Глобальні оголошення!



Весільні традиції

Re: Весільні традиції

Повідомлення Natalinda » 18 серпня 2010, 15:08

Ше традиція така є що молоді не мають права вставати з-за столу, поки музики не почнуть грати.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Весільні традиції

Повідомлення мешканка » 18 серпня 2010, 21:27

Natalinda написав:Ше традиція така є що молоді не мають права вставати з-за столу, поки музики не почнуть грати.

А якщо хтось в туалет захоче? :crazy:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Весільні традиції

Повідомлення Nymydora » 18 серпня 2010, 21:31

мешканка написав:
Natalinda написав:Ше традиція така є що молоді не мають права вставати з-за столу, поки музики не почнуть грати.

А якщо хтось в туалет захоче? :crazy:

і я про це подумала :D :D :D
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Весільні традиції

Повідомлення Natalinda » 18 серпня 2010, 22:04

Ну це нікого не хвилює :lol:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Весільні традиції

Повідомлення мешканка » 19 серпня 2010, 09:05

тоді, хіба, кидати щось в тих музиків, хай вже грати починають ;) :lol:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Весільні традиції

Повідомлення happymami » 19 січня 2011, 02:32

А вас крали на весілля??? Мені ні :gore: . Але й добре шо ні, бо як бачила на інших весіллях - захмілівші мужья в пошуках новоспеченої дружини інколи від злості хтознашо витворяли :mad: .
А шо потім робили ті дружби, котрі вас не вберегли? Пили з туфлі чи ні? :mrgreen:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Весільні традиції

Повідомлення Marta » 19 січня 2011, 03:08

Неа, мене не крали. Не подобається така традиція. Скільки потім проблем буває, та й нащо? Двоє людей одружуються і святкують те, що вони одружилися, нащо красти? І так того весілля мені було мало...)

Брама була, тарілку били, ногами топтали, чимось там нас посипали, кропили водою, букет-підв"язку кидали, перше випите шампанське через плече виливали (не знаю, що то означає, але завжди хотілось так зробити)))), в Загсі старалися разом стати на рушник, бо тоді рівноправ"я, :zybu: , машини гуділи.... :dance:
А як були вже в ресторані, то були обряди з рушниками, руки нам мотали і за стіл садили, потім гості йшли і нас вітали, то гроші направо, квіти наліво розбирались, а ми лиш приймали привітання і либились дико, то потім після 150 чоловік я сіла і зрозуміла, що я вже б і рада трошки менше посміхатись, бо щоки вже болять)),але "посміхальні м"язи" вже зафіксувались так нормально)) :zybu:
Але дуже мені наше весілля сподобалось, гарно було.Ех...
Не встигла спам"ятатися- а вже ранок.((
Додому прийшла, як циганка- всі білосніжні чулочки чорні, хустка на голові з"їхала, низ плаття чорний в пилюці (так танцювала, та й хресний танцював, можна сказати, в мене на платті, але я не зважала, а потім ще в дворі після ресторану сиділи), каблуки були давно скинуті, вдіті балетки, на плечах чоловіковий піджак, в руках квіти...Романтика....
Гроші також рахували на день четвертий. Якось не до того було.)
Не розумію рахування грошей в першу шлюбну ніч. Невже це настільки важливо, що прям не терпиться?...
Marta Офлайн


 

Re: Весільні традиції

Повідомлення mala-karta » 19 січня 2011, 10:43

а мене вкрали - раз таки не впильнував :)

дружба потім мусів витанцьовувати танго з квіткою в зубах :lol:

гроші рахували чи то на 3-ій, чи то на 4-ий день :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Весільні традиції

Повідомлення мешканка » 21 січня 2011, 12:11

і в нас ніц такого не було. Одружувались ми за кордоном, тому весілля було скромним і без наших традицій. Зараз шкодую за цим всім, але, що поробиш, в той час якось не дуже задумувалась над тим, щоб робити все по традиціях... Та й не було нікого такого, хто б міг розказати все, як то воно в нас робиться.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Весільні традиції

Повідомлення LeeLoo » 21 січня 2011, 12:27

V nas vse bylo po traducijax :) Tamada vse keryvav jak maje bytu- :)
Ale byketik ja ne kudala-a peredala v ryku svojij sestru4ci molodwij-i za 3 roku vona vujwla zamig-wosj tak ja zaxotila svojy traducijy zrobutu-i galko bylo byket kudatu-jak pravulo -vonu rozlitajytjsja 4astenjko-a vin takuj klasnenjkuj byv-potim dovgo we stojav v vazo4ci i mu num ljybuvalusj :) A pidvjazky 4olovik znimam z nogku i kudav xlopcjam :lol:
Ostannij tanecj kolu tancjyvalu z 4olovikom-to obmotalusj dvoje v mojy faty-vona v mene dovgelezna byla-wob ne tiljku 4olovik ne zagljadav na inwux ginok-i ja takog-bylo romantu4no i krasuvo :lol: Ale tak vse wvudko proletilo :( malo togo odnogo dnja..........
LeeLoo Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Весільний переполох



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей