Глобальні оголошення!



Хто прикрашає ялинку?

Модератор: Сяна

Хто прикрашає ялинку?

Повідомлення Natalinda » 23 грудня 2015, 11:00

А хто у вас вдома прикрашає ялинку і вирішує яка вона буде взагалі?
Мені так подобаються всякі стильні такі ялиночки з глянцевих журналів де все на своєму місці, де витриманий стиль, де все продумано, але моїй дитині це не цікаво, я й не наполягаю. Ялинку прикрашає сам як собі хоче, часом все на купі може бути, так, що і не подобається мені зовсім, але стараюся не заважати, часом щось підказую, часом пробую пояснити чому так краще. Маю кілька радянських ще іграшок, шкода викидати, то поміж ними є щось 5 що син конче вішає на ялинку, бо вони йому дуже подобаються)))) Цього року аж плакав, бо не міг їх знайти довго, я думала забув з минулого року і засунула на сам низ ящика))))
Так приємно дивитися на ті дитячі клопоти і роздуми, і бачити як він любується і гордиться що зробив це сам)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хто прикрашає ялинку?

Повідомлення erinaceus » 23 грудня 2015, 23:24

Я прикрашаю сама. Ну може тому що дитина ще маленька :hi: Та і мені подобається, щоб були гарні іграшки, в тон, гарно розвішані. А не накидано все на купу. Бо дивлюсь потім на неї і милує мені око не один тиждень. То мій допінг в зимовий період :хай:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Хто прикрашає ялинку?

Повідомлення Tajga » 23 грудня 2015, 23:51

В нас тато ставить прикрашає з дітьми. Стилю немає витриманого, не люблю, здаються мені неживими, як і журнали, в яких такі ялинки...
Як в тому анекдоті: Увага! В магазини завезли підробні новорічні іграшки: виглядають, як справжні, тільки радості від них ніякої!
А мені хочеться радості, тому в нас купа іграшок савєцького дитинства + саморобки, паперові і з тканини, родині на втіху.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Хто прикрашає ялинку?

Повідомлення Ameli » 23 грудня 2015, 23:59

ну ні я не можу дозволити малим повністю прикрашати ялинку, бо ніц не лишиться з іграшок :scare: вже пробували. і в нас ялинка на столі так що їм дуже за високо то вони на подачі татові помагають. а останні штріхи таки роблю я. бо коли воно все накупу навішано накидано..неа не люблю такого. і чогось в мене до савецкого душа зовсім не лежить...я б їх всіх по черзі стук...але не дозволяє старше покоління :nea:
З того і виходимо. а ще паперові вішаємо тваринки.. буває ж журналу виріжуть і чіпаємо. ще цукерочки, але я їх потім тихенько викидаю...бо чогось міні потім їх їсти бажання немає.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Хто прикрашає ялинку?

Повідомлення Natalinda » 24 грудня 2015, 00:16

наша ялинка тeж на столі. То прикрашається на зeмлі, а потім тато пeрeставляє на стіл, і тe що син дістає з дивану чи стільця пeріодично пeрeвішується:)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хто прикрашає ялинку?

Повідомлення Ameli » 24 грудня 2015, 00:18

то у вас вже система відпрацьована))))
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Хто прикрашає ялинку?

Повідомлення taranjka » 24 грудня 2015, 11:16

я люблю стильно прикрашені ялинки, але діти і чоловік вважають, то буе :) тому прикрашаємо всі разом - іграшки дуже різні і багато саморобних - як без них. радянських в нас нема, бо ні я ні чоловік в бабців не забирали :hi: хоча більшість сучасних гірші за радянські :))
думаю цього року поставити дві ялинки - ми купуємо такі зроблені з гілочок - одна дітям в кімнату, одна нам :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хто прикрашає ялинку?

Повідомлення TYulia » 24 грудня 2015, 11:27

Цього року ми прикрашали з сином. Дозволяла йому чіпати все що діставав, а я на верху, трохи потім перевішувала як було дуже на купі, але взагалом досить нормально. Іграшки в нас не б'ються, то проблеми нема. Кілька років тому, то я хотіла щоб була вся в червоно-золотих кольорах, а зараз то певно навпаки хотіла б всякі різні, щоб малому було цікавіше, то ж свято насамперед для тих наших солодких діток
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Хто прикрашає ялинку?

Повідомлення TattyMummy » 24 грудня 2015, 11:42

В мене також завжди непереборне бажання прикрасити стильно в певних тонах. Але ж дітям цікаво, щоб все було різне і цікаве. Як трохи попідростають, то обов"язково буду прикрашати ялинку гарно, щоб сформувати відчуття смаку. А зараз ялинка має бути в песиках, машинках, котиках, пахнути пряничками і під нею обов"язково має їздити поїзд :dance: :aplo: :dance: :love:
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Хто прикрашає ялинку?

Повідомлення !OLGA! » 24 грудня 2015, 14:27

Я прикрашаю ялинку з сином. Він подає мені іграшки і каже куди вішати, а я, вже не помітно, вношу свої корективи :wink: В нас завжди дві ялинки: велика - штучна, прикрашена в червоно-золотих тонах, і маленька з гілочок в срібно-синіх))
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Далі

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron