Глобальні оголошення!



Народження Юрчика!

Народження Юрчика!

Повідомлення Natalinda » 22 лютого 2010, 15:47

В мене був плановий КР. Причому знала я про це майже з перших днів перебування на обліку. Намагалася переконати всіх і вся що я зможу народити сама, а як не зможу - то хоч попробую. Та наприкінці до протипоказів помоєму здоровю приєдналося неправильне положення малюка і я нарешті здалася, ризикувати здоровям дитинки не наважилася. (Перед тим я зробила цілу купу вправ, але синочок вперто не хотів зайняти правильне положенння). Десь два тижні мені прийшлося відлежати в патології, бо дуже хотіла народжувати в певної лікарки (черрез це пропустила весілля подружки, а так хотілося польку потанцювати хоч разок ;) ) Найсмішніше згадувати обличчя медсести яка хотіла мене на клізму вести після того як я їй сказала, що сама все зроблю, бо придбала собі мікроклізму. Вроді ж всі мають по одній програмі вчитися і на курсах про всякі новшества теж всім мають розповідати, але... (добре що вона не захотіла подивитися, як нею користуватися).
Що таке операція я добре знала на власній шкурі, тому ставилася до цього спокійно, знала що чоловік не дасть маля в обіду, бо інструктаж йому проводила денно і ночно. Зовнішній спокій та те що я заспокоювала всіх рідних та близьких таки далося взнаки - наркоз був не самим приємним в моєму житті, добре що я згадала ці відчуття десь за три місяці. Багато всього відчувала, було страшно, але не боляче (хто знає що з того краще?) Відійшла від наркозу досить добре і швидко, страшенно хотілося знати хто народився: хлопчик чи дівчинки, бо на УЗД я просила щоб мені не говорили. Згадала Іванну Євгенівну і те що треба якнайшвидше встати, анастезистка до мене засміялася: "Лежіть ще...", прийшлося лежати. Як тільки мене перевели в палату я почала просити чоловіка щоб підняв мене, він побоявся. І от нарешті прийшла медсестра. Як вона мене хвалила :oops: Я такі кілометри відразу почала намотувати по коридору :D
Принесли синочка :xlolx: :xlolx: :xlolx: Чоловік почав розповідати про свої відчутя коли малюка виложили йому на груди, а груди там такі, що всіх трьох кесарських діток того дня можна туди виложити (так мені потім медсестра, яка це робила сказала). Далі було не дуже приємно, якась така зміна в дитячому віділенні :crazy:
На другий день взяла себе знову в руки і все налагодилося.
Я правда не така мужня була і дитинку догодовувала в роддомі перші дні, бо як не старалася ніякого молозива не побачила, а всі кругом мені повторювали що в мене навряд чи взагалі молоко зявиться. Але я молилася, пила якийсь там чайок і дістала і температуру і лактостаз, проте далі молилася, вчилася прикладати і все налагодилося.
Я зараз щиро вдячна Богу, своєму чоловікові, мамі, Школі материнства, усьому мед. персоналу, навіть тим про кого залишилися не дуже приєні спогади. Адже все що стається у нашому житті це безцінний досвід, без якого ми б не були такими якими ми є. ;)
Успіхів всім у найщасливішому та найвідповідальнішому нашому завданні, дорогі жінки!!! :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Повернутись до Історії пологів



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron