Глобальні оголошення!



Яким має бути справжній Миколай для діток?

Модератор: Сяна

Яким має бути справжній Миколай для діток?

Повідомлення олеся » 25 листопада 2011, 23:00

А як ви відноситеся щоб до дітей приходив справжній Миколай (тато чи дядя) ввечері? Бо в нас традиція що Миколай кладе під подушку вночі. Ну хіба що як забуде щось то лишає ще в хресних, бабусь, дідусів і т.д. А знайомі кажуть що класно коли діти бачать Миколая вживу тому думаю як краще того року зробити :-| :-| :-|
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Яким має бути справжній Миколай для діток?

Повідомлення happymami » 25 листопада 2011, 23:10

Я вважаю. шо хай приходить Дід мороз якийсь. А Миколай має класти під подушку. Як кажуть легенди та казки. Ну який прикол, шо хтось тобі вручить подарок в руки? Адже куди прикольніше чекати ранку і руку сунути під подушку.
Якшо дитині давати реално подарунок, вона полюблму Миколая сплутає з Санта-Клаусом і не знатиме різниці. Моя Софія до сих пір плутає Миколая з Дід морозом. каже шо він в червоному халаті, або навпаки, бо до них в садку приходив реальний дідо Миколай :dash:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Яким має бути справжній Миколай для діток?

Повідомлення pan_kotskyy » 25 листопада 2011, 23:18

тільки під подушку... це ж таак прикольно придурюватись що спиш, чекаючи коли прийде Миколай, проснутись від штурхання ногою і шепоту брата "шо дрихнеш, показуй що Миколай приніс?!" і навпомацки вгадувати що ж він таки приніс :гуд:
в руки хай Дід Мороз дає, за віршик :)
після перших знайдених під подушкою цукерок ще щось з півроку перевіряла чи Миколай щось ще не приніс часом :grin:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Яким має бути справжній Миколай для діток?

Повідомлення happymami » 25 листопада 2011, 23:22

олеся скажіть своїм знайомим, шо вони не романтики))) І шо вбивають в дітях мрію і віру в казки ;-)
Нє, ну можна. наприклад, покласти під подушку. а потім хай ще віршик розказують і їм за то якусь дрібничку, яку нібито Миколай по дорозі загубив ;-)
Але подушка - це наше всьо. Я до сих пір тішуся, коли знахожу подарунок не на кухні, не на столі, а саме під подушкою
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Яким має бути справжній Миколай для діток?

Повідомлення Natalinda » 25 листопада 2011, 23:37

Ой і я за те шоб Миколая вживу не бачити. Я взагалі то ше проти Діда Мороза :grin: Ну але то таке)))
Максимум то якшоб випав сніг то можна сліди полишати до вікна великі такі, з якихось самих більших в хаті капців, ну але то коли приватна хата.
Я памятаю як одного разу сильно плакала шо подарунки стояли в коридорі, і ніякі переконання шо Миколай боявся мене розбудити і вони не поміщалися під подушкою не змогли повернути радості.
А віршики і переодітий дядя це таки дід Мороз. А татка взагалі дітки впізнати можуть, тоді розчаруються сильно(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Яким має бути справжній Миколай для діток?

Повідомлення flower » 25 листопада 2011, 23:43

Я тоже за шоб подарунки находити під подушкою. Памятаю як ми з сестрами підривалися в 5й ранку і шурохотіли тим всім :lol: , як чекали Миколая і всерівно засинали :lol: Миколай то таки персонаж загадковий, нехай таким і залишиться ;-)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Яким має бути справжній Миколай для діток?

Повідомлення олеся » 25 листопада 2011, 23:57

Я теж взагалі то за то щоб під подушку. Коли ми з чоловіком одружилися то в його родині малим діткам Миколай клав на підвіконня чи коло дверей, а вроді і раз був справжній (точно не знаю завтра точно спитаю), але як то кажуть "прийшла невістка свої права почала качати" і вже 5 років Миколай ходить до нас всіх так як це було в мене в дитинстві.
pan_kotskyy написав:в руки хай Дід Мороз дає, за віршик

А я своїх вчу молитви та віршики бо Миколай на небі і бачить чи знають віршики і чи моляться. Інакше трохи неохоче вчили, а так при нагоді думаю це не зайве.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Яким має бути справжній Миколай для діток?

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 00:30

Люди, а як ви своїх дітей обдаровуєте, в кого їх двоє-троє? Однакові по вартості подарунки, чи по величині коробок? Бо я задумалася. Мої вроді за таке ще не б'ються, та й нам з братом якось було всьо порівну... Якшо йому клюшку, то мені круг для талії. Якшо йому одні кнцтовари, то мені інші... Якшо йому книжку, то й мені якусь іншу. Ну тобто - не так по розміру було все однакове, як по змісту. А своїм малим зараз пробую по ціновій категорії обрати одне й те ж. Принаймні, шоб не булл різниці більше 100 грн. Хоча ще не знаю, чи то вірний варіант. Просто не хочу ні для себе між ними робити різниці, ні для них
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Яким має бути справжній Миколай для діток?

Повідомлення flower » 26 листопада 2011, 00:41

ну нам памятаю мама цукерки порівно, а от подарки мої відрізнялись бо я була старша, а у сестер майже однакові, бо в них рік різниці між собою. І подарки вибиралися за нашим бажанням, тобто мама старалася взнати хто шо хоче. Я не думаю шо правильно вибирати по ціні, адже діти скоріше за все не будуть по цінах мірятись а по величині подарку та по кількості речей. Ну наприклад купиш ти малому машинку якісну невеличку, але даш за неї 100 грн, а малій там наприклад за ті гроші лялька величезна вийде... це я так просто припускаю... дивись сама...ти краще знаєш своїх дітей
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Яким має бути справжній Миколай для діток?

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 00:44

flower ну власне, я теж по бажаннях стараюся підібрати. Але якшо комусь маленьку машинку, а іншому - велику ляльку, то думаю. то всеодно буде чесно, якшо вони того хотіли, правда? Хоча зараз я ще на бажання мало зважаю. Малому - по барабану. А малій - щодня різного хочеться. Лиш побачить шось блискуче, рожеве і з принцесами - то вже хоче :lol:
Тому для неї я цьогоріч оберу шось таке, шо їй потрібне. але й чим перед дівчатками в класі буде не соромно похвалитися. Бо бачу, шо для них то зараз важливо трохи - хто шо має.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість