Глобальні оголошення!



Благодійні магазини

Модератори: Natalinda, ksana

Благодійні магазини

Повідомлення Yummy mummy » 18 березня 2011, 03:14

Благодійні магазини.Дуже багато таких магазинів(черітішопів) є в Англії (біля 7 тисяч),також є вони в США, Канаді та Австралії, в нас поки таких магазинів немає(чи я про них не знаю)..
Це -роздрібний магазин, керований благодійною організацією або групою активістів з метою залучення коштів на конкретну мету..
Благодійні магазини працюють за технологією соціального підприємництва, тобто займаються комерційною діяльністю з метою збору коштів на соціальні потреби. Як правило, благодійні магазини реалізують пожертвувані населенням речі. Там продають книги, невелику мебель, одяг, взуття, прикраси, сумки, загалом, абсолютно все, що може прийти в голову людям принести туди.
Схема, за якою працюють благодійні магазини, дозволяє приносити користь відразу декільком категоріям учасників, це:
* Безпосередньо благоотримувача магазину (ті, на допомогу кому йдуть кошти - діти з вадами здоров'я, бездомні, кинуті тварини і т. п.);
* люди, які приносять речі в магазин, не тільки позбавляються від старих речей, але й отримують можливість зробити свій внесок у підтримку благодійного руху;
* люди з низьким доходом - у людей є можливість придбати необхідні речі за вартістю від 3 до 20 разів нижче ринкової
* люди, які хотіли б взяти участь в благодійному русі - не тільки «передають» гроші потребуючим, а й придбають потрібну річ;
* благодійні магазини дружні екологічному руху, пропагуючи ідею повторного використання речей ..
Одним словом це щось подібне на наші секонди,і комісійні магазини,але гроші йдуть на благодійність..Для створення такого магазину необхідне:
1. приміщення(чи реально надіятися на допомогу держави,якесь приміщення за доступну плату,бо оплативши оренду магазину по повній -не залишиться нічого на благочинність..
2. люди-продавці(людина за зарплату, або волонтери)
3. і відповідно люди, які будуть приносити речі(думаю бажаючих допомогти буде багато)..
Які ваші думки і роздуми на рахунок таких благодійних магазинів?,як думаєте чи це реально в Україні? :?:
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Благодійні магазини

Повідомлення Vika » 18 березня 2011, 10:54

ідея дуже хороша , як на мене . Але в нас не так багато людей , які б просто так віддавали свої речі . в нас навіть бу 30-річної давності і то продати стараються . а не продається , то хай стоїть .
Vika Офлайн


 

Re: Благодійні магазини

Повідомлення Перлинка » 18 березня 2011, 13:10

Ну я не згідна,от в темці про гардероб чи де,вже точно не памятаю,багато дівчат пишуть ,що чистять шафи раз-два рази на рік,і те все роздають чи викидають.У мене наприклад багато речей,що шкода викинути і які реально вже не потрібні.Тільки не знаю чи то можна було б продати,але на шару комусь би точно згодилось.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Благодійні магазини

Повідомлення happymami » 18 березня 2011, 13:17

Я думаю, що було б добре робити якісь виїздні патрулі для зьору одягу в людей. Написали оголошення на під'їззді, що завтра приїдуть люди - готуйте пакети...
Нашо? Бо по собі бачу, ШО стоять в шафі пакети для Карітаса, а реально завезти нема кому. А розказувала коліжанка шо одна благодійна організація їздить машиною і сама забирає в людей пакунки, то каже, почистила пів шафи, ше й стару швейну машинку віддала, шоб в хаті була чистота. Тому і я би віддала максимум, якби тіко хто сам забрав.
Отак би і для магазину. Або люди хай самі дзвонять, або просто пройтися по домах.
Але в нас багато лахів люди віддають в село, не знаю чи реально хтось би надто силно горів бажанням віддавати. От якби за пакет лахів давали хоч 50 грн, то може було б більшим стимулом таки не везти в те безрозмірне село... ХЗ. У мене приміром, нема такого нового одягу котрий я би ще комусь з друзів віддала. Є таке вже троха заношене... А в тих знайомих, котрі одягаються з Італії-Англії - є села... Або родичі... Не знаю не знаю
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Благодійні магазини

Повідомлення krapk@ » 18 березня 2011, 13:34

о і в мене стільки всього є-ми спочатку на стрих завалювали, потім почали виносити на вулицю, де базарна дорого, акуратно клали біля дерева. За півдня не лишалося нічого.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Благодійні магазини

Повідомлення Русік » 18 березня 2011, 13:40

Думаю, що тут буде проблема не в речах для продажу, а в приміщенні - оренда дорога, а безкоштовно ніхто нічого не дасть точно.
Я особисто із задовленням би віддала половину шафи в такий магазин.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Благодійні магазини

Повідомлення Перлинка » 18 березня 2011, 14:26

Русік написав:Думаю, що тут буде проблема не в речах для продажу, а в приміщенні - оренда дорога, а безкоштовно ніхто нічого не дасть точно.
Я особисто із задовленням би віддала половину шафи в такий магазин.


1. приміщення(чи реально надіятися на допомогу держави,якесь приміщення за доступну плату,бо оплативши оренду магазину по повній -не залишиться нічого на благочинність..


я думаю,що дуже таки реально,впевнена,що в них на ничці є купа закинутих підвальчиків і не тільки,які з певних причин не продані чи не здані.І тимчасово на перший час там на рік-два можуть шось таке підшукати і виділити,заради власного піяру,головне завжди вказувати магазин існує за підтримки міської адміністрації і тому подібне.І вони собі галочку поставлять там де треба дзюри по благодійності закривати,я думаю що навіть дуже зрадіють ініціативі,робити чужими руками добрі справи хто б не хтів ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Благодійні магазини

Повідомлення Перлинка » 18 березня 2011, 14:37

Ми колись в школі як організовували якесь свято а потім дискотеку,то писали сценарій,розписувли витрати на які нам потрібні кошти,і чухали з тим папірцем в міський відділ освіти,нам кілька раз на наші проекти виділялись гроші,на той час 15 років тому не великі до 200 грн,а все ж .Хтось про таке ше знав?Думаю ніхто ;-) .Так шо ,вважаю, з держави при бажанні можна таки чогось добитись,і їх потенціал до кінця нерозкритий.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Благодійні магазини

Повідомлення Радмила » 18 березня 2011, 19:42

Перлинка, дуже дякую, гарна ідея. Спробуєм реалізувати.Нам грошей треба і треба. Як раз думала, де б їх дістати. Бо перші спонсори як з'являться,то хочуть щоб був вже рух. А рух зробити без коштів тяжко.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Благодійні магазини

Повідомлення Yummy mummy » 18 березня 2011, 21:06

Думаю з речами на продаж проблем не буде,так як в кожного є речі,які по якійсь причині вже не потрібні,викинути шкода,а реально вже не користуєшся.А якщо знати, що виручені гроші підуть на добре діло і можливо спасуть комусь життя-то думаю кожен шось принесе...це ж не тільки одяг,це все шо приходить в голову..
На кожен товар є свій покупець!!!
| +
вот пару фоток ,як це виглядає-
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Vika написав:Але в нас не так багато людей , які б просто так віддавали свої речі . в нас навіть бу 30-річної давності і то продати стараються . а не продається , то хай стоїть .

Наприклад в Англії люди тоже нічього не викидають,або дуже захламні,або хочуть продати("ebay" тільки чього вартий)..Але на благочинність несуть,в них тих магазинів на кожному кроці,(уявіть собі тільки 7 тис.магазинів) і всі шось продають..То думаю на один проблем не повинно бути..
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Далі

Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей