Глобальні оголошення!



Ви вже готуєтесь до Паски? Як?

Модератор: Сяна

Re: Ви вже готуєтесь до Паски? Як?

Повідомлення flower » 09 квітня 2015, 10:20

Milichka надіюсь все добре буде і на Паску він вже буде здоровий і з тобою разом!
Я сьогодні мала стільки всього запланованого по дому робити і паски пекти, а мені перебили мої плани. На гель лак і покраску мушу іти саме сьогодні, хоч мала ще в понеділок, але мене змістили. То надіюсь хоч паски спекти, вже почала замішувати тісто. Прийдеться потім їздити туди сюди, щоб за тістом пильнувати.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Ви вже готуєтесь до Паски? Як?

Повідомлення nelly » 09 квітня 2015, 12:12

а взагалі коли паски печуться? в четвер? я пекла в пятницю :confused: а мені свекруха каже сьо що кажуть люди, що в пятницю не можна, але вона в мене клядєзь забобонів і заборон :dash:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Ви вже готуєтесь до Паски? Як?

Повідомлення TYulia » 09 квітня 2015, 12:56

А писанки коли малювати? Думаю чи можна в п'ятницю, бо в суботу в обід вже світити підемо
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Ви вже готуєтесь до Паски? Як?

Повідомлення Natalinda » 09 квітня 2015, 13:23

nelly написав: а мені свекруха каже сьо що кажуть люди, що в пятницю не можна, але вона в мене клядєзь забобонів і заборон :dash:


Ну це вже не забобони, а традиції якщо я не помиляюся :wink: Я колись читала книжку по народознавству якусь, то там "обгрунтовувалося" чому в пятницю паску не пекли, але в кожному краї свої традиції) я вже не памятаю, бо ще в школі то було.
Я обрядовість люблю, вже роки печу в четвер і в суботу) крашанки тільки в суботу робимо. Але в нас святять на 18-19 годину, то час є
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ви вже готуєтесь до Паски? Як?

Повідомлення Marichka » 13 квітня 2016, 09:48

Що там,дівчатка?Як підготовка до Паски?
Я вчора перемила всю ванну,зверху до низу всю плитку,бо в нас було трохи поцвило.То така щаслива.Що кімнатка вже одна чистіша.І помила одне вікно.Тепер холодніше,то не знаю,чи мити,бо боюсь протягів.
Ще піду нині землю куплю на вазони.Деякі винесла на вулицю,бо в хаті мало місця деяким.
Одяг склала непотрібний.Завтра чоловік відвезе в кладовку.Ще іграшки треба попробувати поховати.
І м"ясо хочу купити.І ще багато чого різного.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Ви вже готуєтесь до Паски? Як?

Повідомлення vikilandi » 13 квітня 2016, 11:46

Я собі цього року роблю на Великдень канікули ::Р: хоч би в пологовий потрапити до 25 квітня, бо потім стільки вихідних :scare: Виписку дають тільки в робочі дні?
Паску маю з римо-католицької Паски в морозилці (зекономила :=): , мясо вже закупила ціле стегно, потім тільки кинути в духовку, яйця не рахується - бо мало треба затрати часу на фарбування (цибулиння візьму у сусідки), прибирати буде чоловік, два вікна в кухні він домиє (решту я вже впоралась на початку березня), дітям вбрання до Церкви напрасоване також висіть, чоловік сам себе обійде. Клумбу, правда, на передньому дворі ще не привела до ладу, сподіваюсь тут на мамині руки, на терасі насадила петуній, ще планую ще докупити сульфіній пізніше (мабуть буду чоловікові писати нагадування). Головне тепер скласти сумку з подарунками для дітей від маленької дитинки (книжечки у Оксани,іграшки проплачені) :kiss:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Ви вже готуєтесь до Паски? Як?

Повідомлення Marichka » 13 квітня 2016, 16:00

Клас!!!Так все детально!!!
Вікіланді,напиши трохи про себе в темах про знайомство.Легкше буде спілкуватись,хоч і віртуально.І про діток цікаво і про вагітність.
Тобі медальки дадуть,якщо хочеш:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Ви вже готуєтесь до Паски? Як?

Повідомлення Ленка » 14 квітня 2016, 13:40

Вчора стартувала моя підготовка до Паски. Помила половину вікон, в дитячій шафі поскладала, поперебирала речі :cleaning: .
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Ви вже готуєтесь до Паски? Як?

Повідомлення Sam » 14 квітня 2016, 14:37

vikilandi написав:Виписку дають тільки в робочі дні?

Ні, випистуть у будь-який день тижня. Мене з першою дитиною виписували 1го січня.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Ви вже готуєтесь до Паски? Як?

Повідомлення Катруся » 14 квітня 2016, 15:09

Дівчата, ви молодці. А в мене "і кінь не валявся", стільки роботи!!! настрою зовсім нема - діти хворіють по черзі :dash: Але з понеділка вже буду себе заставляти щось робити. :yes:
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Поперед.Далі

Повернутись до Великодні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість