Глобальні оголошення!



Букети з цукерок

Модератор: олеся

Re: Букети з цукерок

Повідомлення Lusik » 07 листопада 2011, 21:49

P.S. Цілий тиждень трудилися, але зато економія 140 гривень, бо ми майже такий самий бачили в Подолянах в продажі:) він там коштував 220 гривень. Але вирішили самі помайструвати і своїми руками. Потім навіть дарувати було шкода :cry:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Букети з цукерок

Повідомлення Natalinda » 07 листопада 2011, 21:59

Lusik дуже оригінально, :гуд: ще не бачила подібного, тому сижу мудрую як ви то докупи зчіпляли :?

І ми були недавно на весіллі, то робили ось таке (правда фоткала поспіхом)

Зображення

| +
Зображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Букети з цукерок

Повідомлення Lusik » 07 листопада 2011, 22:34

Класно. В такого тортика термін придатності точно більший ніж у печеного. :lol: От коли відійдуть від весілля і захочуть чогось смачненького, то буде чим посмакувати. :clapping2: :clapping2: А це часом не Соломійці ви дарували?
А в нашому соняху немає нічого складного, якщо потрібно буде то напишу детальніше. Усе дуже легко зчіпляється -єдина і найбільша складність це терпіння і час щоб накрутити отих пелюсток :crazy:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Букети з цукерок

Повідомлення Natalinda » 07 листопада 2011, 22:54

Lusik і Соломійці, і потім на ще одне весілля ходили з чоловіком.

Ага напиши, будь-ласка, детальніше. мене зокрема цікавить які цукерки і за яким принципом ви кріпили, а фінтіки то в мене є кому крутити)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Букети з цукерок

Повідомлення Melisa » 07 листопада 2011, 23:13

Lusik, просто бомба!!!!!!!!!!
Natalinda, прикольно. і різати нічо не треба. відліпив, з"їв і пальці облизав. :гуд:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Букети з цукерок

Повідомлення Lusik » 08 листопада 2011, 00:29

Для основи соняшника ми брали пінопласт, надали йому потрібної форми. Цукерки купляли конусної форми -ми брали чорний принц (вибирали смачні, хоча вони і не дуже дорогі + чорна обгортка з червоним, але ми вибирали ті де менше червоного)в Сільпо, в них ми запихали зубочистки і тоді втикали у пінопласт.
А пелюстки ми робили із декоративної плівки, купували на квітковому базарі в кіоску біля півника. І тоді вирізали прямокутники і квадратики складали їх в декілька разів і накручували навколо зубочитки , закріплювали скотчем. Потім знову втикали в пінопласт. Стебельце ми брали із декількох прутиків і обмотали зеленим папером яким прикрашають букети.
Кошичок ми мали вдома-залишився із подарованого букету -квіткову композицію купили на ринку. Тоді насадили її на стебло, а низ стебла залили гіпсом в кошик.
Але якщо за порядку, то потрібно спочатку залити стебло в кошик, а вже потім робити зверху сонях, бо він виходить досить важким:)))І все.... -нам на весь букет пішло в районі 80 грн. і ще плівка залишилася, зубочистки. Навіть цукерки, бо в соняху їх було десь 40-45. І процес завершений, а в молодят задоволення було скільки, тепер сонях стоїть без насіння, його зїли горобці:))
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Букети з цукерок

Повідомлення TanenRom » 08 листопада 2011, 00:39

Lusik але класний соняшник- молодець :clapping2: :clapping2: :clapping2:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Букети з цукерок

Повідомлення Natalinda » 08 листопада 2011, 01:17

Lusik дякую!
Я от як прочитала які цукерки то зрозуміла принцип :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Букети з цукерок

Повідомлення Natalinda » 08 листопада 2011, 01:33

Ще один букетик)

Зображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Букети з цукерок

Повідомлення мешканка » 08 листопада 2011, 09:59

Двчатка...в мене слюньки клаву заливають :P :P :P :P Терміново треба смайлик. який облизується!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.Далі

Повернутись до Інші види рукоділля



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей