Глобальні оголошення!



Побори в навчальних закладах

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Ludmila » 23 вересня 2011, 15:38

Наша Сашенька тільки починає ходити в садочок (оформили кілька днів тому), за те, щоб потрапити саме в той садок, який хотіли довелось заплатити 800 грн. благодійного внеску на потребу дитячого садочка, хоча хто зна може просто на потреби завідуючої ;-) А сьогодгні йдемо на батьківські збори, цікаво буде послухати про що в основному буде мова.
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 23 вересня 2011, 15:42

Ludmila розкажете який номер садка, і скільки вам ТРЕБА збирати. Ну і скільки збираєте по власном бажанні, типу на подарунки.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Natalinda » 23 вересня 2011, 15:55

А от хто вже в садок трохи походив і день народження виховательок пережив, скажіть виховательки не "виставляються" діткам у вигляді тих же сочків/контіків?
Бо пригадую як мені мій перший подарунок обійшовся у гривень 250 цукерок на весь клас.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення бережаночка » 23 вересня 2011, 16:33

розкажу про наші гроші
прийшли то по 100 зразу здали-на оновлення площадки(пофарбувати,лавочку і стіл доробити),оновили трохи іграшки і купили канцтовари на загал-олівці,фарби,пластилін,папір...
потім теж нас чекав ремонт туалету-обійшовся в 205 грн,бо ми не міняли унітазів і майстер був один з батьків який просто не здавав грошей
щомісяця на потреби по 10 грн
на ДН і свята по 10 грн(якщо в групі 30 дітей)то 300 на ДН то є нормальна сума
а на свята то ми на тих 300 купуємо 3 подарки по 100 і всі довольні
абонплата теж включає в себе подарунки на дитячі виступи для дітей і гостей
і ще по 30 грн склались на початку щоб закупити подарунки для іменинників
цей рік в нас вже молодша група і відповідно дійшло ще кілька дітей.Батьки доздали по 300 які ми збирали пртягом року і за ті гроші ми купили в групу нові кріселка і посуд
тепер будемо збирати абонплату за 4 місяці вперед,щоб вистачило закупити канцтовари на всю групу і на подарунки дітям до свята осені і на подарунки вихователям до дня вихователя(27 вересня)

в групі силою батьків зроблений ремонт туалету і нові кріселка,силою самого садка-нові столики і ліжечка.Думаю це справедливо
Гроші звісно здаємо але то не надто катастрофічні суми,крім того комітет робить роздруківку хто коли і за що здав і які суми і на що були потрачені.Все висить в файлі в роздягалці і кожен може собі ознайомитись
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення гра з вогнем » 23 вересня 2011, 16:34

при вступі ми платимо 80 чи 100 я забула. це за заповнення документів.
платимо 100 (в рік) за книжки і біліотеку
80 щомісяця за шкільний автобус
щомісяця платимо за садок. бо ми в платному
снідаємо і обідаємо дома, тому за їжу нічого додатково не платимо. перекуси безплатні.

от і всі наші розходи :) хоча приліченько виходить.

на дн я спечу кексики.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення taranjka » 23 вересня 2011, 17:15

напевне запропоную тим кому не жалко 50 грн. виховательці на подарунок - дарувати в індивідуальному порядку :) сума велика чи не велика, але це хабарництво, яке батьки самі продовжують, на яке жаліються і матюкають, і яким дають приклад своїм дітям.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 23 вересня 2011, 21:56

Natalinda написав:А от хто вже в садок трохи походив і день народження виховательок пережив, скажіть виховательки не "виставляються" діткам у вигляді тих же сочків/контіків?
Бо пригадую як мені мій перший подарунок обійшовся у гривень 250 цукерок на весь клас.

наші вихователі самі пригощають дітей печеньком, яке їдять щодня, п'ючи каву, і які купують за свій кошт. А от виставляти діткам... в нас такого не було. Було, що на випускний, вихователі всі свої подровані коробки розпакуваи і всіх вгощали. Але шоб самі купували цукерки для дітей... Ні в школі ні в садку навіть такого не чула. Прикольно. У нас в класах по 32 дитини - фіг всім купиш. Ну і в садку зараз 22 дитини, а по списку - 30. Теж не мало. Жесть

Дану тему я підняла не тому, що з мене вчителі/вихователі здирають якісь кошти. Бо наразі ні на ремонт я не здавала ще, ні на інші витрати. З мене здирають батьки, які хочуть бути як всі. Я не кажу не вітати вчителів. То ж їхнє свято. Але не робити з цього якоїсь помпезної гулянки. Общім, тому мене цікавило, чи то всюди так здають добровільно чи примусово, чи тільки в нас. Крім того, мене дратує, що щотижня якісь нові гроші треба. Мені легше один раз здати сотню, ніж мені кажуть - сьогодні треба тумбочку. Завтра кажуть - на День вчителя здати. Післязавтра кажуть - книжку з іноземної купіть дитині. Потім - пластилін треба. Потім - фарби. І так щодня 20-30 грн йде і йде а це так на мозги капає. Бо таке враження, що ці потреби не скінчаться ніколи і в мене виникає паніка. може то тільки початок навчального року так тяжко дається. Але з острахом вже чекаю весни, коли треба буде доздати всі гроші, які раніше не поздавала по краплинці на ремонт туалетів. Плюс три дні народжень в садку вихователів. Плюс три дні народжень в членів моєї сім'ї разом зі мною. Плюс 8 березня в садку і в школі... Я панікую. Не люблю такої нестабільності :dash:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Melisa » 23 вересня 2011, 22:23

Ми поки в ясельки ходимо, тому такса в нас трохи інша, але далеко не втікли.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Оце поки все.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення КлубНіка » 23 вересня 2011, 22:42

Nelya мій тоже в ясільках, але суми сама бачиш які, вище писала. То просто від садка все залежить, десь більше, десь менше.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 23 вересня 2011, 22:44

Nelya написав:кошти йдуть дітям-сиротам

ше м такого не чула :shock: . Шо то за садок такий? :shock: Цікаве шось. Яке відношення садік має до сиріт? Біля вас є інтернат?
Вопшето, ми теж в яслях ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість