Глобальні оголошення!



Розлучена жінка має шанс?

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення pan_kotskyy » 10 березня 2011, 10:28

До речі, про розлучених жінок з дітьми, співачка Валерія, троє дітей але як Пригожин її захтів :)
Так що, суть не в кількості дітей
Хоча, так, в нашому суспільстві стереотипи - це все. Якщо, наприклад, хлопцеві будуть капати на мізки "ой, та вона з причепом, та нашо тобі така, ти ж ще такий молодий".... то ясно, що не все так просто
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення krapk@ » 10 березня 2011, 10:44

тут більше друга проблема якщо ти вийдеш заміж і у вас народяться свої діти як та людина буцде ставитися до твоєї першої дитини. Але то вже залежить від того чоловіка. Просто є жінки які виходять, лиш би вийти, женуться за тим мужиком, а вже дитина їй ніби і не потрібна. Зато їх спільна дитина то дитина.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення happymami » 10 березня 2011, 10:46

pan_kotskyy написав:До речі, про розлучених жінок з дітьми, співачка Валерія, троє дітей але як Пригожин її захтів

ну та так. Були б наші розлучені жінки відомими - ніхто б не дивився на кількість дітей)))) А так - в нас прості собі жіночки... І скільки я вже чула по людях - чоловіки до таких не дуже прихильні. бо шо ж люди скажуть... Село...

В мене є одна знайома, котра. маючи двох дітей, вийшгла заміж за молодшого від себе (МОГО ОДНОКЛАСНИКА). І народили ще собі дитя. І він хоче ще, але вона вже каже шо не хоче. Але в них там фінансова підтримка сильна. її мама за кордоном. Бо інакше не знаю. чи хтось би потягнув фінансово таку араву дітей на простій роботі. Общім, щастя є. Але не всім посміхається. тут реально треба родитися не красивою, а щасливою. Бо коли лежала в паталогії, то вся палата засуджувала таких чоловіків. котрі себе свідомо в таке ярмо впрягають. Хоча я вважаю, що це зовсім не так. ХЗ
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення Enigma » 10 березня 2011, 11:32

У мене дві знайомі одружилися вдруге, вже маючи діток від першого шлюбу. Дуже хороші в них сім"ї. А на рахунок того, яке відношення буде в чоловіка до твоєї дитини, то це залежить від людини. У мого дядька була жінка у якої від першого шлюбу був хлопчик, то дядько в ньому душі не чаїв. Навіть, коли в них вже народився спільний син, то він до обох відносився однаково. Думаю, якшо людина хороша, вона ніколи не буде ображати чужу людина. Але жінки вдруге рідко помиляються ;-) І кожна жінка має право на щастя: не повезло перший раз, значить це було не ваше і обов"язково повезе вдруге.
Пам"ятаю я колись була консультантом в Ейвоні (ше в школі), моїм координатором була жінка, яка в 16 років вийшла заміж і народила в 17 дитину. Потім вони розійшлися і вона сама виховувала донечку. Їй на той час, коли ми з нею познайомились було вже майже 30. І вона теж казала, шо вже нікого не знайде. Але їй подружка запропонувала роботу на якійсь фірмі і в неї там закохався директор. Зараз вони одружені і, коли я її бачила останній раз, вона казала, шо щасливішою не була ше ніколи.
Enigma Офлайн


 

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення pan_kotskyy » 10 березня 2011, 11:50

happymami написав:
pan_kotskyy написав:До речі, про розлучених жінок з дітьми, співачка Валерія, троє дітей але як Пригожин її захтів

ну та так. Були б наші розлучені жінки відомими - ніхто б не дивився на кількість дітей)))) А так - в нас прості собі жіночки... І скільки я вже чула по людях - чоловіки до таких не дуже прихильні. бо шо ж люди скажуть... Село...

Та ну, хоч сказати що та сама Валерія зацікавилась би таким собі простим мужичком :) Для простих жіночок прості мужички, для Валерії Пригожин ;-)
Суть вловлюєш ;-)
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення Marta » 10 березня 2011, 16:20

Enigma написав:А на рахунок того, яке відношення буде в чоловіка до твоєї дитини, то це залежить від людини

А ще залежить від жінки.
Бо в чоловіків батьківський інстинкт набутий, тобто він любить і прив"язується до дитини, з котрою живе, і яку бачить. Ми вже десь це обговорювали.... :head:
Часом чужих дітей, (жінчиних від першого шлюбу, з котрими живе) любить більше, ніж своїх власних від першої дружини. Такі вони створіння....
Marta Офлайн


 

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення Крапелька » 10 березня 2011, 16:28

Однозначно, розлучена жінка має право влаштувати своє життя. Щодо любові до "чужих" дітей. Насправді, любити більше ніж своїх дітей він ніколи не буде. Десь в глибині душі, всеодно свою дитину любиш більше.
Крапелька Офлайн


 

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення Mary Awa » 12 липня 2011, 21:31

Шанс вийти заміж не залежить від того розлучена жінка чи не розлучена, а від самої жінки, її характеру, ставлення до життя.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення mala-karta » 19 серпня 2011, 01:37

один мій знайомий недавно сказав, що одружиться з жінкою, яка має дитину.
Щоби то значило? :?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Розлучена жінка має шанс?

Повідомлення Liljondr » 19 серпня 2011, 02:12

це він збирається чи хотів би?
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Поперед.Далі

Повернутись до Самостійна мама



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей