Глобальні оголошення!



Як і де святкуєте НР?

Модератор: Сяна

Як і де святкуєте НР?

Повідомлення happymami » 30 листопада 2010, 18:49

Дівчата, ніхто не їде до родичів у Франківськ чи Карпати? Хочу :dash: :dash: :dash: , так хочу на НР десь з дітками в гори, га? Свіже повітря, а як сніг - то вопше. Ніхто не кооперується ні на які такі мандри? Хоч і вдома непогано, але хочу якихось нестардантних розваг. Хочу не бою курантів а бою ложкою в залізну кришку. Хочу салатів нашвидкоруч. Простих але смачних. Хочу свічок, вогню, пісень, конкурсів, дешевих але оригінальних подарунків. Хочу компанії і тихого шуму. Га?


пи.си. А якшо зовсім серйозно, то які у вас плани на НР? Які конкурси? В якому місці?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як і де святкуєте НР?

Повідомлення Marta » 30 листопада 2010, 20:35

Ми вже третій рік будемо дома справляти...
В Карпати хотілося б, проте там на Новий рік ціни піднімаються в 5 разів як мінімум, та і все вже занято, мабуть, так що поїдемо після Нового року.
А мають до нас приїхати друг з Італії зі своєю італійською дівчиною Сісі, так що ми будемо вчитися "Коме стай?" і "Туто бене..")))))))
Ліза з нею порозуміється- 100%..)))))))
Трохи не люблю дома, але поки що так. Може, наступного року щось придумаємо...)
Marta Офлайн


 

Re: Як і де святкуєте НР?

Повідомлення Nymydora » 30 листопада 2010, 21:36

а в мене ото перший НР, коли не хочеться ніде йти, нікого в гості кликати, ніц робити. Отак би сісти перед тєліком, включити сто тридцять восьмий раз Іронію судьби, по праву руку тазік з олів'є, по ліву руку - кусище домашнього наполеона. І до третьої ночі. А потім спати до першої, а потім сісти перед тєліком... далі ви вже в курсі ;)

ехх, мрії мої мрії, мрії нездійсненні ...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Як і де святкуєте НР?

Повідомлення Радмила » 01 грудня 2010, 01:23

і я так хочуууу, і щоб ще спати до першої. і ніхто не будив і зранку за все. що торчить с під ковдри не шарпав :D
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Як і де святкуєте НР?

Повідомлення Lesya » 01 грудня 2010, 12:23

Оце воістину болюче питання.
Хочу веселу вечірку, гарну-гарну ялиночку, подаруночки, щось смачненьке приготувати, але без фанатизму. От тільки щоб якась хороша "редиска" не зіпсула настрій.

В Карпати - ідея звісно хороша. В мене друзі там живуть і тримають свій невеликий готель. То в них до серпня січень вже зайнятий. Причому приїжають восновному "папіки" з Донецька, Дніпра, Одеси...
А якщо їхати на лижі, то склянку чаю не знайдеш дешевше за 15-20 грн.
Значно дешевше їхати в Карпати чи інші гори за кордон. Хоч би і в Польщу. Там ніколи не буває "святково завищених цін".
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Як і де святкуєте НР?

Повідомлення happymami » 01 грудня 2010, 12:48

В мене коліжанкині батьки мають будиночок в Буковелі. Якшо ніхто не займе, то мо чкурну :yahoo: :yahoo: :yahoo: . Але то таке. Наперед рано казати. аааай. Хочу хочу хочууууууу. Минулого року теж хотіла бути вдома, в спокої, і була така щаслива. коли палили салюти а я біля діток лежу і дивлюся, чи не збудилися. Так було затишно :angel:
А тепер хтю руху. життя :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))


Re: Як і де святкуєте НР?

Повідомлення Рижуля » 01 грудня 2010, 16:13

Щороку Новий Рік свтякуємо весело, в гучній компанії (в ресторані чи вдома), проте цьогоріч хочу відсвяткувати незвично для себе - вдома, лише втрьох : я синулько і чоловік. Приготую кілька НЕбанальних страв і насалоджуватимусь сімейним щастям :)
Зображення
Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування...
Рижуля Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 20 березня 2010, 19:16
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 66 раз.
Діти: Макс 31.08.2007р.н., Тимофій 17.05.2013 р.н.

Re: Як і де святкуєте НР?

Повідомлення Naya » 01 грудня 2010, 16:26

Ми два останніх НР святкували вдома:
позаминулий був невеселим - я 31 грудня виписалася з лікарні, все таки збереження не вдалося і мені було не до святкувань.
А минулий щасливий - Жданчику був лиш місяць, але я ше не відійшла від пологів ніяк, то в нас навіть ялинок не було :(

Цього року святкуватимемо з сім"єю в якиї хлопчик майже одного віку з нами. Мала бути ще Камісія, але вона підла зрада святкує з своєю свахою :P
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Як і де святкуєте НР?

Повідомлення galina » 01 грудня 2010, 17:22

А в нас є традиція :), вже 3-ій рік :28 грудня (в мене ДН) чоловік мене везе на лижі, на 1-ин день, туда і назад, тільки покататись, бо дітки ще були і є маленькі :) (грудне годування і все таке), неможу їх на довго залишати; Накатаємось вдосталь, що в Новий рік хочеться переважно бути вдома, до 10 вечора можуть ще друзі зайти, привітати, а потім ми діточок вкладаємо спатки, а самі біля телевізора :)
galina Офлайн


 

Далі

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron