Глобальні оголошення!



Як отримати турецьке громадянство за інвестиції?

Модератор: Natalinda

Як отримати турецьке громадянство за інвестиції?

Повідомлення tatyг65 » 13 вересня 2024, 15:13

Привіт усім!

Мене цікавить процес отримання турецького громадянства за інвестиції, і я намагаюся зрозуміти, як все це працює. Які конкретні кроки потрібно пройти, і скільки часу це може зайняти? Я чув, що потрібно зробити інвестиції в нерухомість, але що ще потрібно врахувати? Які документи потрібні, і як довго триває процес? Чи є якісь спеціальні вимоги чи обмеження?
tatyг65 Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 30
З нами з: 03 травня 2024, 14:11
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Як отримати турецьке громадянство за інвестиції?

Повідомлення konor432 » 13 вересня 2024, 15:20

Процедура складається з кількох основних етапів:

Онбординг і вибір інвестицій: Перш за все, вам потрібно вибрати варіант інвестицій, наприклад, купівля нерухомості вартістю не менше $400,000 або внесок у банківський депозит. Це може зайняти від 1 до 2 днів. Важливо перевірити, що всі ваші документи відповідають вимогам.

Купівля нерухомості: Цей етап може тривати до 1 місяця. Після вибору нерухомості, потрібно провести її експертну оцінку і подати документи для отримання Сертифікату відповідності. Важливо, щоб нерухомість не продавалася протягом 3 років.

Подача заяви на дозвіл на проживання: Після цього вам потрібно подати документи для отримання виду на проживання. Це займає близько 1 місяця, і вам потрібно буде перебувати в Туреччині для здачі відбитків пальців.

Подача заяви на громадянство: На завершальному етапі подається заявка на громадянство разом із Сертифікатом відповідності. Цей процес може тривати від 4 до 6 місяців, включаючи особисту подачу відбитків пальців і фотографій.

Я б рекомендував вам ознайомитися з додатковою інформацією на https://migronis.com/uk/citizenship/turkey - громадянство Туреччини за інвестиції для детальнішого розуміння всіх нюансів.
konor432 Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 16
З нами з: 25 липня 2024, 21:53
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Як отримати турецьке громадянство за інвестиції?

Повідомлення ferdy65 » 16 вересня 2024, 11:13

Хочу додати, що, крім основних етапів, важливо звернути увагу на вибір юридичної компанії, яка допоможе вам у процесі. Я особисто користувався послугами компанії, яка спеціалізується на допомозі з отриманням турецького громадянства. Вони надали всю необхідну підтримку на кожному етапі процесу.
ferdy65 Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 13
З нами з: 03 травня 2024, 14:08
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Приємно познайомитися!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron