Глобальні оголошення!



Тканина для вишивання

Модератор: олеся

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Natalinda » 09 лютого 2015, 23:23

Ulkanet перед вииванням чи перед зшиванням???
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Ulkanet » 09 лютого 2015, 23:42

Natalinda перед тим як кроїти і вишивати треба домоткане полотно намочити, а ще ліпше випрати на делікатному прані.
воно всідається - на спинці наприклад майже не 2 см :scare: на рукаві десь 1- 1,5 см. в обидві сторони :ha:

часто зустрічаю що купили, покроїли, вишили, пошили, випрали і .... :ireful: :ireful: :ireful: мале :ireful: :ireful: :ireful: особливо коли "в облягон" фасон :hi: незнаю чого кравчині про це не кажуть наперед :confused:
сама так два рази пролітала :dash: добре що фасон був досить вільним :hi:
але є різне полотно, є таке що всідеться на 0,5 см. а є таке що всядеться на 2 см.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Natalinda » 10 лютого 2015, 00:14

Блін-блінський.... мене взагалі просили по можливості не прати....
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Natalinda » 10 лютого 2015, 00:19

Я правда не домоткане купила, купила оксамит..... не знаєшчи таке сильно сідає?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Ulkanet » 10 лютого 2015, 00:24

Natalinda а чого не прати??? всі "прості" тканини всідаються. а домоткане певно найбільше. ти яке купувала полотно? якщо якесь дороге, то може так сильно не всядеться. бо те що на базарі, дешеве, за 80 грн метр (ще літом так коштувало) то всідється фест :crazy: :crazy:

нічо будеш мати стимул троха похудати :ha: :hi: ::Р: ::Р: ::Р: ::Р:

: спитай при нагоді чого не прати тканину???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Natalinda » 10 лютого 2015, 01:04

Ну бо там позначки на скроєному таким олівцем що змивається
Я в золотому руні купувала - 128 грн метр
Чоловіку купила домоткане з лавсаном по 150, у барвистій вишиванці мені ще за 700 з чимось пропонували :crazy:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Natalinda » 12 лютого 2015, 01:52

попрала
добре що попрала, бо таки сіло на 0,5 см.
Але я тут чуть не ридаю сьогодні. Почала вираховувати центр. Вирахувала і вже навіть заселила потрібний колір в голку.....але щось мен потягнуло поділити тканину на квадрати, ніколи раніше так не вишивала. І це просто капець, якщо я добре розумію. Ділила по 10 хрестиків, так само як на схемі. Міряю: виходять не квадрати, а прямокутники :ireful:
10*10 - 15*16
20*20 - 30*33
30*30 - 45*50
Виходить що узор буде видовжений? То я сама собі таке викупила, чи то так всі тканини?
Я раніше тільки чоловічі вставки вишивала, то якос і не приходило в голову виміряти все це.
Розрадьте мене хтось, бо не засну :cry:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Арія » 12 лютого 2015, 03:28

раджу зменшити узор якщо він геометричний. Усадка тканини на 0,5 см. нічого не означає ))) Багато натуральних тканин при пранні сідають , а при прасуванні повертають довжину. Якщо Ви шиєте в професійної кравчині перед тим як починати будь-яку роботу над тканиною її попередньо декатирують (проводять теплову обробку) і їй вже не страшне прання. Хтось може подумати що при пранні тканина сяде більше - думка хибна ))) Парова праска завдяки гарячому пару діє на волокно більш інтенсивніше ніж вода (під час прання) і температура (під час прасування)
Арія Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28 квітня 2013, 21:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення TattyMummy » 12 лютого 2015, 10:43

Natalinda, з того, що я помічала, то майже всі тканини мають видовжений хрестик. Хоча може імпортні дорогі більш "квадратні".
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Тканина для вишивання

Повідомлення Natalinda » 12 лютого 2015, 12:19

Арія вся біда в тому що узор не геомертичний. Мені б напевно в голову не прийшло виміряти і розграфлювати собі оце все, якби геометричний був узор. Я отакі квіти дуже хочу
Зображення
От взяти той червоний мак, він в мене буде не такий широкий, а видовжений. Знайома мені каже щоб я не переживала і вишивала собі спокійно, бо то тільки я знатиму про це, а квітка все одно квіткою буде. Може й так.... але щось я розстроєна. Вроді на хрестику небагато, а от на 30-ти хрестиках виходить цілих 5 міліметрів.

Але з того що пише TattyMummy то розумію що то хіба треба було купляти ту тканину що 700 грн метр коштувала :impossible:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Вишиття



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість