Глобальні оголошення!



Наплічник для школяра

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячі ранці

Повідомлення oksa_mal » 15 січня 2015, 10:50

поділіться досвідом, який краще ранець взяти для першачка
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Дитячі ранці

Повідомлення olgakr » 15 січня 2015, 11:11

В нас рюкзачок від ТМ DERBY.Гарний малюнок, немаркий колір, світловідбиваючі елементи, невелика вага,великий обєм, ортопедична спинка, пластикові ніжки - все плюси.!Однак сумку дитина сама не носить - разом з книжками ,зошитами, і ін . вона дуже важка , тому не можу сказати, чи зручний рюкзак саме для дитини..
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Наплічник ддя школяра

Повідомлення Касівочка » 19 лютого 2015, 23:57

Вирішила з тими цінами потихенько скуплятись перший раз в 1-ший клас :crazy: На черзі портфель. Вибір і ціновий діапазон величезний, визначитись нелегко, і от назріло питання - які по вашому модельки кращі - каркасні чи м'які? Я так розумію, в м'який більше речей поміщається і він легший, але молодшим школярам зручніше напевно з каркасним завдяки більш рівномірному навантаженню і там легше знайти потрібне, але мінус туди менше влазить?
Ще прекрасно розумію, що носити той важкезний рюкзак весь перший, а то і може 2-й клас світить мені, і задумуюсь чи варто в такому випадку брати не дешевий портфель з ортопедичною спинкою, з ергономічними шлейками і подібними параметрами? :confused:
Бачу по відгуках багато задоволених портфелями Kite. Може можна десь в нас їх пощупати? Які ще фірми хороші?
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Наплічник ддя школяра

Повідомлення TattyMummy » 20 лютого 2015, 00:15

Kite були в "Піонері" тому що біля 3-ої школи. Ми його там помацали і купили на кідстафі. Але також перший раз у перший клас... Відгуки залишу хіба на наступний рік
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Наплічник ддя школяра

Повідомлення Галина » 20 лютого 2015, 08:50

В нас каркасний з ортопедичною спинкою. В м’який влазить більше, але в наш все необхідне поміщається. Правда в нас всі матеріали для оброзотворчого і трудового в школі зберігаються. Але якби треба було альбом і фарби чи пластилін, то би помістилося.
Я так читаю, як тут усі мами діткам рюкзаки носять або планують носити, то задумуюсь над тим, що я дуже погана мама, моя з перших днів носить сама Спочатку вона дуже раділа що йде до школи і не дозволяла їй нести. А потім я і не наполягала, пам’ятаю мені теж ніколи ніхто не носив. Я веду її з меншою, а вона часто зранку хоче на руки, то ще й рюкзак нести нема як.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Наплічник ддя школяра

Повідомлення Касівочка » 21 лютого 2015, 11:51

TattyMummy написав:Kite були в "Піонері" тому що біля 3-ої школи. Ми його там помацали і купили на кідстафі. Але також перший раз у перший клас... Відгуки залишу хіба на наступний рік

TattyMummy, на кідстафі вийшло дешевше, чи в Піонері не було потрібної моделі? Можна ссилку на продавця в пп? :rose:

Галина написав:В нас каркасний з ортопедичною спинкою. В м’який влазить більше, але в наш все необхідне поміщається. Правда в нас всі матеріали для оброзотворчого і трудового в школі зберігаються. Але якби треба було альбом і фарби чи пластилін, то би помістилося.
Я так читаю, як тут усі мами діткам рюкзаки носять або планують носити, то задумуюсь над тим, що я дуже погана мама, моя з перших днів носить сама Спочатку вона дуже раділа що йде до школи і не дозволяла їй нести. А потім я і не наполягала, пам’ятаю мені теж ніколи ніхто не носив. Я веду її з меншою, а вона часто зранку хоче на руки, то ще й рюкзак нести нема як.


Галина, ну так, якщо є менша дитина, то старші стають більш самостійнішими, а в кого одна, або менше вже не проситься на руки, то зазвичай батьки допомагають нести) То Діанка вже 2-ий рік з Kite ходить? Як його стан? Для другої малечі ще прослужить? А перевзуття, спортивний одяг окремо носите, чи воно в вас теж в школі зберігається?
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Наплічник ддя школяра

Повідомлення Галина » 21 лютого 2015, 12:20

Касівочка, рюкзак перший рік носить, минулого року мали подарований м’який, але дуже великий, а цього року вирішила таки купити дитині нормальний, зручний. Носить пів року, стан ідеальний. Однокласниця носить вже другий рік, теж виглядає практично як новий. Не знаю чи ще для 2-ї послужить, бо ще 2 роки ходити. Будем бачити в процесі.
В нас школа тільки початкова, перероблена з садочку, окремо є роздягалка з індивідуальними шафками, то все залишається там, перевзуття, переодягалка, рушничок, спорт. костюм. Тільки прати забираю і назад приношу.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Наплічник ддя школяра

Повідомлення Кадімессо » 21 лютого 2015, 14:23

TattyMummy,і мені,будь ласка,ссилку на продавця в пп,якщо можна. :help:
Посмішка- найдешевший спосіб змінити свою зовнішність
Кадімессо Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 113
З нами з: 21 грудня 2014, 03:14
Нагороди: 1
багата мамуся (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 68 раз.

Re: Наплічник ддя школяра

Повідомлення TattyMummy » 21 лютого 2015, 15:22

купувала в цього продавця (на той момент було в неї найдешевше, а ще трошки поторгувалась...)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

в Піонері були дорожчі, але в нас і замовлення було ще минулого року на конкретну модель з конкретним малюнком :yes:
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Дитячі ранці

Повідомлення Natalinda » 27 лютого 2015, 22:02

кіте є в країні дитинства, майже по 900 грн, вот, кльові такі? я помацала)))))
В чудо острові, там де пелікан був, то ще дорожчі, я навіть фірми не дивилася
в кукусі нема зовсім
в умці був один єдиний
Якось так
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron