Глобальні оголошення!



Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення vita_if » 22 лютого 2012, 13:49

Які б школи ви рекомендували в Тернополі?
vita_if Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 127
З нами з: 25 червня 2011, 21:35
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення krapk@ » 22 лютого 2012, 16:11

а де ви живете? Бо навряд чибуде вигідно через все місто їхати в конкретну школу??
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення Гість » 22 лютого 2012, 17:14

Живемо на Дружбі. Вагаюся між 6 і 7 школами. До сьомої ближче, ми туди ходимо в недільну. Але мому сину в недільній зараз нема що робити. Він читає добре, нормально пише. У свому класі найкращий. Та ще й йому у вересні буде 7 років. Хотілося б дати у сильнішу школу.
Гість Офлайн


 

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення happymami » 23 лютого 2012, 03:16

На Дружбі не чула, яка краща. Чула що в Центрі №5 сильна. А на бАМі - 19-та і якась з 26, 27, 28, 29. Но не пам'ятаю яка точно. Здається 27.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення Yummy mummy » 23 лютого 2012, 03:32

Гість написав:Живемо на Дружбі. Вагаюся між 6 і 7 школами.


Я вчилася в 7 школі, взагальному школа хороша, всі ті хто перейшов з інших шкіл були задоволені, в наш клас перейшов хлопець з іншої школи де його мама була завучем, хоча частіше буває навпаки.....
Нарахунок того що ваша дитина вже багато чього вміє, молодець, але в майбутньому йому скучати не прийдеться......
А як то вам і до 7 і до 6 близько? Вони ж зовсім не рядом......
Але якщо живете на дружбі і хочете щоб синок ходив в школу близько до дому - то таки раджу 7, але якщо це не принципово і є можливість їздити в центр - то я б вибрала якусь центральну школу 1 , 3 чи 5.....
А до кого ходите в недільну?
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення Галина » 23 лютого 2012, 08:44

3-тю школи я б не радила нікому. В мене там одногрупниця працює. Каже що там все побудовано на грошах. На уроках знань ніяких не дають, а вимагають, щоб діти ходили на платні консультації, там і вчать. А про 5-ту чула дуже багато схвальних відгуків.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення happymami » 23 лютого 2012, 10:27

В центрових школах типу 3-тя та 5-та вчиться багато дітей місцевих "крутіків". Тому там теж багато чого виходить дорого. То вже як кому пощастить, в який клас хто попаде і як зможе свою думку відстоювати. В мене однокласниця малого там водить разом з якимись Чубаками чи ше якимись такими, то вона так прямо на зборах і казала шо стільки здавтаи не буде, як всі, бо не має можливості. Правда, в неї характер такий, шо вона могла собі дозволити так сказати і любому ротика прикрити. А ще її свекр робив ремонт в коридорі, бо він прорабом працює. Одним словом, гроші треба всюди, але десь більше, десь менше. Просто в Центрі школи найстаріші, досвід є і в керівництва і у викладачів, мабуть тому вони вважаються найкращими і туди багато хто діток водить

Я ще чула схвальні відгуки про Школу мистецтв
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення mari » 23 лютого 2012, 11:09

Моя донька ходить у 3 школу, але я не задоволена власне школою і програмою, а не вчителями. Нікому грошей не носила і не ношу. На додаткові не ходимо. Вчимося правда разом щовечора. Має звичайні оцінки- минулої четверті 2 вісмірки, все решта- вище. Здаємо в класі як всі інші, нічого надмірного. Є звісно понти, більше у дітей, звісно з дому, оце є проблемою. Друге- мала школа, малі класи, дітей багато, дві зміни(ходимо вже 2-й рік і ніби ще на наступний маємо ходити). Дуже серйозна програма, велике перевантаження уроками(кількістю і завданнями додому). Я вже й думала переводити, бо бачу що їй важко фізично, і на музику не має часу , але школа таки мов- вчить англ.щодня, французьку- тричі в тиждень, польську- двічі в тиждень. Тому думаю що робити на 6 клас
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення mari » 23 лютого 2012, 11:10

А школу мистецтв- вони ж потім вчаться в24 школі, хіба- ні? Я щось точно не знаю. Та й ніби закривати її хотіли.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення happymami » 23 лютого 2012, 11:15

mari написав:А школу мистецтв- вони ж потім вчаться в24 школі, хіба- ні? Я щось точно не знаю. Та й ніби закривати її хотіли.

я не чула про 24-ту. Тому сказати нічого не можу. просто чула. що дуже цікаво дітям, бо там всебічний мистецький розвиток спочатку, а потім вже батьки і діти вибирають вужчу спеціалізацію - чи по музиці чи по малюванню.
Хотіли закривати, але ще не закривають. Бо то всьо було штучно викликано. Просто хтось хотів вигнати школу шоб гарно собі орендувати те приміщення в центрі
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей