Глобальні оголошення!



Шкільна форма

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Шкільна форма

Повідомлення Natalinda » 08 лютого 2015, 19:11

Поясніть мені будь-ласка суть форми!!!
Бо я ніяк не розумію як то вона може бути різною? Тканина різна може бути, модельки теж різні :confused: Чи форма то все що не джинси?
Памятаю просто радянську форму, правда смутно. То ж ніби і матерія була однакова і фасони не сильно різнилися
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шкільна форма

Повідомлення taranjka » 08 лютого 2015, 19:21

я не розумію потреби форми. а хлопчикам - співчуваю. щодня в піджаках і зазвичай в тих "парадних" дешевих штанах :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Шкільна форма

Повідомлення Ленка » 08 лютого 2015, 19:33

Радянська форма продавалася в двох магазинах і відповідно модельки були однакові, а зараз є кольори, кожна школа має свій колір, і ти шиєш чи купляєш де хочеш форму. Я купила на джимборі дуже нею задоволена. от недавно взяла на пробу спідничку на крейзі, теж сподобалось. купляю на закордонних бо не люблю штучного, тай штучне в нас тут в двічі дорожче.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Шкільна форма

Повідомлення Natalinda » 08 лютого 2015, 19:35

А я як співчуваю тим хлопчикам :impossible: Оце мала щастя трохи до школи походити, спортивні штани (після фізкультури) і піджак - :crazy: поверх куртка, часм коротша за піджак
Загалом печальні вигляди( а ще з важезними рюкзаками. Я готова купити дитині навіть всі книги (правда ще не сильно цінами цікавилася), якщо б шкільні можна було в класі залишати
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шкільна форма

Повідомлення Natalinda » 08 лютого 2015, 19:36

Ну я от власне не сильно розумію чим відрізняється осіння спідничка від форми і навпаки. Як занти що є що?
А в хлопчиків штани на кант і штани від форми - що з них що???
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шкільна форма

Повідомлення taranjka » 08 лютого 2015, 20:08

Natalinda я вирішила, що спробую шкільні лишати в школі, а вдома - є всі електронні версії. чи з екрану, чи роздрукую завдання.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Шкільна форма

Повідомлення Галина » 08 лютого 2015, 20:27

В нас хлопці ходять в чорних штанах і зверху що мама вдягне (сорочка, светрик, реглан, гольф). На рахунок спіднички, у нас форма бордова, то коли моя Діанка прийшла в бордовій спідничці в клітку і блузочці, вчителька перепитала чи то така форма. :crazy:
Суть форми, то треба питати в тих, хто її придумав. Я знаю що в багатьох школах форма тільки перші дні і на свята, а так в чому є в тому і ходять діти.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Шкільна форма

Повідомлення Natalinda » 08 лютого 2015, 20:42

Ну для мене суть була простою донедавна))) Форма - то все одинакове! Виявилося що ні))))

Таранька, а ви що таки цього року йдете?
Памятаю як у нас у школі було, то забувши книжку в класі, можна було її вже не знайти(((( а в бібліотеку приходилося здавати((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шкільна форма

Повідомлення taranjka » 08 лютого 2015, 22:11

Natalinda нє, цього року нє. якщо не вдасться зробити аля альтернативної школи типу Беркошко, то підемо наступного. але шо вона в першому класі буде робити не знаю - вона вже читає, більш-менш (неакуратно) пише, рахує більше сотні, і додавання\віднімання в межах десятків. а про природу\тварин ше мені може нове розказати.
єсі шо, може можна домовитися з вчителькою - може шкафчик з гарним замком. в школах в дітей же є особисті шкафчики
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Шкільна форма

Повідомлення nelly » 09 лютого 2015, 00:33

а чому не даєш малу цього року в школу? не боїшся що їй потім не буде цікаво і не захоче вчитися?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей