Глобальні оголошення!



Новий айфон

Модератор: Natalinda

Новий айфон

Повідомлення Варя » 27 листопада 2022, 13:52

Ви вже користувалися айфоном новим? Дуже цікава думка з приводу моделі айфона 14 плюс, просто моя дочка хоче собі такий і я не знаю, чи варто купувати його. Це з більш бюджетної серії, але все ж коштує він дорогувато.
Варя Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 18 червня 2019, 02:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Новий айфон

Повідомлення Yaiti » 27 листопада 2022, 13:52

Якщо хочете купити смартфон доньці, то можна розглянути бу варіанти або ж варіанти попередніх років, наприклад айфон 12 або ж 13. Такий айфон буде на багато дешевше і практичніше.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 757
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Новий айфон

Повідомлення Варя » 27 листопада 2022, 13:52

Чесно сказати моя дочка дуже налаштована на те, що б купити саме цей смартфон. Думаю вона не погодиться на купівлю саме бу варіантів або ж більш бюджетного варіанту. Просто цікаво чи варто брати плюс версію?
Варя Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 18 червня 2019, 02:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Новий айфон

Повідомлення Yaiti » 27 листопада 2022, 13:53

Я користуюся цим смартфоном щойно він з'явився в продажі, при першій нагоді придбав його і дуже задоволений цією покупкою. Ця модель відразу мене зацікавила. У підсумку придбав iPhone 14 Plus https://allo.ua/ua/products/mobile/serija_smartfony-iphone_14_plus/ в неймовірному небесному кольорі. Виглядає такий смартфон досить стильно, то що в цьому смартфоні великий екран це дуже м'яко сказано. Екран з першого дня здавався мені гігантським, але зараз я на стільки звик до нього. Думаю конкретно в цій моделі сильні сторони це продуктивність, великий екран, а так само великий обсяг акумулятора.
Зображення
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 757
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Приємно познайомитися!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron