Глобальні оголошення!



Багатодітна сім"я де 3 -є і більше діточок

Про другу, третю дитну в сімї, близнят та двійнят, багатодітні сімї

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Багатодітна сім"я де 3 -є і більше діточок

Повідомлення vikilandi » 28 квітня 2016, 06:32

Marichka написав:Отець з Острова,який має 13 вроді дітей,казав,що з двома було важче,як з 10.
По собі бачу,що мені з двома ніби легкше,як з одним.Справа часу.Трошки підросли і вже двоє граються.

О! Цей отець тепер мій найближчий сусід, і у нього вже 14!!!!
Я коли подивлюся на його дружину, то розумію, що жіноча краса саме від материнства. Вони коли переїхали, я думала що велика сімя то постійний шум, як у вулику, а виявилося, що це приклад для наслідування. Мама цих діток ніколи не підвищує голосу, і таке враження що все встигає. І діти дуже дружні і між собою, і з сторонніми дітьми поводяться дуже гарно і привітно. Дехто одну дитину не в змозі виховати чемною, а тут всі як взірець :yes: :yes: :yes:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Багатодітна сім"я де 3 -є і більше діточок

Повідомлення Rina88 » 02 серпня 2016, 13:41

Багато дітей - це не для всіх. Треба бути дуже мудрою людиною, щоб нормально виховати дітей. Нажаль в тих сім'ях, що я знаю, діти ростуть як бур'яни, якщо їх більше двох.
Rina88 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 20
З нами з: 02 серпня 2016, 12:04
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Ганнуся=)

Re: Багатодітна сім"я де 3 -є і більше діточок

Повідомлення Natka » 10 листопада 2018, 20:57

У мене є синочок. Йому 4 роки. Я вагітна вдруге. Щаслива... Перший раз я народжувала сама... А тепер мій чоловік наполягає, щоб я народжувала за допомогою кесаревого розтину ,для того щоб перев'язати труби... щоб більше не було дітей... Я не знаю що робити...
Natka Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 10 листопада 2018, 20:43
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик

Re: Багатодітна сім"я де 3 -є і більше діточок

Повідомлення nelly » 10 листопада 2018, 21:49

:cray:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Багатодітна сім"я де 3 -є і більше діточок

Повідомлення Dolorosa » 10 листопада 2018, 23:13

Natka наполегливо запропонувати чоловікові зробити вазектомію...
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Багатодітна сім"я де 3 -є і більше діточок

Повідомлення Ulkanet » 11 листопада 2018, 00:49

Dolorosa добре кажеш!!!!
Нехай себе калічить!
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Багатодітна сім"я де 3 -є і більше діточок

Повідомлення Tajga » 11 листопада 2018, 00:57

Natka написав:У мене є синочок. Йому 4 роки. Я вагітна вдруге. Щаслива... Перший раз я народжувала сама... А тепер мій чоловік наполягає, щоб я народжувала за допомогою кесаревого розтину ,для того щоб перев'язати труби... щоб більше не було дітей... Я не знаю що робити...

Співчуваю, що у вас склалась така ситуація у стосунках, але вважаю, що можна прийти до згоди, яка влаштує всіх (себто в ідеалі повільно і акуратно схиляємо чоловіка на свою думку :yes: )

Для кесарського розтину повинні бути певні медичні покази з боку здоров*я мами чи малечі, це раз. Для перев*язки труб - також повинні бути певні умови, в тому числі і медичні - це два. Загалом, кесарській розтин - це складна медична операція - і як будь-яка операція - вона має свій процент ускладнень, в тому числі і летальні випадки - це три. І до речі, є випадки, коли за різних причин, труби відновлюють свою прохідність, що стає не самим приємним сюрпризом для пари - це чотири. Спробуйте донести цю інформацію до чоловіка.
З іншого боку - є інші способи уникнення небажаної вагітності. Обговоріть з чоловіком і їх. Всі за і проти, і ваші з ним можливості та бажання використати якійсь з альтернативних варіантів. Вазектомія - найрадикальніший, і швидше за все призведе до конфронтації з чоловіком.. Тож, як на мене, гадаю треба її прирівняти перев*язування труб і закрити цю тему раз і назавжди.

Ми з чоловіком користуємося методом природного планування. Це самий, я б сказала, позитивний спосіб планування сім*ї, хоча і не легкий. Однак, з огляду на досвід років (ми користуємося ним практично з початку нашого шлюбу, - а це вже 13 років, найменший донечці на днях було 5), можу сказати з впевненістю, що крім своєї прямої функції, цей метод також сприяє глибшому розумінню один одного, взаємоповазі і впевненості в собі, і в шлюбі. Хоча, насправді, це праця, до якої треба заохотити і себе, і чоловіка.
Тож варіанти є. Вам тільки потрібно самій розібратись, чого ви хочете, або не хочете і триматись свого вибору.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Багатодітна сім"я де 3 -є і більше діточок

Повідомлення Dolorosa » 12 січня 2019, 22:37

Natka
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Відповідно до змін в законі - це вже кримінал..
Примушуванням до аборту чи стерилізації можна вважати, коли агресор силою або погрозами схиляє жертву до аборту чи стерилізації. Проти її волі. Це стосується як чоловіків, так і жінок. Тиск може бути усним, письмовим, з використанням сучасних засобів зв’язку. Це може бути шантаж, погрози, залякування.
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Поперед.

Повернутись до Братики, сестрички...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron