найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: В'язання

06 листопада 2010, 13:33

гра з вогнем написав:а в мене шарф :))))
якщо в'язати косу, коли у попередньому ряду накид тре додати, щоб косу не тягнуло. мені бажано на пальцях. бо з просторовим мисленням у мене туго :)))

а де ж фотки шарфа?

на рахунок додавання петель
я, наприклад, користуюся таким способом , це називається "Прибавить петлю из петли нижележащего ряда", ось тут докладніше

Re: В'язання

24 листопада 2010, 00:08

я нарешті дов'язала для доні на зиму шапочку і шарфик (в"язалось усе спеціально до наших Демарів).
в"язала в такій техніці перший раз - тому не судіть строго :)
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

а це інша сторона шапочки і шарфика (вибачте модель фоткатись відмовилась)

| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: В'язання

24 листопада 2010, 00:12

Ну всьо, мать, готуйся відбиватись від кавалерів, бо в такої дівахи, та ше й в такій шапці..... ухажорів повний парк!!!

Re: В'язання

24 листопада 2010, 01:20

Дуже пасують доні усі обновочки :good: Кольори супер підібрані :good:

Re: В'язання

24 листопада 2010, 09:49

але вже краса... і я такі кольори люблю :heart:

Re: В'язання

24 листопада 2010, 11:59

мешканка написав:але вже краса... і я такі кольори люблю :heart:

Дякую :rose: :rose: :rose:
вибачте що не в тему, але мешканка тихенько вітаю вас - нехай вагітність проходить легко :kiss:

Re: В'язання

24 листопада 2010, 14:54

Таня, дуже гарно!!!!
Ще й так все підібрано!
Ти молодець! Доця - красунька :)

Re: В'язання

24 листопада 2010, 17:45

Шапочка і шарф дуже гарні!
А доня ще краща!

Re: В'язання

09 грудня 2010, 14:18

TanenRom
Дуже гарненький комплект для донечки.Молодець.
гра з вогнем
мені теж дууже подобалися такі топіки з круглими мотивами (ця модель яку ви вставили здається з японського журналу Rich More, у японців взагалі багато подібних моделей).
Я в'язала жилєтку на основі серветки, але вона виявилася не дуже практичною. До того ж, тоді я не дуже вдало підібрала товщину ниток. Зараз би рекомендувала досить тоненькі нитки.
А з мого останнього-це шапка модель snowtracks cap для себе (їх ще 2 зв'язала для знайомих). Не складна модель, але в косах треба бути уважним.
Зображення

Re: Усе, що ми вміємо

22 грудня 2010, 01:27

ОТО ТО ДА!!!!!!!!!!! То мабуть єдине, що можу сказати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! БОМБА АБСОЛЮТНО ВСЕ!!!!!! Мабуть перший раз, що в темі перечитала все з першої до останньої сторінки................... КОРОЧЕ НЕМА СЛІВ..............Я ШОКОВАНА!!!!!!!!!! ВСІ ВЕЛИКІ МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!
Відповісти