Глобальні оголошення!



Домашня школа

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Домашня школа

Повідомлення Dashko » 11 вересня 2012, 22:02

smailik_m написав:Мені ідея домашньої овіти дуже подобається, єдина серйозна"незручніть"для мене, те що мамі треба не ходити на роботу.

Можна і це якось підлаштувати :confused:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Домашня школа

Повідомлення Сяна » 11 вересня 2012, 22:05

smailik_m написав:єдина серйозна"незручніть"для мене, те що мамі треба не ходити на роботу.

або працювати вдома! :wink:
то це єдине, шо тебе турбує? ого, в мене значно більше різних питань щодо цього... :confused:
дівчата, а ви впевнені, шо ті знання, які дитина одержить при дом.освіті, допоможуть скласти вступні екзамени у ВУЗ і там навчатися на рівні з колективом зі школи? чи і його (вуз) можна замінити?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Домашня школа

Повідомлення Сяна » 11 вересня 2012, 22:07

Ksenija написав:Мені було цікаво почитати про домашню освіту тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

а ше цікаво написано про це в журналі "Жила", третьму, здається
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Домашня школа

Повідомлення Dashko » 11 вересня 2012, 22:10

дівчата, а ви впевнені, шо ті знання, які дитина одержить при дом.освіті, допоможуть скласти вступні екзамени у ВУЗ і там навчатися на рівні з колективом зі школи?

ТА було б бажання вчитися... Звичайно знань вистачить, щоб в вуз поступити, якщо треба. :yes:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Домашня школа

Повідомлення гра з вогнем » 11 вересня 2012, 22:13

мені здається з тими тестами у вуз зараз поступити нереально
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашня школа

Повідомлення Virchik » 11 вересня 2012, 22:15

Не можу погодитись. Племінниці цього року по результатах тестів вступила на державне в мед. інститут.
Пройшла у два ВУЗи: Київ і Запоріжжя.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Домашня школа

Повідомлення Сяна » 11 вересня 2012, 22:26

чого про вуз спитала - брат цього року поступав :crazy:
знаю його рівень, до репетиторів ходив, зі мною з мови/літератури і англійською серйозно займався, пройшов на державне - але то не було дуже легко (будемо сподіватися, шо до того часу, як наші діти підростуть, зі всупом у виші буде легше :yes: )

а якшо дитині подобається в школі - шо тоді?

як на мене, то один з найбільших мінусів шкільної системи - там просто вдовблюються знання і ти мусиш знати для оцінки (і всього, шо за нею йде (чиєсь схвалення, гроші/подарунки батьків і т.д....)). а основне - цікавість до навчання самої дитини (не вчитися, бо так треба, а вчитися, бо ХОЧУ Я САМ) - вбивається. школа дає інформацію (не знання, а саме інформацію), але НЕ ВЧИТЬ ВЧИТИСЯ, шо є для мене дуже важливим. звісно, це (зацікавленість, власне бажання вчитися і вміння вчитися) має йти з сім"ї!!! та це можна/треба дати дитині і вдома, але при шкільній освіті
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Домашня школа

Повідомлення smailik_m » 11 вересня 2012, 22:38

я думаю що при дом. освіті якраз і буде більше часу щоб підготуватись до тестів, тай більш полиблено вивчати цікаві предмети, а не витрачати час на купу непотрібних уроків (до цих пір памятаю як нам ввели урок "світ і людина" і роздали нові підручники, але так і незнаю що ми там мали вчити і що в тих підручниках було, замість того уроку ми завжди або біля школи прибирали, або ще щось таке...)
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Домашня школа

Повідомлення taranjka » 11 вересня 2012, 23:17

про поступання. зараз в вузах про набір кажуть так - "беруть все, що рухається". в кожному вуз недобір студентів, навіть викладачів звільняють...
Ще з попереднього разу нашої дискусії мене тема зацікавила і я трохи почитала. з того, що я зрозуміла, то або маєш гроші і наймаєш репетиторів - бо знання не візьмуться від одних веломандрівок. або самій вчити і тоді передавати знання дитині. але не в формі уроків, а гриспілкування.... але - поданий з уст мами матеріал засвоюється гірше... а якщо дитину пруть точні науки, а тобі таке зовсім не цікаво?
ну ок, в початковій школі ще не багато на репетиторів, але чим дальше тим більше.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Домашня школа

Повідомлення taranjka » 11 вересня 2012, 23:26

домашня освіта - це гарно. але до її організації потрібно підходити ретельно і розуміти, що це для батьків не легше, ніж школа. навпаки. і зусиль, і часу і грошей вимагає більше.
крім того, не всім вона підходить
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей