Глобальні оголошення!



Побори в навчальних закладах

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 23 вересня 2011, 09:58

Ану-но розказуйте, мамусі садіковських дітей і школярів, скільки ви сплачуєте щомісяця на садік/школу, скільки при вступі, скільки на свята викладачів, на ремонти, тощо... Бо я шось починаю вже злитися і кусатися

| +
В садік:
250 (а тим, хто вде першу дитину - 500) при вступі
300 на два постільні комплекти, рушнички, і залишок на вставляння двох пластикових вікон в спальню
20 грн щомісяця потреби групи (в які входять і потреби садіка, як от розмалювати пісочницю чи відрізати непотрібну трубу в коридорі групи)
500 грн - ремонт туалету (оскільки попередня група відбабахала євроремонт у всіх приміщеннях, крім туалету, а всі інші групи вже й туалети переобладнали з заміною труб, унітазів і сованням стін)
30 грн - домовилися батьки на всі свята (дві виховательки, няня і завідуюча з методисткою на загальні свята)
дітям на НР і Миколая - по 30 грн наразі (побачать по цінах)

В школу:
150 грн - благодійний внесок на розвиток школи. Я не платила і не буду, бо це благодійний. Але батьки всі здали, бо то ж для нашого класу телевізор чи ше якусь там апаратуру мають купити. То ж ми краще своїм дітям робимо.
120 грн на зошити друковані (не знамо ким і не знамо де, але дивно, що ніхто не сказав - підіть самі тамто і тамто купіть отакіто зошити. Хоча, може навпаки школа має знижку, кли опт)
50 грн на книжку з Англ. мови. Книжка привезена аж з Англії :shock:
50 грн на День вчителя (хоча інші класи вирішили по 30 грн)
20 грн на потреби класу цього місяця бо вчителька за свій кошт робила стенди і унаочнення
15 грн щомісяця на потреби школи
За гроші на потреби класу треба купити тумбочку в клас, коврик. А іншому класу ще по 50 грн додатково сказали зібрати на чайник, шоб зимою чай вчителька варила після фізкультури, на бочку з дистильованоюводою шоб діти в любий час пили і ше там на шось...
Плюс 10 грн щодня тим, хто на групі продовженого дня
Секції і гуртки не рахую, бо то не всі оплачують

Питання - реально мамі в декреті на 130 грн в місяць водити дітей в садік/школу??? Я вже просто в шоці і навіть не знаю, чи то так всюда, чи в нас ще по божеськи. Бо в 3-ій школі, кажуть, щомісяця 200-300 грн на потреби школи/класу треба здавати :shock:

А як у вас з тими всіма оплатами? Скільки оплачуєте/збираєте. На що? Чи возмущаються на зборах батьки, чи чемно здають? Чи вам пропонують купувати техніку в клас. чи вимагають? А пластикові вікна? А жалюзі? А меблі?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Natalinda » 23 вересня 2011, 10:14

Я тобі з позиції вчителя/директора сільської школи напишу :crazy:
Хоча і тебе прекрасно розумію :)
Прийшла нова влада, сказала "Купим в кожну школу плазмовий телевізор!!!" (питання "нашо" нікого в даному випадку не хвилювало) Зібрали наради від верхів до низів і на низах сказали "Директори шоб до такого-то числа в кожній школі була плазма!!!!" І не гребе! Директори подіставали гроші хто скільки мав і де лиш мав і покупували. Влада голосно сказала "От яка я кльва влада, в кожну школу по телевізору купила!!!"
ПОдумала влада ше трохи і каже, а давайте пластикові вікна в школи, бо ті деревяні ше дивом служать і знов наради, вказівки, пригрожування звільнити з роботи.......і влада голосно звітує яка вона кльова і як всьо робить......
Звісно сільська школа і міська школа то є різні трохи речі, особливо з подарками вчителям, але реалії сумні((( Коли на ремонт одинадцятирічної школи дать 500 гривень!!!! ШО таке %00 гривень для трьохповерхової школи!!!!!!!!!!!!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення taranjka » 23 вересня 2011, 10:20

:shock: :shock: :shock: :omg: :omg: :omg:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 23 вересня 2011, 10:27

Natalinda про такі речі, як накази влади я розумію, бо вихователі та вчителі нам теж про це кажуть. Адже не собі в кишеню беруть. Але виходить, що у влади нема грошей забезпечуваии держзаклади навчальні всім потрібним знаряддям, зато у батьків ті гроші мають бути. або не води дитину на навчання, виходить :dash: . Розкажу ще реальний випадок. Дві школи поруч. В одній - вікна пропонують батькам міняти на пластикові, і таки не всі класи зразу міняють. А в іншій школи директор тупо вимагає від класних крівників шоб ті вікна до певного числа були. А керівники уже вимагають в батьків.

Я нічого не маю проти частково здавати гроші на такі речі, бо ж моїй дитині 5 років сидіти під тим вікном, з якого дує, чи сонце світить в глаз. Але як бути з тими батьками, котрі реально не мають звідки? Знаю не мало таких випадків. Коли або жінка сама і аліментів не отримує (а держава оплачує тоді їй допомогу 250 грн на дитину. Смішна сума). Або чоловік є, але без роботи. Або хтось в сім'ї хворий і на ліки всьо йде. Або тато працює, але за 1000 грн (а ше ж жити тре і їсти і вдягатися і комуналку платити). А якшо на квартирі, то вопше... Общім, вічна проблєма. Але мені цікава просто ситуація по різних навчальних закладах. Може то я просто не туди діте подавала? А може ще маю тішитися шо так мало здаю? Бо таки здаю, коли тільки з'являються гроші, і не взмущаюся
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення мешканка » 23 вересня 2011, 10:27

Мене теж, часом, сум побирає, але реальність дуже напряжна: Всі ми хочемо, щоб наші дітки вчились-перебували в задовільних умовах, щоб було чисто, тепло, сухо, гарно і т.д. А грошей на те все-нема ані копійки. Скільки зараз плата за день перебування в садочку? 6,50? Прогудуйте дитину 3 рази на день за 6,50. Короче, сумно. Були ми на батьківських зборах- треба і ремонт робити в групі, і килими в спальню купляти, і іграшки поновляти і все треба. І вихователі кажуть, що не зобов"язують і не наполягають, але ми самі бачимо, що треба і нікуди від цього не дінешся. Гляньте за кордоном-ніяких занять в садочку з дітьми не проводять, ніякої дошкільної підготовки, ніякого 3-и разового харчування (батьки самі носять перекус для дітей), а ціни за перебування в садочку по пів тисячі єврів.)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Olysa » 23 вересня 2011, 10:33

happymami
В нас все те саме.
20грн на потреби групи
на данний момент нам приблизно стільки як і в вас буде на ремонт туалету.Наскільки я знаю це приказ з вищих інстанцій.Зараз всі садіки (хто не робив це скоріше)обовязково мають зробити в туалеті ремонт.
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 23 вересня 2011, 10:35

мешканка написав:Скільки зараз плата за день перебування в садочку? 6,50?

у вас спеціалізований садок. В нас 5,06 в день :mrgreen:

Так, бо ті туалети дійсно вже своє віджили. І я не проти робити ремонт. Але нашо аж такий, шоб в ньому жити хотілося? Хіба не можна зробити звичайний? Нє, ну і я хочу для своєї дитини найкращих умов, але багато в чому в нас все робиться за прикладом мавпування.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Перлинка » 23 вересня 2011, 10:40

ми в колишньому садочку здавали більше ніж в теперішньому ,але й умови там були значно значно кращі,хоч він не вважася якимось супер модним чи зразковим
все було доглянуте ,дерева бардюрчики побілені,качелі свіжопофарбовані ,ніде нічого не було поломаного облупленого чи перекошеного


а в теперішньому ,краще б здавали ,бо група доці шось мен,мяко кажучи, не дуже

просто ми спочатку влаштувались ,а потім я побачила групу , не чекала такого практично від центрового садочку про який багато хороших відгуків ,інакше б дізналась про умови в деталях зазделегідь ,найбільше напружує мацьопинька спальня в якій 24 ліжка ,а дітей в групі 35

бачу веселу дитину,яка з задоволенням йде туди і повертається і намагаюсь не думати про це

в малгого група значно акуратніша та доглянутіша не знаю від кого чи від чого це залежить
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення мешканка » 23 вересня 2011, 10:41

happymami 100% багато в чому винні самі батьки. Наприклад, в нас такса: на день народження здавати по 50 грн. (вихователям) я з цим не згідна і думаю, що то закруто. Також на потреби садка ми здаємо 10 грн а не 20. Цьогоріч робимо в одній групі вікна (гроші здавали щомісяця по трохи впродовж всього минулого року) і в другій групі будемо робити ремонт літом (теж гроші будем щомісяця здавати)
Я за те, щоб не "випендрюватись" а робити скромно і добротньо. Думаю, дітям нема чого жити в гіпсократонах, підвісних стелях і дихати тою хімією. Краще просто, але надійно і добротньо. Ми ті всі діла рішаємо на зборах.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Olysa » 23 вересня 2011, 10:44

в нас теж ліжок 24 а дітей по списку 34
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей