Глобальні оголошення!



Народження Богданчика

Народження Богданчика

Повідомлення westa » 09 квітня 2013, 00:41

Почну з того , що з перших днів вагітності я знала , що буде хлопчик . Він мені приснився . Я підрахувала , що дитятко має народитися десь 16 травня і так воно і сталося.
Того дня я прокинулася в 6 ранку , трохи нив поперек . Підготувала всіх домашніх ( тата і брата ) , повідомила маму , щоб була готова приїхати і почала пекти торт. :crazy: Треба ж було чимось зайнятися :) Десь в 12 перейми стали часті і регулярні , я почала збиратися в роддом . По дорозі я згадала , що годуючим не можна шоколаду , тому купила велику плитку і зразу почала їсти ( хоч апетиту не було , самі розумієте - перейми ) , але переживала , що в ппологовому відберуть :hi:
Поступила я в 14 год ( БАМ , 4-ий поверх ) і далі вже було не так весело. Після Школи Материнства я була дуже вумна і вірила , що зможу контролювати процес , але , на жаль , не так сталося , як гадалося - ніхто мене не питав. При першому ж огляді мені зробили амніотомію , я навіть пікнути не встигла :dash: . Я з того жалю так розплакалася , що аж перейми стали слабші ( хоч після процедури мало бути навпаки ). О 18 год мене подивилися , відкриття було 5 см і вирішили стимулювати , я вперлася , що не дам :aggressive: Вони , бачте , спішать , бо зміна в 8 закінчується :scare: Мені дали спокій , сказали - мучся собі далі , як така мудра. А через годинку ( вибачте за такі деталі ) захотілось мені в туалет . Пройшла пару кроків - бачу , щось не то . Розумію , що то потуга :scare: . Мама побігла когось кликати , а там якраз жінка народжує і ще одна поступає . Коли прибіг персонал , то мене просто висадили на крісло , сказали потужитися і Богданчик народився в 19.30. Правда , лікарка з переляку зробила мені епізіотомію , хоч не було потреби ( мама , коли ходила дякувати , випадково почула як її сварила за це завідувачка ) . А потім я всіх налякала . Розривів крім розрізу в мене не було , а тут раптово почала кровити вся слизова . Скликали пів пологового , штопали 2 год ( без знеболення , бо в мене алергія на лідокаїн ) , довго капали , але все закінчилося добре.
Синочок народився 3 300 , 52 см , кричав так , що почули на Дружбі ( теребовлянській ) :hi:
От така наша історія :rose:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Народження Богданчика

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 квітня 2013, 01:00

Ту амніотомію всім роблять без розбору, я так розумію. Бо й мені робили, і знайомим моїм. Процедура по замовчуванню :impossible:
А моя доця точнісінько така сама була по вазі і зросту :wink:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Народження Богданчика

Повідомлення Tanya_Ly » 09 квітня 2013, 10:04

westa написав:почала пекти торт.
:ha: :hi:
westa написав: мені зробили амніотомію

я так розумію, це пробили води.... зі мною лежала в палаті дівчина, то її дитині поцарапали голівку тим гачком!!!! я була в шоці!!!! Спокійно сказали, що таке буває :pardon: .... :scare:
westa написав:А через годинку ( вибачте за такі деталі ) захотілось мені в туалет

добре, що в туалет не дійшла :crazy:
westa написав:але все закінчилося добре.

Слава Богу....
Зображення
Tanya_Ly Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 23 березня 2013, 09:49
Звідки: Тернопіль (Східний)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 71 раз.
Діти: Дві принцеси ))

Re: Народження Богданчика

Повідомлення flash-ka » 09 квітня 2013, 16:48

а ми родились на 10 днів раніше за вас :wink:
у нас десь приблизно так само було. тільки прокинулась на дві години пізніше (о 8) і родила на дві години раніше (о 16). теж підрізали, правда води не чіпали.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія


Повернутись до Історії пологів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron