Глобальні оголошення!



Я - мама двійні

Про другу, третю дитну в сімї, близнят та двійнят, багатодітні сімї

Модератор: TaniaPicaSSo

Я - мама двійні

Повідомлення happymami » 22 травня 2011, 00:14

Цікавлять нюанси у житті такої мами. Та й діток також. Як організовували побут? Як годували? Хто допомогав вигулювати? З якими проблемами стикнулися? Цікавлять і двійні і близнятка

У нас в дворі були дві дівчинки близняшки (чесно, я не розрізняю різницю між двійнею і між близнятками). Общім, вони були як дві крапельки води. У всьому однакові. І уявляєте, що аж коли вони в 3 роки пішли в садок (мама страшно боялася їх віддавати, бо вони були доволі замкнуті в собі. знали лише одна одну і інших дітей в дворі не підпускали в своє коло), то лише тоді почалася кардинальна зміна їхніх характерів. Виявилося, що одна дівка - бойова. А інша - тихенька. спокійна плакса. А до садочка були однакові в поведінці і реакції на шось.

А ще знаю історію, що моя однокласниця має двійню і їй страшенно важко. Вони постійно кричать. :crazy: Я би гигнулася мабуть.

Розкажііть, мамусі, чи дітки не будять одне одного? Чи сплять однаково? А як їх разом вкласти?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Oksana » 23 травня 2011, 14:20

скоро напишу ;-) дайте ще тиждень зі всім розгребтись, попробую розписати всьо :kiss:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Я - мама двійні

Повідомлення happymami » 23 травня 2011, 23:27

До речі. може хтось знає ще якісь цікаві історії про побут двійнят-близьнят?
І взагалі - чим вони відрізняються - двійнята від близнят? :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Я - мама двійні

Повідомлення гра з вогнем » 23 травня 2011, 23:56

двійнятка зароджуються, коли запліднюються різні яйцеклітини (через еко, чи після стимуляції часто народжуються двійнятка)

близнятка зароджуються в результаті поділу однієї яйцеклітини. тобто запліднена 1 яйцеклітина, але при рості та поділі утворюються 2 дитинки. тому вони дуже схожі і не можуть бути різної статі.

а загалом і одні й інші називаються близнюками. це напевно просто так для розуміння поділяють на двійнят і близнят
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Я - мама двійні

Повідомлення mala-karta » 24 травня 2011, 00:00

гра з вогнем, а я читала колись, що можуть бути з однієї яйцеклітини і різної статі.
Там типу якщо яйцеклітина була якось чи то 2Х замість Х чи що, а сперматозоїд У і якось воно хитро потім ділиться.
Тобто, якщо була б одна дитина - то була б хвора, а так виходить двоє здорових. Якось так.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Я - мама двійні

Повідомлення гра з вогнем » 24 травня 2011, 00:07

mala-karta може і так, я не знаю такого :? погуглю якось :)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
:crazy: :omg:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Marta » 24 травня 2011, 00:16

Мене завжди "уміляють" колясочки з двійнею, такий собі поїзд щастя)), хоча це, напевне, таки важко...
Але мами до всього звикають, куди діватися, і кормлять грудьми одночасно, і купають, і переодягають)))
Зараз багато можна полегшити побут з двійнею, лиш би гроші мати.
Для купання, наприклад, можна купити такі спеціальні круги на шию, що дитинка плаває в водичці, то вже не треба мати чотири руки, щоб покупати, звичайно, спочатку варто, щоб хтось допоміг, а потім можна наловчитись і самій,
коляски є більш-менш негабаритні, проте моя знайома купила замок на коляску, хоча в неї не сильно важка, залишає її внизу в під"їзді, бо вже спину надірвала з двійнятками....от мій чоловік робив зимою санки для них, прикольні такі получились, легенькі і зручні, в ліфт хоч влазили, бо колясу приходилось щоразу складати і розкладати, виносити спочатку надвір, а потім вертатись за карапузами...)
Але то все-одно прикольно, хоча й важко.
А мені завжди цікаво було, для того, щоб мати двійню чи близнят, обов"язково в родині треба мати їх? Бо дехто каже, що в родині не було, а в них є, просто цікаво, від чого і як таке буває.
Marta Офлайн


 

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Yummy mummy » 24 травня 2011, 00:17

В мене молодші брати-близнюки ;-) ...
Коли вони були маленькі то їх мало хто розрізняв,дуже схожі,дідусів часто дурили, в школі часто один відповідав за іншого :гуд: ....
Між собою дуже сваряться (маленькі билися) :crazy: ,але зато один за одного ого-го як постоять...Ніхто не має права щось сказати на одного з них, ні я ні мама,неговорю вже за чужих,готові покусати...

Для мене вони дуже і дуже різні,але люблю їх одинаково :heart: ...Навіть коли було питання кого брати за хресного,я сказала їм щоб вирішили між собою,бо я вибрати просто не могла...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Я - мама двійні

Повідомлення happymami » 24 травня 2011, 00:27

Marta написав:А мені завжди цікаво було, для того, щоб мати двійню чи близнят, обов"язково в родині треба мати їх? Бо дехто каже, що в родині не було, а в них є, просто цікаво, від чого і як таке буває.

я чула шо таке мже бути в результаті лікування. Ну наприклад, коли сім1я втрачає дитинку в першій вагітності, а потім вагітніє. Або коли сім'я довго лікує безпліддя... Там чи то гормони якісь чи шо впливають. Зараз вже точно й не скажу. чула давно, можу й плутати. Общім, може таке бути

А ще знаю історію, коли в жінки були двійнятка, хоча в сім'ї ніхто й не мав. Але вона почала виясняти, то таки докопалася, шо були. Просто в когось із родичів вони одразу ж померли а вона приховувала бо й про вагітність нікому не казала. А хтось ще в родині зробив аборт але теж був вагітний двійнею. Такшо... Не завжди можна бути впевненим на 100% чи в родині такого не було
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Любов » 24 травня 2011, 01:00

я ще чула, що двійнятка народжуються частіше в старших батьків :?
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Далі

Повернутись до Братики, сестрички...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість