Глобальні оголошення!



Виховання дітей без батька

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення mala-karta » 10 травня 2010, 20:33

звісно, що краще в повній сім'ї, але всяке буває :(
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення kamisia » 14 травня 2010, 09:38

Виросла без батька. кажись нормальна і ніби вихована :???: Один час (15-16 років) напала на мене жаль і злість на маму шо ми лише двоє. Оооо, я була тоді зла :niger: і люта. Але Бог усе бачить. 23 година ночі-вечора, прибігла (в тапках на босу ногу) моя одногрупниця (зима, вона жила на лучаківського а я на маяку, хвилин 15 топати), тато п'яний бються, а дома на той час були лише вона і молодший брат. То вони хто до кого порозбігалися. Моя злість і лють на маму пройшла в пів секудни. А нащо мені такий тато?? Щоб рахувався, шоб як каже народна мудрість в домі мужиком смерділо???
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення бережаночка » 14 травня 2010, 09:55

згідна з попередніми дописами.А моделлю батька в родині може слугувати дідусь чи дядько-мамин брат
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення Naya » 14 травня 2010, 12:44

я завжди кажу, що краще не к-сть батьків, а якість.
Краще спокійна та щаслива мама/тато, ніж двоє нещасливих разом батьків.
Діти все відчувають і бачать.
А щодо моделі чоловіка...
то краще хай її не буде зовсім, ніж має бути модель пияка та буяна.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення happymami » 19 листопада 2011, 04:21

І всежтаки, мені чомусь думається, що краще, коли в дитини тато буде пияк, тоді вона точно знатиме, якого чолвіка не хоче(якшо це дівчинка). А якшо хлопчик, то знатиме, яким він стати не хоче. Крім того, батько ж не завжди є п'яним. Коли прокидається - то тверезий ще ;) Ну і навіть п'яний батько може захистити свою дитину від однокласників. По крайній мірі тим, що вони знатимуть, шо в цієї дитини є батько. А який - їм не завжди обов'язково знати. Зараз діти в школі дуже жорстокі. Чим більше хожу, тим більше шокуюся. Тому я вважаю, що батько потрібний бодай як соло в документах - ТАТО
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення Ludmila » 21 листопада 2011, 12:36

Близько спілкуюсь з жінкою, яка свідомо народила дитину без батька, тобто як для себе. Мене особисто це дивує, тому що вона так само свідомо позбавила свою дитину тата. Живеться цій жінці самій з дитиною ох як не лекго, та що там казати, все доводиться робити самій, донечка її часто хворіє, пропускає садочок, то лише тьотя і допомагає іноді (лишається з дитиною), а жінка йде на роботу заробляти гроші (батьки її обоє покійні вже). Про психологічний момент - дитині (і хлопчику, і дівчинці) потрібен батько ( і як захисник, і як порадник, і як друг....) Свідоме рішення народити і ростити дитину без батька, бути от такою незалежною я не розумію.
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення happymami » 21 листопада 2011, 14:01

Ludmila написав:Свідоме рішення народити і ростити дитину без батька, бути от такою незалежною я не розумію.

ну я можу зрозуміти лише в такому випадку, яко дійсно батьки вже покійні у цієї жінки, а чоловіка нема і хтозна чи буде. а самій жити таки нестерпно, то я би мабуть теж на її місці наважилася на таке :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення Перлинка » 21 листопада 2011, 19:33

happymami написав:І всежтаки, мені чомусь думається, що краще, коли в дитини тато буде пияк, тоді вона точно знатиме, якого чолвіка не хоче(якшо це дівчинка). А якшо хлопчик, то знатиме, яким він стати не хоче. Крім того, батько ж не завжди є п'яним. Коли прокидається - то тверезий ще ;) Ну і навіть п'яний батько може захистити свою дитину від однокласників. По крайній мірі тим, що вони знатимуть, шо в цієї дитини є батько. А який - їм не завжди обов'язково знати. Зараз діти в школі дуже жорстовкі. Чим більше хожу, тим більше шокуюся. Тому я вважаю, що батько потрібний бодай як соло в документах - ТАТО

ти напевно не втікала вночі в нічній сорочці по сусідах ,як наприклад подружка камісії,такі побойки можуть закінчитись і летальним фіналом ,і незалежно хто кого чи тато маму чи навпаки,мама якій потім доведеться сидіти ,дітям однозначно від того буде не кльово.

Тому я не завжди співчуваю тим хто не мав батька і мріяв та чекав зустрічі з ними все життя,велика вірогідність ,що не багато втратили,дуже рідко батько буває хорошим

це я говорю про середньостатистичну укр.сімю
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення mala-karta » 21 листопада 2011, 21:50

happymami написав:І всежтаки, мені чомусь думається, що краще, коли в дитини тато буде пияк, тоді вона точно знатиме, якого чолвіка не хоче(якшо це дівчинка). А якшо хлопчик, то знатиме, яким він стати не хоче.

да-да
але, як правило, дівчинка потім виходить заміж за такого ж пияка, а хлопчик сам починає пити.
В мене небагато знайомих, в яких батько - добряче пив.
Але чогось хлопчики з тих сімей п'ють не гірше тата, хоча в дитинстві казали, що ніколи не будуть пити.
А хоча, з однієї сім'ї таки не п'ють. Бо всі з головою пішли в релігію. Ну, крім тата.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Виховання дітей без батька

Повідомлення ЗІрка » 22 листопада 2011, 00:20

mala-karta написав:Але чогось хлопчики з тих сімей п'ють не гірше тата, хоча в дитинстві казали, що ніколи не будуть пити.


дійсно бувають винятки, але статистика говорить що частіше йдуть по тим же стопам... :(

я теж вважаю, що краще ніякого чоловіка, аніж пияк, що руки простягає. а ще як не заробляє і ти його годуй! то взагалі таких жінок не розумію... в мене обидві бабці часом втікали і ховалися, шоб не попасти під гарячу руку. але колись інші часи були. зара вже не настільки тре того хлопа, аби його "важну персону" насилу терпіти
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Поперед.Далі

Повернутись до Самостійна мама



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість