Глобальні оголошення!



Наркотики і школа

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Наркотики і школа

Повідомлення taranjka » 13 квітня 2016, 20:28

phpBB [video]

натрапила на це відео, і згадала нещодавню розмову. саме цей наркотик - насвай, популярний і в тернопільських школах. говорила з кількома підлітками -5, 7 і 10 клас. всі чули, в одного (6 клас) однокласник цю штуку продавав. вичислили і вигнали з школи.
але знаєте, що найгірше - що про це мовчать - вчителі, директори. вигнали - то вигнали. на батьківських зборах в тому класі батьки взагалі не знали, що до чого (ну діти ж не розкажуть), або соромилися піднімати питання. директори вголос такого не скажуть - бо хто піде до них в школу? а реальну оцю штуку вже в 2-3 класі може купити кожен
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Наркотики і школа

Повідомлення taranjka » 13 квітня 2016, 21:43

і ще одна штука. на стінах ви часто бачите різні графіті - деколи це якесь слово, що постійно повторюється, інколи видно, що адреса сайту. в багатьох випадках - це скайп дилера, або адреса сайту де можна купити все
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Наркотики і школа

Повідомлення Тиха » 13 квітня 2016, 22:47

Жах!
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Наркотики і школа

Повідомлення Ameli » 14 квітня 2016, 22:40

ой, до чого те все йде. як я панічно боюся того дорослішання, незалежності не знати яких уподобань..Хай Бог боронить кожну дитину від такого.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Наркотики і школа

Повідомлення ЯЗюзя » 12 червня 2016, 00:57

Ameli написав:як я панічно боюся того дорослішання, незалежності не знати яких уподобань..

А мене не менше лякають дурнуваті дорослі, які не розуміють, що насвай - зло. Нещодавно розмовляла з одним чоловіком і він так легко і невимушено почав розповідати про цій фігні, ще й прихвалюючи і розповідаючи, що це зовсім не наркота, а щось типу тонізуючої жуйки...я ледь не здуріла. І що хотіти тоді від дітей? Яких помилок можуть допускатись вони, якщо дорослі роблять такі дурниці...
ЯЗюзя Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 9
З нами з: 07 червня 2016, 23:39
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Матвій


Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron