найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Якому милу надаєте перевагу?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Мило: рідке чи тверде?

01 жовтня 2011, 01:13

гра з вогнем написав:щастить ж вам, у вас діти мило рідке не розливають.

просто не у всіх дітки вже вміють до нього добратися :grin:

а чо захоплення не поділяєш? мені естетично господарське небіле неприємне.

Re: Мило: рідке чи тверде?

01 жовтня 2011, 01:16

Natalinda бо його використовують для лікувння молочниці і мало не як панацею.
а ще воно мені воняє неприємно пахне. чомусь не люблю того запаху. не переношу на дух, ще з садочка. певно там ним каструлі мили чи шо :?

Re: Мило: рідке чи тверде?

01 жовтня 2011, 01:18

ага, тільки де ті таракани? євроремонт всіх потруїв. А хлорка - це жесть.

Re: Мило: рідке чи тверде?

01 жовтня 2011, 12:10

Ой, а я нині спробувала рідке мило вяд якогось Амвею, чи Енвею, не розбираюся в них. То просто прозріла. Шкіра - як в младєнца. пі.сі. Я правда крім рук ще на писочок намазюкала його :grin: . Не в цілях реклами пишу, бо сама вперше таке діло спробувала але не надто вірю в чудодійні ті всі засоби. Але реально воно мені сподобалося: по перше - дозатор видає невеличкі порції. Але вони так чудно миляться, шо більше і не тре. По друге - в нього консистенція така цікава - не така густа і липка і тягнуча маса, а якесь таке легке, прозоре, пахнюче і дуже ніжне шось. По третє - руки не посохли, як в мене то буває зазвичай після використання не те шо мила, а й просто води. Таки може ті всі Емвеї не такі вже пагані? Цікаво, на скільки мені тої баночки хватить, і на скільки це виходить дорожче, ніж купувати звичайне рідке мило?
пі.сі. А хтось купує мило Dove? Воно має ті всі шкідливі ПАР, чи ні? Воно таке ж м'яке, як і тверде? Мені тверде мило Дав подобалося, я ним теж лице інколи влітку вмивала

Re: Мило: рідке чи тверде?

02 жовтня 2011, 22:39

ми користуємось як твердим, так і рідким милом.
happymami ось недавно привезли мені пакет від Емвею (знайомий хотів на нього "присадити") - 90% засобів віддала назад - не було того ефекту, якого я очікувала, але мило не пробувала - тому як покористуєшся довше, обов"язково відпишись.

Re: Мило: рідке чи тверде?

31 травня 2012, 12:38

Ми користуємось і рідким і твердим. Рідким переважно руки, а кусковим так миємось, незнаю чомусь так зручніше :pardon: Ще маємо господарське Максіма, гарно відпирає плями.

Re: Мило: рідке чи тверде?

31 травня 2012, 14:51

happymami ну як тобі мило від Емвею???
сподобалось?на довго вистачило?

Re: Мило: рідке чи тверде?

31 травня 2012, 17:15

я теж ним користуюсь але не завжди, дійсно класне мило!

Re: Мило: рідке чи тверде?

31 травня 2012, 18:00

я мило роблю сама, а от якщо вибирати мііж рідким і твердим - то рідке більш зручне)

Re: Мило: рідке чи тверде?

31 травня 2012, 20:52

А ми користуємось твердим дитячим милом, інколи милом Содасан неароматизованим, от воно дійсно класне і нічого після нього не сушить. Я люблю рідке мило, але нашою хімією не користуюся, а чоловік признає тільки тверде мило.От йому і прийшлося надати перевагу.
Відповісти