Глобальні оголошення!



Невстигла в пологовий :)

Невстигла в пологовий :)

Повідомлення oksa_mal » 29 березня 2012, 16:31

Мої перші погоги почались на Паску 2009 року. в мене був початок 40го тижня вагітності. Я з чоловіком і сестра зі своїм сиділи за святковим столом і вже прийшов час до кави. Я звісно вже кави не пила, але дуже мені захотілось, і я кажу до чоловіка --дай мені ложечку кави попробувати, і нахиляюсь до нього, випиваю ложечку кави й кажу --оОй, він каже --що ой, я, кажу -- води відійшли, (це було пів 9 вечора.)встаю, все крісло мокре. Ні схваток ні болю я не відчувара ше більше години. А тоді почалось, схватки що 5 хв, ми скоренько поїхали в роддом. В мене вже було розкриття на 5 см. Помучилась недовго (біля 2,5год ) і народився наш синочок пів 2 ночі.
Другі пологи 28.02.2011 були мегастрімкі. Сплю собі сама, синочок в ліжечку окремо, (чоловік на той час працював в іншому місті ) а в сусідній кімнаті спали батьки чоловіка )і пів 2 ночі чую що хочу в туалет. Сходила раз, лягла, чую, хочу ще раз, пішла ще раз, зробила свою справу, і лягла в ліжко. Але шось починає нити низ живота, подзвонила до чоловіка, кажу йому щоб завтра приїхав бо певно до завтра вроджу. :confused: Тоді подзвонила до сестри, щоб приїхала і пішла зі мною в роддом, і зразу ж до лікарки. Включила собі лампу щоб синочка не будити, і хотіла одітись, тільки почала вдівати труси і тут пішла потуга і мені відійшли води. я беру інші труси і знов йде потуга і чую, голова дитини мені вже між ногами, і я так в стоячій позі тільки трохи нагнувшись встигла зловити свою донечку і покласти на груди. і закчилала. (і дівчинка моя також зразу закричала)і тут включається світло прибігають чоловікові батьки , стою я серед хати (в чом мать родила) а синочок встає в ліжечку і каже: ЛЯЛЯ. Це пройшло 10 хв як я дзвонила лікарці, я дзвоню їй ще раз і кажу що вже народила. вдома.Також до сестри дзвонила яка вже в таксі їхала до мене. Вхаті метушня, мені викликають швидку, приїжджають два мужики, злі і недобрі, кажуть як то жити через дорогу від роддому і до роддому не встигнути. :cry: Тоді мені перерізали пуповину, взяли на носілки і занесли в швидку. Перевезли через дорогу в 2 роддом, там зробили деякі маніпуляції(попідчищали і трохи підшили, бо після перших родів мала шви). А через 3 дні я з донечкою була вже вдома. Ось така історія...
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Наші пологи (розповіді)

Повідомлення Shalimar » 29 березня 2012, 17:08

oksa_mal написав:хотіла одітись, тільки почала вдівати труси і тут пішла потуга і мені відійшли води. я беру інші труси і знов йде потуга і чую, голова дитини мені вже між ногами, і я так в стоячій позі тільки трохи нагнувшись встигла зловити свою донечку і покласти на груди. і закчилала. (і дівчинка моя також зразу закричала)і тут включається світло прибігають чоловікові батьки , стою я серед хати (в чом мать родила) а синочок встає в ліжечку і каже: ЛЯЛЯ. Це пройшло 10 хв як я дзвонила лікарці, я дзвоню їй ще раз і кажу що вже народила. вдома.Також до сестри дзвонила яка вже в таксі їхала до мене. Вхаті метушня,

....................
мда :crazy:
круто!! :clapping:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent


Повернутись до Історії пологів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей