Глобальні оголошення!



Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Модератор: ksana

Re: Ігропром, Бейбіплюс: ваші відгуки

Повідомлення Natalinda » 23 червня 2013, 22:37

Дівчата ніхто з діток не має гармошки?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
якоїсь з цих? Звук цікавить особливо!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення olgakr » 01 січня 2014, 20:38

Хочу розповісти про деякі іграшки, щоб ніхто більше не купив :scare: :
Трансформер, в кор-ке MMT-4074 66,00 грн.. ------робот, ноги в якого уже відразу не приєднувалися-щось було відламане, а остальні деталі через 10 хв гри також перестали чіплятися :crazy
Набор фигурок феи, 2 вида, 3шт, на листе MMT-6707 21,45 грн..--- крильця відлетіли відразу, тільки відкрили упаковку, волосся також, а запах у них був такий жахливий, що довелось їх відразу відправити до смітника.
Шкода дітей-подарунки від Діда Мороза довелось викинути(добре, що ще були книжечки та цукерки!).

Сказали olgakr дякую (всього 10):
TanenRomDribchukPipochkaNatalindaMysyk1ЗІркаkatiaUlkanetVikibeeokcana
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Арія » 03 січня 2014, 14:13

Я в основному задоволена, звичайно і є речі які розчаровують, але що можна хотіти від "китаю",
Дуже задоволена :
MAD-KRAZIK - витримав неодноразове падіння з дитячого майданчика, і катання з горки :hi:
MMT-5555B грається вже племінник і також деталі цілі :hi: \
MMT-6688BB дрібні деталі пішли скоро спаточки, але загалом їздить і виримавав літо на дитячому майданчику.
Арія Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28 квітня 2013, 21:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення flower » 03 січня 2014, 15:20

Я якось на око більш менш бачу якість, ну і по ціні можна посудити часто. Як можна чекати якості від іграшки за 5 грн (ну це я так образно).
Брала в сп іграшки, то все нормальне. В більшості це дерев яні іграшки, або спорт товари. Останнє, що брала
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Дуже сподобалось.
Зображення
Зображення

Сказали flower дякую:
Dribchuk
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення okcana » 03 січня 2014, 15:48

Я ще раніше брала барбі русалку з маленькою русалкою, то не погана, якість відповідаю ціні...
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення TYulia » 03 січня 2014, 16:44

і мені не завжди везло з іграшками. Раз вертоліт каталка з заблокованим колесом, інший раз машинка, що одразу зламалась, але то реально я здешевила. Є машинки які чуть більше коштввали, то тримаються. І ще двічі вже нам попалось таке як для дівчинки :hi: зокрема рожева дощечка для малювання і рожевий килимок для малювання водою. А зі всях речей, що я замовляла на бпйбіплюсі то мій малий бавиться найбвльше таким пластиковим черпачком на 1.5 л :hi:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення

Сказали TYulia дякую:
NataF
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення olgakr » 03 січня 2014, 19:25

Та і я не надіялась на дуже високу якість, але хоча б на те, що іграшки будуть цілі і придатні до використання -сподівалась! Однак претензій ніяких не виставляю,просто хотіла застерегти інших від помилки.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Mama3 » 04 січня 2014, 00:43

При виборі іграшок дивлюсь насамперед на ціну, бо ж реально дешевий Китай і послужить недовго. Зокрема, брала з цього сайту пластмасове ліжечко за 10 грн., то і знала,що буде не дуже якісне. Але це так, поки не найду малій якісніше. Піаніно за 30 теж не надто. А от дерев'яні картинки за 31 грн. ,то супер. Взагалі люблю з дерева іграшки. Приємніші на дотик.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення Vikibee » 04 січня 2014, 12:39

А мене розчарувала якість дерев’яних іграшок. Брала різні: сортер, пазли, коробочку з кульками. То сортер після року користування взагалі розлетівся і то у таких місцях, що я в шоці була. Кришка з пазлів теж тріснула. І то моя мала іграшок не трощить, не копає. Ніколи б не подумала, що дерево може так розійтися. Очікувала більшого від дерев’яних іграшок. А так - то нормально, Китай такий як і всюди, з можливістю придбати дешевше.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Відгуки про СП іграшок з сайту Babyplus

Повідомлення nadusha » 04 січня 2014, 13:45

Брала з Бебіплюсу такий комодик на Миколая чоловіковій похресниці
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Прийшов набір розклеєних дощечок :dash: З мужом пробували скласти, збити цвяшками, потім плюнули... Повезло, що знайома, котра займається СП взяла його своїй малій, їй дідусь зремонтує, а нам взамін дала іншу іграшку з залишку (з доплатою).
А попередні рази, то все приходило справне (брала морський бій, рації, робота, рахівницю дерев"яну, надувні вироби)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до Відгуки про СП



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron