Глобальні оголошення!



Школа для діток з проблемами мовлення

Модератор: TaniaPicaSSo

Школа для діток з проблемами мовлення

Повідомлення nadusha » 08 листопада 2019, 18:04

Найперше хочу подякувати новим дописувачам за велику кількість інформації щодо мовлення діток, проблем і їх вирішення.
Теж хочу додати свою інформацію до цієї теми. Вже майже 30 років у Тернополі працює спеціальна школа-інтернат, яка має дуже хороші умови навчання і дуже хороших спеціалістів для навчання особливих дітей. Безкоштовна освіта, можливість група продовженого дня, безкоштовне харчування, організація дозвілля - це ще не все, що пропонує наша школа.
Мені дивно, що навколо море інформації про недешеві послуги і методики, але дуже мало інформації про безкоштовну достойну альтернативу. Школа була створена для дітей з порушеннями слуху. Але з розвитком медицини кількість дітей з порушеннями слуху з кожним роком зменшується, і це добре. Але з кожним роком спостерігається тенденція до збільшення кількості дітей з важкими порушеннями мовлення. Тому 9 років тому у школі відкрили перший логопедичний клас. Усі наступні роки набирали один клас учнів з порушеннями слуху і ще один клас для учнів з порушеннями мовлення. Діти навчаються за програмою звичайної школи, ті, хто з області мають можливість під час навчального тижня ночувати у школі (тому і назва - інтернат).
Тут - сайт школи. Якщо в когось є питання, то відповім.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Тут тема про реорганізацію шкіл-інтернатів. Цього року батьки з боями брали направлення в нашу школу, бо є вказівка дітей скеровувати на інклюзію (я так розумію, що для того, щоб потім закрити, через незаповненість класів.). А за кілька років (моє передбачення) результати інклюзії, можливо, повернуться до нашої школи...
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Повернутись до "Особливі" дітки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість