікарні, можливо, чули більше щирих молитов, аніж церква
Романівна Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 101
З нами з: 10 травня 2011, 22:46
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 36 раз.
Подякували: 194 раз.
Діти: Антоніна - 02.02.2010

Христина - 24.06.2011

Re: Толік Головатий вдруге потребує допомоги у боротьбі з ле

Повідомлення Романівна » 18 лютого 2013, 18:16

повідомлення від мами:

Добрий день! Вибачте ,що так довго неписали.....Толік почуває себе добре, приймає ліки, продовжуємо здавати аналізи....Дякувати Богові все нормально, печінкові проби потроху знижуються.....Ми дякуємо усім хто допомагає Толіку і молиться за нього! Дякуємо Богові за Ласку, що наш синочок з нами і радує нас! Господи зціли його на довгі роки життя! Хай Бог дає Милосердя і Божу Ласку всім людям!
ЗображенняЗображення
Вокзал бачив більше щирих поцілунків, аніж ЗАГС. А стіни лікарні, можливо, чули більше щирих молитов, аніж церква
Романівна Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 101
З нами з: 10 травня 2011, 22:46
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 36 раз.
Подякували: 194 раз.
Діти: Антоніна - 02.02.2010

Христина - 24.06.2011

Re: Толік Головатий вдруге потребує допомоги у боротьбі з ле

Повідомлення Романівна » 19 березня 2013, 22:43

Толік проходить реабілітаційний період. сьогодні відписалася мама:

Привіт усім! Вибачте давно неписали новин про нашого синочка. Ми далі продовжуємо здавати кожних два тижні аналізи, дякувати Богові все нормально, печінкові проби все ще завишені....Толік себе почуває добре.Ми молимося і просимо Божого зцілення для нашого синочка на довгі роки життя!!! Дякуємо усім людям доброї волі за проявлене милосердя, матеріальну допомогу, моральну підтримку, за людяність і щире серце!!! Хай вам Бог допомагає!!!
ЗображенняЗображення
Вокзал бачив більше щирих поцілунків, аніж ЗАГС. А стіни лікарні, можливо, чули більше щирих молитов, аніж церква
Романівна Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 101
З нами з: 10 травня 2011, 22:46
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 36 раз.
Подякували: 194 раз.
Діти: Антоніна - 02.02.2010

Христина - 24.06.2011

Re: Толік Головатий вдруге потребує допомоги у боротьбі з ле

Повідомлення Романівна » 28 травня 2013, 15:17

новини від мами:

Добрий день! Давно неписали новин про нашого синочка.Зараз ми на провірці в Ізраїлі, тільки прилетіли сюди через пару днів піднялась у Толіка температура, і тримається 5 днів, зробили ренген легень все нормально, взяли аналізи на інфекції, чекаємо відповіді, аналізи крові нормальні тільки тромбоцити понизились.... почали капати антибіотик, в середу беруть аналіз кісткового мозгу! Нас дуже тривожить температура.Ми молимося і просимо Бога ,щоб все було добре, страшно згадувати яке тяжке лікування пройшов Толік! На все воля Божа! Дякуємо усім за підтримку і допомогу!
ЗображенняЗображення
Вокзал бачив більше щирих поцілунків, аніж ЗАГС. А стіни лікарні, можливо, чули більше щирих молитов, аніж церква
Романівна Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 101
З нами з: 10 травня 2011, 22:46
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 36 раз.
Подякували: 194 раз.
Діти: Антоніна - 02.02.2010

Христина - 24.06.2011

Re: Толік Головатий вдруге потребує допомоги у боротьбі з ле

Повідомлення Романівна » 03 червня 2013, 12:44

Останні новини про Толіка-хлопчика,який вже два роки бореться за своє життя.Декілька днів тому лікарі констатували що хвороба повернулась. Прижилось лише 30% клітин донора. У Толика великі рани на ногах, вони відкрились у лічені дні :( Вчора брали 4 пункції. Лікарі пропонують ліки, що попередньо коштують близько 25 тис доларів і пересадку але вже від нерідного донора. Якщо припустити що в інших клініках світу знайдуть кращий вихід, зараз Толика не має часу транспортувати і власне, немає часу на збір коштів у іншу клініку. Батько наразі на переговорах у клініці Іхілов, сподівається домовитись про початок лікування авансом через агресивність хвороби і брак часу. .
ЗображенняЗображення
Вокзал бачив більше щирих поцілунків, аніж ЗАГС. А стіни лікарні, можливо, чули більше щирих молитов, аніж церква
Романівна Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 101
З нами з: 10 травня 2011, 22:46
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 36 раз.
Подякували: 194 раз.
Діти: Антоніна - 02.02.2010

Христина - 24.06.2011

Re: Толік Головатий вдруге потребує допомоги у боротьбі з ле

Повідомлення Романівна » 14 червня 2013, 00:21

Останні два дні були дуже важкими...Толик ще не переживав такої важкої хімії і наслідки від її прийому інші ніж він звик..

[11:35:07] ВАЛЕРІЯ ГОЛОВАТА: Але коли його шось болить,він починає дуже сильно переживати,я бачу по ньому шо він дуже насторожений,питаюсь шо сталось, Толік каже нічого,а коли проходить день або два він мені розказує.
[11:35:07] ВАЛЕРІЯ ГОЛОВАТА: Толік вже подорослішав і багато чого розуміє. [11:35:07] ВАЛЕРІЯ ГОЛОВАТА: Пятниця пройшла взагальному добре,Толік чекав коли до нього прийде його молодший братик провідати,він дуже тішився шо в нього народився братик.
[11:35:07] ВАЛЕРІЯ ГОЛОВАТА: В суботу Юлю виписали і вони прийшли до Тошки,він був такий щасливий, не уявляєш.
[11:35:07] ВАЛЕРІЯ ГОЛОВАТА: Неділя в нас пройшла напружена,Толік мене збудив 6.30 і йому було дуже тяжко дихати,я зразу подивився в горло а в нього пішов великий набряк який перекривав дихальні шляхи. Визвав лікарів почали капати антибіотик і стероїди від алергії. Толік плаче і каже до мене попроси тату шоб мені то шо в горлі вирізали або шось зробили бо мені дуже мішає, я його заспокоїв,але по ньому бачу шо він мене не чує,а весь час в переживанні і в страхові.
[11:35:07] ВАЛЕРІЯ ГОЛОВАТА: І дуже швидко піднялась температура до 38.7
[11:35:07] ВАЛЕРІЯ ГОЛОВАТА: Але Слава Богу помаленько все в нормувалось,через пару годин йому стало лекше і він заспокоївся. Я питався як там чи добре себе почуваєш,каже добре і більше нічого.А коли вечором приїхала Юля,то Толік їй розказав шо він думав шо вмирає і в той момент дуже сильно боявся,а мені про то нічого не казав.
[11:35:07] ВАЛЕРІЯ ГОЛОВАТА: Назначили зразу сіті, провірку серця, набрали багато різних аналізів.Але сьогодні зранку були на обході лікарі,подивились,набряк майже зійшов,горло перестало боліти і відмінили провірки.

Є приємна новина - у Толика 7 червня народився братик
ЗображенняЗображення
Вокзал бачив більше щирих поцілунків, аніж ЗАГС. А стіни лікарні, можливо, чули більше щирих молитов, аніж церква
Романівна Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 101
З нами з: 10 травня 2011, 22:46
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 36 раз.
Подякували: 194 раз.
Діти: Антоніна - 02.02.2010

Христина - 24.06.2011

Re: Толік Головатий вдруге потребує допомоги у боротьбі з ле

Повідомлення Романівна » 14 червня 2013, 00:25

29 червня в Арена Холл о 22.00 відбудеться благодійний концерт Арсена Мірзояна на користь Толіка. Приходимо самі і запрошуємо друзів!
ЗображенняЗображення
Вокзал бачив більше щирих поцілунків, аніж ЗАГС. А стіни лікарні, можливо, чули більше щирих молитов, аніж церква
Романівна Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 101
З нами з: 10 травня 2011, 22:46
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 36 раз.
Подякували: 194 раз.
Діти: Антоніна - 02.02.2010

Христина - 24.06.2011

Re: Толік Головатий вдруге потребує допомоги у боротьбі з ле

Повідомлення Романівна » 18 червня 2013, 10:08

сьогоднішні новини від мами:

Ми ще лежимо в клініці, Тошка почуває себе неважно, після такої довгої і сильної хімії, в нього часто болить головка, рвота, вже четвертий день тримається температура...Вчора і сьогодні робили УЗД серця,УЗД всіх органів,СІТІ легенів, шукають від чого температура...збільшена одна нирка, то взяли аналіз сечі на інфекціі...Толіку важко після цієї хіміі, але поскладав образочки під подушку і постійно молиться каже: " я мушу долікуватися, Бог зі мною він мене сцілить, правда тату?" Сьогодні ввечері сказали , що в Толіка в легенях грибок, тому і температура, почали капати дороге лікарство, нам на сутку треба 800 дол, кроме госпіталізацііі, а ми і так лижимо в борг, бо ледво зібрали кошти, щоб заплатити за хімію....потім від цього грибка назначають таблетки, які коштують на тиждень 1000 дол,.....важко....Але ми просимо про ласку Божу, щоб допоміг нам і нашому синочкові....Ми дякуємо усім людям які допомагають нам і моляться за нашого синочка, незалишайте його напів дороги лікування, адже лікування є, і лікарі хочуть зробити ще одну пересадку, але для цього потрібні кошти....Дуже важко, коли є лікування а ми його невзмозі оплатити!!! Толік дуже сильний хлопчик , вже третій рік бориться з хворобою, одна надія і віра спасе !!!
ЗображенняЗображення
Вокзал бачив більше щирих поцілунків, аніж ЗАГС. А стіни лікарні, можливо, чули більше щирих молитов, аніж церква
Романівна Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 101
З нами з: 10 травня 2011, 22:46
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 36 раз.
Подякували: 194 раз.
Діти: Антоніна - 02.02.2010

Христина - 24.06.2011

Re: Толік Головатий вдруге потребує допомоги у боротьбі з ле

Повідомлення Романівна » 23 серпня 2013, 23:10

у Толіка надалі сліди хвороби у кістковому мозку. для трансплантації потрібно, аби мозок почистився, тому Толік надалі проходить курсі хіміотерапії, доза збільшена. батьки в розпачі, бо грошей на лікування немає...
ЗображенняЗображення
Вокзал бачив більше щирих поцілунків, аніж ЗАГС. А стіни лікарні, можливо, чули більше щирих молитов, аніж церква
Романівна Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 101
З нами з: 10 травня 2011, 22:46
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 36 раз.
Подякували: 194 раз.
Діти: Антоніна - 02.02.2010

Христина - 24.06.2011

Re: Толік Головатий вдруге потребує допомоги у боротьбі з ле

Повідомлення mari » 25 вересня 2013, 12:17

“Помер наш Толік Головатий...

Дитина яка боролась за життя так, як ніхто в цьому світі…Він відвойовував у Всесвіту кожну хвилину…Він змінив погляди на життя багатьох дорослих людей і наповнив їх сенсом.. Толик змінив моє життя”, написала з болем Ірина Сахно у мережі Фейсбук. “ Я не забуду цей вересень…Він найважчий в моєму житті… Все що я можу сказати зараз – ПРОБАЧ !!!! Остання хімія не допомогла, і він міг втратити ніжку.Їх госпіталізували. Врятували ногу. Грибки так і теж не вилукували, але Ізраїль це місце, де йому просто дали легше померти. Щодня йому вливали тромбоцити, його підтримували, і він мав повноцінне життя до останніх хвилин і не вмер з болем. Хоча дуже хотів до бабусі, а батьки до останнього сподівались, він пив таблетовану хімію і був активним…Думали що ремісія може бути .”

Хлопчика з Тернополя рятувала уся Україна. Але страшна хвороба не відступила.

Щиро співчуваємо рідним та близьким. Спочивай з Богом, Толіку.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron