Глобальні оголошення!



Швейна фурнітура що, де, коли ???

Модератор: олеся

Re: Швейна фурнітура що, де, коли ???

Повідомлення flash-ka » 31 травня 2013, 13:07

а я собі в одну однотонну сумку квіткасту підкладку вшила. отак тепер відкриваю сумку і усмішка сама на обличчі з'являється )))))) дуже раджу!!! :wink:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Швейна фурнітура що, де, коли ???

Повідомлення Natalinda » 31 травня 2013, 14:05

flash-ka написав:в канцелярці дешевший в двічі :hi: даша вибач :pardon:

А якість?
Звісно що є речі для яких підходить і дешевий фетр, але є речі, які з дешевого не пошиєш, а як пошиєш, то буде одноразова річ, якщо мова про іграшки приміром.
stella123 вам для чого саме ферт?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Швейна фурнітура що, де, коли ???

Повідомлення flash-ka » 31 травня 2013, 14:33

я порівнювала, той самий фетр. єдине,що в Канцелярці більше кольорів і там є ще такий товстіший з малюнкати, то він таки кращий :yes:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Швейна фурнітура що, де, коли ???

Повідомлення Malavka » 31 травня 2013, 17:35

Ще питання дилетантське - дублерин в якій ширині продається? Розкладаю викройки, щоб порахувати, скільки брати) Чогось мені приверзлося, що 50 см, але логіці така ширина не піддається. Може, 90 см? Словом, досвідчені майстрині, підкажіть новобранцю)
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Швейна фурнітура що, де, коли ???

Повідомлення TanenRom » 01 червня 2013, 15:22

flash-ka написав:в канцелярці дешевший в двічі :hi: даша вибач :pardon:


це означає що фетр 100% синтетичний - бо в Даші напів натуральний - 50% акрілу, 50% шерсті.

можете кидати в мене тапками і доводити що він такий самий, але я скажу що вони зовсім різні
ви з цього фетру шили?
просто я на фетрі "собаку з"їла" і скажу - що в користуванні напівшерстяний найкращий. я одного разу купила синтетичний фетр - так я ледь з нього пошила те що мені потрібно було - він в руках розсипався - хоч на перший погляд був такий самий, як і напівнатуральний.

а найбільше мені зараз подобається Іспанський синтетичний фетр - якість супер і форму тримає, але в Україні я такого не бачила, мені передають його з Іспанії і продається він не кусочками, а метрами.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Швейна фурнітура що, де, коли ???

Повідомлення Tajga » 01 червня 2013, 15:32

90 або 150 см (ймовірніше). Ще можливо треба буде врахувати напрям дольової нитки при розкладі, навіть у нетканого флізеліну є сторона, що більше розтягується, а є що менше...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Швейна фурнітура що, де, коли ???

Повідомлення Malavka » 13 червня 2013, 15:49

Знайшла в Текстернівському магазині доволі цупку атласну підкладку майже радянської якості, 25 грн/метр, ширина 1,5. Якщо кому тре, там ще є)
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Швейна фурнітура що, де, коли ???

Повідомлення flash-ka » 16 липня 2013, 09:52

власниці швейних машинок. поділіться де берете якісні голочки і ниточки???
бо мене те ге, що навколо не влаштовує, а особисті запаси підійшли до кінця. чорні і білі нитки, таки найбільш ходові :confused:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Швейна фурнітура що, де, коли ???

Повідомлення Ulkanet » 16 липня 2013, 10:41

flash-ka і Зеника нитки купую. (в Ромашці кожної середи з 16 до 18 год.) то нитки великими такими бабінами (як до совєцких оверлогів :hi: бо вони зараза малі мотки не хочуть) нормальної якості, не рвуться не кошлатяться, по 12 грн кажись моток. а це купую нитки на ж.д. вокзалі в "Світі тканин" або "Даяна" (ніби так :=): ) на Коперника. але там маленький моток по 4,5 грн. за то кольорів :dreams:
а голки колись купувала в магазині "Сінгер", але він закрився. тепер на Острозького (недалеко від чікенхату) є магазин зі швейною фурнітурою. то там можна.

а ти шо так голки ламаєш?? я за остані 3 роки тільки 5 трикотажних зламала (бо влом було переставляти і я думала шо там чучуть і нічо не станеться, і так всі голки пішли, останню - то сумку зашивала пляжну сумку :dash: :dash: :dash: :dash: )
якшо часто ломляться голки - то тре певно до майстра машинку. або ти засильно натягуєш тканину :confused:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Швейна фурнітура що, де, коли ???

Повідомлення flash-ka » 16 липня 2013, 11:22

Ulkanet ти собі навіть уявити не можеш що я шию..... таке всяке різне...то капець....
у мене багато кольорових ниток, а от чорні і білі скінчились а ті що купила :bad:
тут тепер шию театральні костюми, то там різні тканини в купу......для єфекту....
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Поперед.Далі

Повернутись до Шиття



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей