Глобальні оголошення!



Шкільна форма

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Шкільна форма

Повідомлення Mama3 » 30 липня 2015, 20:35

Знайшла інформацію
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Шкільна форма

Повідомлення TattyMummy » 30 липня 2015, 21:28

Natalinda, сьогодні купила. На базарі з того всього купила піджак турецького виробника за 780 грн, тільки через те, що гарно сидить. (Та й зрештою в них костюм коштував 1100 грн, а штани 300 грн, то на одне виходить). Ті львівські костюми гарні по якості і вигляду, але сиділи ну зовсім не добре, як мішок. Але то від дитини залежить, треба міряти. Форма є на ринку "Рубікон" (2 місця) і на ринку "Стандарт" (2 чи 3 місця) (такий критий ринок з "магазинчиками" по діагоналі від Рубікону ), може ще десь є, для хлопчиків бачила тільки там. Не знаю чи є сенс шукати в центрі, можеш йти прямо на базар ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Шкільна форма

Повідомлення flower » 31 липня 2015, 10:49

Нам ще до форми далеко, тай не вимагають у нас її. Але цікавить хтось купував закордонну форму? Бачила багато де є, в Нексті, в чілдренплейсі і інших сайтах.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Шкільна форма

Повідомлення TattyMummy » 31 липня 2015, 12:40

Я також дивилась в неті на ту форму, але не тримаючи в руках не ризикувала купувати. Була в Польщі, то там форма тільки на дівчаток. Для хлопців чомусь немає, тільки сорочки і краватки. З вигляду та дівчача дуже гарна та й думаю, що якісна. Але оскільки нам до дівчачої форми ще дальше як вам, то особливо на неї не дивилась.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Шкільна форма

Повідомлення TattyMummy » 31 липня 2015, 23:06

Natalinda, як успіхи з купівлею форми?
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Шкільна форма

Повідомлення Natalinda » 31 липня 2015, 23:17

TattyMummy невдалося навіть глянути ні на що(((( Мала справи на 12-ту, то до того вже не дуже було часу багато, ну а потім вже пізновато було
прийшлося відкласти на вівторок((((((

До речі мельком по тв4 бачила репортажик_рекламку пр овибір шкількної форми
магазин смайл в орнаві, якщо не помиляюся
так дівчачі такі круті, в піджачках рукавчики на якихось застібочках, тобто робляться довшенькі, ну і сама довжина збульшується, тобто реально не рік відносити
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шкільна форма

Повідомлення Mama3 » 26 серпня 2015, 23:19

Мамусі досвідчені, поділіться, як робили, щоб форма зберігала презентабельний вигляд. Бо в нашій школі сказали, що носити щодня. От собі думаю, кожен день ті штани на колінах, рукави на локтях будуть шуратися, як то буде. Нарикінці тижня чистити і далі вперед? Чи мати про запас ще штани? Може, дурні запитання, але щось не дуже уявляю, як то буде після щоденного використання.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Шкільна форма

Повідомлення krapk@ » 27 серпня 2015, 18:53

а ніхто не купував-користувався формою Marks&Spencer. Чула хороші відгуки від знайомих. ТИпу не так брудниться, легко переться в машинці -сохне за ніч, так що можна обійтися одними штанами на рік, не мнеться і її не потрібно гладити після прання. Не втрачає зовнішній вигляд -не кошлатиться, не витирається, не витягуються коліна-лікті і її вистачить і для молодших братиків чи продажу. Регулюється під ваш розмір протягом року-двох (122-127), причому і штани і піджаки. Тканина не парить і при цьому не промокає, є якесь таке покриття водо- і брудо - відштовхуюче. Виглядає стильно і дорого, пошита дуже добротно, і для худих і повненьких свій стиль. Ми на перший дзвінок маємо з випускного, а цю б не проти прикупити для буденних відвідувань, на зміну джинсам-кофтам. Ага ціна орієнтовно з доставками 1600 для найменшого розміру. Може хтось знає де і як дешевше???

правда я вже на таку оком накинула
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
, хоч ті латки мені не подобаються, бачила на ринку за 1000.
Востаннє редагувалось krapk@ в 27 серпня 2015, 19:00, всього редагувалось 2 разів.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Шкільна форма

Повідомлення Ленка » 27 серпня 2015, 18:54

я минулого року мала сарафанчи з gymboree. Хотіла його цього року купити, але більший розмір, то за один день розпродажі його повністю розкупили. Носився дуже гарно. Штани мала теско шкільні під джинси, теж гарно носились. В школі постійно тільки в формі ходила. Цього року подруга привезла теско сарафанчик ось цей
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
, на вигляд і дотик непоганий. В мене зараз проблема що мала дуже висока і худа, все широке на неї, прийдеться вшивати трішки сарафан. А щодо закордонни фор вони мені здаються набагато мягкішими на дотик і приємнішими.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Шкільна форма

Повідомлення TattyMummy » 27 серпня 2015, 20:26

krapk@ написав:
правда я вже на таку оком накинула Прихований текст, хоч ті латки мені не подобаються, бачила на ринку за 1000.

ми такий піджак купили, дуже гарно сидить на дитині, але як буде носитись, то вже буде видно пізніше
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість