Глобальні оголошення!



Подаруй дитині радість...

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Подаруй дитині радість...

Повідомлення Yummy mummy » 22 квітня 2011, 02:24

Marta написав:Yummy mummy уявляю твій стан....Я, як настроюсь, і шось не виходить-дуже злюсь і переживаю...
Нічого, кажуть, все, що робиться- на краще. Значить, не час чи ще щось...
Не переживай, наступних свят ви таки подаруєте комусь кусочок щастя...)


дякую Марта!!!
То правда,я так настроїлася,що ще до сих пір маю надію,і ніяк розстроїтися не можу...
Мені тоже так і мама і чоловік каже,що візьмемо на Різдво,але це ж так довго чекати...
А я вже і боюся знову розчаруватися...
Я крім того що розстроєна і обіжена(ніхто не переймаєтся і не рахуєтся з тобою),я вже не говорю за інтереси дитини,то ще й зла як "зла собака" що в нас все робится через одне місце(або одним місцем),нажаль...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Подаруй дитині радість...

Повідомлення Yummy mummy » 22 квітня 2011, 02:26

гра з вогнем написав:Yummy mummyто ти про дівчачий говорила, як я зрозуміла, чи саме про Пресвяту родину?

Про Пресвяту Родину,а що там ще й дівчачий є,я щось не чула...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Подаруй дитині радість...

Повідомлення гра з вогнем » 22 квітня 2011, 02:37

Yummy mummyтак дівчачий є. для дівчат з психічними вадами. але там є цілком адекватні дівчатка.
правда, вони не дуже відкриті до подібного спілкування. хоча я вже давно не була. не знаю.
є ще один релігійний на новому світі Вифлиєм.

насправді в тернополі багато інтернатів і шкіл у яких дітки на свята залишаються самі...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Подаруй дитині радість...

Повідомлення мешканка » 22 квітня 2011, 13:39

lerumpochka захоплююсь тобою! Хай Господь вас благословить за такі діла!
Я думала над таким, але боялась: не знаю як себе вести, щоб, бува, чимось ту дитину не образити не завдати болю чи щось таке....Боялась, як дітки відреагують на наших власних дітей, в яких є вдосталь всього, чи такий досвід не збільшить їхні терпіння?
Але прочитала твої дописи-і дуже стидно мені стало за такі думки. Дуже хочу до Різдва змогти взяти якесь дитя в нашу родину. :roses:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Подаруй дитині радість...

Повідомлення lerumpochka » 22 квітня 2011, 20:48

Yummy mummy ну шо, шось вирішилось? бо нам вже привезли наших пацанів
а Мазур обіцяв, що Яну якусь вам дасть (так звучить, ніби то про іграшки говоримо :? )

мешканка дякую за благословіння! ні-ні, ніяке стидно! я от захоплююсь людьми, в яких своїх діток багато (майже троє наприклд)))) - то ж час і посвята щодня, а не просто на свята...

на свята то найлегше: взяв-віддав і все (хоча і того треба, бо з нього все починається), а от мати з дитиною стосунки..., десь шось поралити, підказати, потім, може, допомогти поступити (теж порадою і підтримкою, бо вони мають на вступі хороші пільги) і там гляди - і виросла дитина в нормальну людину, а не хто зна шо.
бо в інтернатах в більшості діти, батьки яких самі вихованці інтернатів... замкнене коло :dash: і хочеться його якось спробувати розірвати...
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: Подаруй дитині радість...

Повідомлення Yummy mummy » 22 квітня 2011, 23:39

lerumpochka написав:Yummy mummy ну шо, шось вирішилось?
а Мазур обіцяв, що Яну якусь вам дасть (так звучить, ніби то про іграшки говоримо :? )

Нічього не вирішилося :cry: ,Мазур тільки обіцяв :( , обіцянка-цяцянка...
гра з вогнем написав:насправді в тернополі багато інтернатів і шкіл у яких дітки на свята залишаються самі...

Якби знала раніше що так може статися, а так в останній день реально нічього не зробиш, це ж треба і довідки відповідні і перевірки пройти...

Нічього ,на слідуючий раз буду розторопніша,може напряму з сиротинцями треба домовлятися....
lerumpochka написав:бо нам вже привезли наших пацанів


Гарно вам всім разом провести свята :roses: !!!
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Подаруй дитині радість...

Повідомлення Володя » 30 квітня 2011, 19:42

:) Привіт!

Раніше дітей у родини не віддавали, у кого була одна-дів дитини, та їм не виповнилося 2-ох рочків. Цього року вперше було переглянуто політику відказів і зазначено нові правила та умови.
Лєрочка брала діток до того, як у неї появаилася донечка Магдалина, іменно цей варіант був і переглянутий за таких обставин. Відмову не Організація сиріт дає, а просто діток здійснює підбір за Вашим запитом директори шкіл. Завжди було, у попередніх акціях і в цей раз сталося не інакше, що за дітками, хто бере участь вперше - потрібно їхати до того закладу (таким чином влада опирається на Закон, де про це сказано). Тим родинам, які впевнено беруть тих самих дітей не вперше, діток привозять і вони вимушені їх зустріти. Цього разу у 2011 році перед Пасхоб планувалося, що діток привезуть, з чим і погодився начальник служби у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської ОДА, але йому заперечив начальник обласного управління рсвіти і науки. В такому разі, щоб не допустити будь-яких непердбачуваних випадків ід влади пішли кроком, як у минолому році/ роках.
Насправді, треба було уважно вислуховувати, ніхто нікому не обіцяв, що діток привезуть. Говорили, що можливий такий випадок, але який варіант буде до останього мало кому був відомий. Насправді, люди повинні бути готовими. Одній родині було відмовлено через те, що її представник не зявився до автобуса перед поїздкою в Коропець.
Брали діток з Тернопільського обласного будинку для дітей шкільного віку (проспект Ст.Бандери, 81), Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, Бережанської школи-інтернату з поглибленим виченням трудового навчання і Грималівської санаторної школи-інтернату.
Транспорт всюди був організований і не потрібно було свого транспорту, окрім тих хто бере з Тернополя або самовільно здійснює привіз-відвіз діток. З Пресвятої родини віказалися приймати участь в акції.
На мою думку, дана програма повністю ілюструє яким чином і в який спосіб потрібно і кому саме допомагати. Якщо інтернат не дає діток, значить допомоги вони не потребують або там немає такої категорії діток. Можна чітко відстежити потреби дитини.
Якщо Ви пройшли реєстрацію і є повний перелік документів Ви можете успішно взяти дитину наступного разу під час Новорічно-Різдвяних свят. Тут немає значення, коли людина прийшла реєструватися на початку чи в останні дні. Формується повна таблиця і передається у всі заклади для здійснення підбору дітей. Повірте, ніякий заклад незбігається, тому, що в кожного закладу є свої потреби й вироблені методики підходів. Наприклад, один директор визвонює тим родинам, яких він вважає за потрібно, інший директор просто пише дітей на парпір у таблицю заносячи, третій просто каже у мене є 5-ть дітей і вони підходять пунктам номери цим пунктів вказує і вказує в разі зайнятості чи відказу, ще вказують діток, старшого віку, якщо немає менших.
Тому такі питання задаються під час реєстрації і змінити це важко. Потрібно думати, чи ви берете щоб подарувати свято, встановити тривалий контакт і допомагати постійно, чи влаштувати у свою родину назавжди шляхом усиновлення, створення будинку сімейного типу чи прийомної родини.
Ще найкращий і дієвим метод заїхати в заклад переговорити з педколективом і відібрати дитину, записавши її прізвище і імя. Але потрібно це зробити до моменту закінчення реєстрації і самостійно. :heart:

З повагою Володимир
0352-400109
Володя Офлайн


 

Re: Подаруй дитині радість...

Повідомлення mala-karta » 03 травня 2011, 17:45

Лєра, розказуй як ваші гості!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Подаруй дитині радість...

Повідомлення mari » 14 грудня 2011, 12:46

Моя знайома бере дитину на свята цього року з Тернопільського сиротинцю(біля літака). Директор казав що можна брати усім бажаючим.
242439-Євген Вікторович
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Подаруй дитині радість...

Повідомлення lerumpochka » 14 грудня 2011, 15:06

mala-karta написав:Лєра, розказуй як ваші гості!

о .я не бачила повідомлення(((
наші гості знову прибудуть, маю надію))) ше з Володею Мазуром не звязувались, але вірю що все буде ок!
то розповім вже цього разу!
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Поперед.Далі

Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron