Глобальні оголошення!



Пологи моєї сестри...

Re: Не родіть в БІЛЕЦЬКОЇ Л.М. і СИДОРЧУК О.М.

Повідомлення Shalimar » 07 квітня 2013, 19:20

Dribchuk написав:ті самі винуваті бо не лікували інфекцій, не лежали весь час в лікарні і ще 100 причин.

чем врачи аргументируют, что затянули с субботы до понедельника?
неужели от обезбол., антибиотиков и снотвор. могли прекратиться схватки?
все равно у каждого последствия есть своя ПРИЧИНА.
Есть протокол.. согласно которому врачи действуют... И каждое их решение должно быть аргументировано. Ну несут же они какую-то ответственность за свои действия?!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Не родіть в Білецької Л.М. і Сидорчук О.М.

Повідомлення Natalinda » 07 квітня 2013, 19:49

Галина написав:До своїх (тих що з нею домовлялися) вона відповідально ставиться. А про решту, я не знала, що так... Шкода...


Дві хороших знайомих народжували в неї без домовленості, просто попадали на зміну. ТО задоволені дууже. Одній з них вона практично врятувала життя.
нажаль раз на раз не попадає((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Не родіть в Білецької Л.М. і Сидорчук О.М.

Повідомлення Tajga » 07 квітня 2013, 21:22

:cray: :cray: :cray:
Співчуваю сестрі авторці. Хай дитинка спочиває в мирі...

...Тим мені і страшні наші "жіночі" лікарі, що однією рукою вони спасають, а іншою вбивають... І часом плутають, де яка рука... :dash: Та й чого чекати від людей, яким держава запросто дозволяє вбивати, роблячи аборти. Що не кажи, а таке не може пройти безкарно для особистості, дивно, напевне, інше, що ще хтось, слава Богу, нормально народжує здорових дітей у таких коновалів...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Не родіть в Білецької Л.М. і Сидорчук О.М.

Повідомлення loljka » 07 квітня 2013, 22:08

дівчата, я просто в жахливому шоці від прочитаного! :scare: :scare: :scare: чесно кажучи, я ридала крокодилячими сльозами, не знаю, щось найшло на мене, чи то спогади нахлинули чи уявила як та нещасна жінка народжувала завідома мертву дитинку... (сама пройшла через подібне, коли при першій вагітності за медичними показами, несумісними з життям, як стверджували усі в один рупор лікарі, робили переривання вагітності на 6 місяці)

годі і уявити, як, народжуючи здорову дитинку, можна втратити її при пологах через безглузді дурниці - якийсь там нежить - світ такого не бачив!

думаю, ця тема спонукатиме багатьох дівчат до певних роздумів та висновків, не лише щодо професіоналізму Білецької чи навпаки її халатності, але взагалі щодо регулювання перебігу пологової активності самою породілею попри вказівки лікарів ...
не знаю, у які інстанції в даному випадку можна звернутися, але я цього так би не залишила - зрозуміло, що вороття назад немає, але і їм з рук це немає зійти просто так... вони завдали людям непоправимого горя, то чого їм це дарувати???
думаю, варто порадитися з юристом - до будь-якого піти, заплатити за консультацію - і викласти що й до чого, він скаже, що можна вдіяти, куди звернутися, які папери потрібні і т.д.

якщо наважитесь на таке - щиро бажаю Вам успіхів!!!
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Не родіть в Білецької Л.М. і Сидорчук О.М.

Повідомлення mamatalka » 07 квітня 2013, 22:46

Щиро співчуваю вам. Навіть не можу уявити, як почувають себе ті батьки, після такої трагедії... Прочитавши подібні трагічні історії, починаєш розуміти, яке то велике щастя, що в тебе живі і здорові діти... А щодо відповідальності лікарів за подібну халатність, то дійсно, чи то через існуючу систему, чи то через бідолашних родичів, яким зовсім не до судових позовів, рідко хто з таких горе-лікарів несе відповідальність на жаль.
Того, кого пустив одного разу в душу, просто так вже не проженеш. Там завжди залишається його порожній стілець...
mamatalka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 105
З нами з: 29 січня 2013, 23:09
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 100 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Не родіть в Білецької Л.М. і Сидорчук О.М.

Повідомлення Sms » 07 квітня 2013, 22:54

Щиро співчуваю батькам і всім рідним! Я перебуваю у шоці...
Але в мене єдине питання, хіба справжні перейми настільки притуплюються ношпою? В мене були тренувальні перейми, з якими власне я і приїхала в роддом, то мені їх притупили також ношпою і вкололи снодійне, щоб поспати 3-4 години, щоб мати сили. Але хіба справжні перейми но-шпою можна зупинити?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Не родіть в Білецької Л.М. і Сидорчук О.М.

Повідомлення Галина » 07 квітня 2013, 22:59

А хто знає, що насправді вкололи? Особисто до мене прийшли ввже з готовим шприцом і сказали, що то знеболююче, щоб легше було спати, після нього переймів як не було... В мене в знайомої родичка гінеколог, то вона каже, що є препарати, які призупиняють перейми.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Не родіть в Білецької Л.М. і Сидорчук О.М.

Повідомлення loljka » 07 квітня 2013, 23:03

Галина написав:А хто знає, що насправді вкололи? Особисто до мене прийшли ввже з готовим шприцом і сказали, що то знеболююче, щоб легше було спати, після нього переймів як не було... В мене в знайомої родичка гінеколог, то вона каже, що є препарати, які призупиняють перейми.

мені увечері, наприклад, вкололи папаверин, здається так воно називається, позвонила медсестра до начмед, і сказал що перейми слабкі (дійсно майже не боліло) - от і та сказала - вколоти його, після того уколу - я одразу заснула, а зранку вже переймів як і не було... поки воду не пробили
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Пологи моєї сестри...

Повідомлення Lenysa » 07 квітня 2013, 23:07

Батькам співчуваю, але мамі треба було бити на сполох, а не чекати, справді ми не маємо змоги просто насолоджуватись вагітністю і родами, а повинні самі розуміти,що ми маємо рятувати своїх дітей і себе, а всі інші допомагають, треба було кричати, просити, плакати , але не давати, щоб кололи той антибіотик і снодійне.Ще раз співчуваю мамі.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Пологи моєї сестри...

Повідомлення inna6787 » 07 квітня 2013, 23:51

треба було кричати, просити, плакати , але не давати, щоб кололи той антибіотик і снодійне.Ще раз співчуваю мамі.[/quote]
якби ж то знати було наперед :sad:
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Поперед.Далі

Повернутись до Історії пологів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron