найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Ви вже готуєтесь до Паски? Як?

08 квітня 2011, 13:29

Скоро найбільше релігійне свято.Ви вже почали приготування???

Re: Ви вже готуєтесь до Паски?Як??

08 квітня 2011, 13:33

Я вже тиждень. як прибрати генерально в хаті збираюся :lol: :lol: :lol: . Ну і поки прибираю тут, то там вже хтось розкидає. Прибираю там, то тут хтось свої колготи по хаті розвішує :lol: . Вікна хотілося б помити завтра. Але чи погода буде...
Загалом вже купила фарби до писанок і трішки наклейок дитячих. Планую малй взуття святкове нове купити. Ліжечко дитяче вже розкручую, бо в ньому ніхто не спить. буде в нас місце для гостей на Паску :-| :dance: :beer:
Наразі оце і все

Re: Ви вже готуєтесь до Паски?Як??

08 квітня 2011, 13:42

і ми по - трішки почали готуватись - уже зробила порядок в шафах, перепрала зимовий одяг - поховала його - наразі це все.

не густо, але надіюсь все встигну задумане :)

Re: Ви вже готуєтесь до Паски?Як??

08 квітня 2011, 13:44

TanenRom написав:і ми по - трішки почали готуватись - уже зробила порядок в шафах, перепрала зимовий одяг - поховала його - наразі це все.

не густо, але надіюсь все встигну задумане :)

і Я В ШАФАХ СКЛАДАЮ.ПЕРЕКЛАДАЮ РЕЧІ З ОДНОЇ ПОЛИЦІ НА ІНШУ)))

Re: Ви вже готуєтесь до Паски?Як??

08 квітня 2011, 15:24

а я шо зможу зробити, то і зроблю, а шо ні то так і буде. В нас 2 поверхи так сказать вже з ремонтом, а 3й ше нечіпаний, бо підвал я теж порахувала, так як він і не зовсім підвал. То якраз сауну доробляють і тоді все треба вимивати, а так як буду мити то все я одна, то навряд чи встигну, на вікна тільки тож купа часу піде... і я непереймаюсь тим шо шось не встигну всерівно ми по гостях будемо ходити, а не гості до нас, поки обїздиш батьків і бабців, з друзями здибанка на природі то вже і свята пройдуть.

Re: Ви вже готуєтесь до Паски?Як??

08 квітня 2011, 16:48

А ми вже вікна помили :crazy: і тюлі попрали,на подвір"ї трохи прибрали...І вже навіть пробували паску в хлібопічці пекти)Смачно))))А ще скільки всього треба буде зробити(а особливо наготувати їсти),бо гостей буде багатенько(і не на 1 день,а десь на тиждень)

Re: Ви вже готуєтесь до Паски?Як??

08 квітня 2011, 17:16

ого!!!!
ми числа 23 почнем готуватися.

Re: Ви вже готуєтесь до Паски? Як?

09 квітня 2011, 09:42

До речі для миття вікон в супер маркеті такі салфетки спеціальні бачила.Хто використовує???

Re: Ви вже готуєтесь до Паски? Як?

09 квітня 2011, 09:55

rusia, з мікрофібри?
чи може, якісь одноразові? :omg:

Re: Ви вже готуєтесь до Паски? Як?

09 квітня 2011, 11:30

я помила вікна,попрала тюль,берусь сьогодні до перетирання виробів бережанського склозаводу :crazy:
Відповісти