Глобальні оголошення!



Дитячі гуртки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дитячі гуртки

Повідомлення Перлинка » 01 серпня 2011, 08:16

В мене вже почались бдзіхи :grin:

от дивлюсь на свою дитну і бачу в ній,або фігуристку,або танцюристку чи гімнастку

ну не знаю ,звісно,як би то їй вдавалось,але візуально вона дуже схожа на малявок,які займаються цим з дитинства,ще бабуся їй вчора дульку на голові зробила,короче,лишилось лєнту в руки і вперед :grin:

я вже в юності дуже шкодувала,що мене не віддали в ранньом дитинстві на подібний гурток,де розвивається пластика та граціозність.я заздрила діткам,які серйозно чимось займались,особливо дівчаткам з танцювальних колективів,які їздили постійно на гастролі,в тому числі за кордон.Ну короче,якшо би моїй доці подобалось і вона мала до цього здібності,то водила б на якийсь такий гурток.Але куди?Що порадите?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячі гуртки

Повідомлення oksana.tesliuk » 01 серпня 2011, 11:28

Можу хіба за танці щось сказати...
Свого старшого водила 1,5 року на бальні танці в Євроданс, де 14 школа на Східному. Хореаограф був хароший - Роман Іванович. Умови теж достойні. Мають свою танцплощадку (для конкурсів) в Подолянах. Заняття три рази на тиждень. Оплата, як і всюди на гуртках, 120-150 грн в місяць. Вже навіть почали брати участь у конкурсах. Але покинули, бо малий страшенно не хотів саме танців. То ми тепер на карете. Ще кажуть непогано в "Альянсі" біля стадіону (будинок культури залізничників). Але з бальними танцями є одне "але", коли мова йде про дівчинку. Бажано зразу за собою приводити партнера та ше й такого, що хоче тим займатися. Справа в тому, що хлопці на танці ходять доти, доки на них має вплив мама. А десь так з класу 5-6-го (а дехто й ще раніше) вони навідріз відмовляються від танців. А якщо нема пари, то доця в конкурсах не зможе брати участі. То мій особистий досвід. Як стояли в лінії і відпрацьовували клас, рухи..., то я була найкраща, а як на конкурс їхати - то лиш парами. Мені пари так і не вдалося знайти. То я в 6 чи 7 класі таки забила на ті танці, хоч мені це страшенно подобалося і давалося. Не було мотивації...
Якщо народні, то в "Березіль" найкраще. На перший погляд народні танці - шароварщина. Але оскільки в універі 5 років відходила ше й на народні, то можу з впевненістю сказати, що то лиш на перший погляд. По-перше, це колектив. Там переважно ставлять танці на кілька пар. Сольні є, але мало. А колективні роботи найважчі, бо хтось один шось запоров, і картинка всього танцю змазана. Вчить відповідальності за колектив, співучасті... По-друге, з партнером легше, бо сам хореограф зацікавлений, наприклад, у постановці танцю на 8 пар. То він того партнера з-під землі для цього дістане. Ну і по-третє, атмосфера в колективі дуже позитивна. Якщо в бальних танцях - це щоденне суперництво між окремими парами одного колективу та ще й зазвичай з негативним відтінком (часто падлять один одному), то тут суперництво є лише на конкурсах між окремими колективами. А всередині свого колективу учаснику дуже комфортно. Зазвичай діти з одного ансамблю народних танців дружать все життя. Та й по життю - це просто бомбезні люди!!!
Гімнастика швидше за все в ДЮСШ. Але там є якийсь прикол нездоровий з тою гімнастикою. Хтось мені казав, що якщо дівчатка з раннього віку починають серйозно займатися цим спортом, то потім мають проблеми з жіночим здоров"ям. Але це на рівні ОБС (одна баба сказала). А взагалі-то будь-який вид спорту, якщо ним займатися професійно, калічить здоров"я. Ми від свого малого медалей не вимагаємо, просто хочемо, щоб він звик до думки, що без фізичних навантажень (хоча б мінімальних) його життя не обійдеться.
А найважливіше при виборі гуртка - то професійність тренера. Від неї залежить здоров"я дитини. Бо, наприклад, на поперечний шпагат, дитина сідає протягом 1,5 року, а якщо тренер "поможе", натиснувши зверху на плечі, а таке буває досить часто нажаль, то спорт дитині буде заказаний на все життя!!!
Вдалих і результативних вам пошуків :)
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Дитячі гуртки

Повідомлення Перлинка » 01 серпня 2011, 16:48

oksana.tesliuk

дуже дякую,я якраз і думала про шось серйозне,тіпа як в Березілі колись був колектив калина,якщо не помиляюсь,бо у тренерів любителів по підвалах не дуже б хотілось займатись

але в ту калину,напевно не просто попасти ?Що хто знає ,як відбувається відбір?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячі гуртки

Повідомлення oksana.tesliuk » 01 серпня 2011, 19:03

Перлинка Калина - то вже вроді для старших
Для меншеньких там був колектив Сонечко (ніби так називався)
Але як воно зараз, тре питати. Може передзвонити туди?!
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Дитячі гуртки

Повідомлення Перлинка » 01 серпня 2011, 19:19

oksana.tesliuk

та я вже підїду,але хотілося б підготуватись,запастись якоюсь інфою
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячі гуртки

Повідомлення oksana.tesliuk » 02 серпня 2011, 09:47

Перлинка про Євроданс беру свої слова назад. Вчора зустріла знайому, яка там працювала.
Каже, що вони загнивають. Його власники, відколи відкрили Холідей в Подолянах, перестали приділяти увагу танцям.
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Дитячі гуртки

Повідомлення Перлинка » 02 серпня 2011, 10:05

oksana.tesliuk

ну я всчеодно більше до народних схиляюсь,лиш боюсь що попасти туди не просто

та ще й ти навела стільки вагомих аргументів на їх користь
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячі гуртки

Повідомлення Sawwku » 02 серпня 2011, 10:18

Перлинка, а є прив"язка до місцевості? ну типу якогось масиву. можу в подружки запитати, вона в курсі на рахунок танців
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Дитячі гуртки

Повідомлення Перлинка » 02 серпня 2011, 10:22

Sawwku

нє привязки нема,пішки нам всюди далеко,а машиною байдуже куди ,але не байдуже яке,хочеться найкращого
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячі гуртки

Повідомлення Sawwku » 02 серпня 2011, 23:21

Перлинка, рекомендую клуб спортивного танцю "VIVAT".
знаходяться на Медовій 10. діти від 4 років бальні танці, від 8 спортивні і т.п. 120 грн/міс
з того, що знайшла найкращий варіант, якщо хочеш справді якості. колектив їздить по міжнародних змаганнях і є знаним в світі. керівники професійні твнцюристи, наші знайомі, тому за їх порядність я не сумніваюся!
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Далі

Повернутись до Позашкільне навчання, гуртки, секції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron